Asus P5B - חסרונות ? (או לוח עד 700 ש"ח) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus P5B - חסרונות ? (או לוח עד 700 ש"ח)

WhiteTigerK

Recommended Posts

שלום לכם,

עד היום הייתי סגור לגביי קניה של לוח אם 965P-DS3 אבל אחרי שנתקלתי גם בפורום הזה וגם בפורומים בחו"ל בבעיות שיש ללוח עם היציאות הדיגיטליות שלו, החלטתי לרדת מהלוח הזה (אני חייב יציאות דיגיטליות שעובדות בצורה תקינה בלי שום בעיות).

האופציה החלופית שלי ללוח הנ"ל היא הלוח P5B - ע"פ בדיקת המפרט שלו הלוח ממש דומה ל-DS3, וגם ע"פ קצת קריאה הבנתי שהוא לא פחות איכותי.

השאלה שלי אליכם האם יש חסרונות כלשהם בלוח הזה שאני לא מודע אליהם ?? אם אין חסרונות ואתם ממליצים על הלוח, אני קונה אותו מחר בבוקר :)

כמובן שאם יש המלצות אחרות ספציפיות אני אשמח לשמוע - הדרישות הן לוח במחיר של עד 700 ש"ח, עם יציאות דיגיטליות (אופטית ו-COAX), כמה שיותר כניסות וכמה שיותר חיבורי SATA. לא מתוכנן OC בשום שלב.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמעט לוחות בתקציב הנ"ל עם S/PDIF גם אופטי וגם קואקס'

ככה שאין הרבה מאוד בחירה כאן

אני מציע שתבדוק איזה לוחות כן מגיעים עם שתי היציאות, ומהרשימה הזו אנחנו נוכל לעזור לך לבחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הP5B, מאוד מרוצה כמעט מכל הבחינות מהלוח הזה....(ב OC שלא רלוונטי בשבילך, קצת היה אפשר להוציא ממנו יותר)

10 חיבורי , - כש 6 מהם מתקבלים עם הבאנדל (יש 2 בהרחבה שאתה מחבר במקום פנוי של PCI ו 4 בלוח האחורי...). 5 חיבורי SATA2, וחיבור eSATA אחד נוסף חיצוני..

רק דבר אחד, היציאות הרגילות , 7.1, קצת עושות לי בעיות, לפעמים הוא כן נותן סראונד ולפעמים לא, צריך לשחק בהגדרות ולרוב גם רייבוט כדי שיתן סראונד, לא מאמין שיש את הבעיה הזאת ביציאות הדיגיטאליות, אבל לא בדקתי...

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

אגב, מישהו יודע מי היבואן הרשמי של לוחות בארץ, אם קיים כזה בכלל ?

יש את מידי קום בראשון, הם מיבאים דגמים מצומצמים של ...

יש את מור לוי טכנולוגיות, גם כן בראשון, הם מיבאים את כל הדגמים שאתה רואה בחנויות .

פעם היה את ליגד, אני לא יודע בדיוק מה קורה איתם (הם נרכשו ע"י תים או משהו כזה) .

נראה לי שיש עוד יבואן, אך אני לא זוכר את שמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד, היציאות הרגילות , 7.1, קצת עושות לי בעיות, לפעמים הוא כן נותן סראונד ולפעמים לא, צריך לשחק בהגדרות ולרוב גם רייבוט כדי שיתן סראונד, לא מאמין שיש את הבעיה הזאת ביציאות הדיגיטאליות, אבל לא בדקתי...

אני לא מתכוון להשתמש בסראונד של היציאות האנאלוגיות. אולי בהתחלה אני אשתמש ביציאה אנאלוגית בשביל להוציא סטריאו לרסיבר, עד שאני אקנה כבל אופטי.

תודה בכל אופן על העדכון.

יש את מור לוי טכנולוגיות, גם כן בראשון, הם מיבאים את כל הדגמים שאתה רואה בחנויות .

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...