מבקש המלצות למחשב נייד עד 5500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות למחשב נייד עד 5500 ש"ח

amitbl

Recommended Posts

האמת היא שבמחשוב אני לא מבין הרבה.

אני מתחיל לימודים עוד מעט ואני מעוניין לקנות חדש שיחזיק לי לפחות ל4 שנות הלימודים (הנדסת תוכנה כנראה).

מה אני צריך בעצם:

לפי מיטב ידיעתי C2D הוא הכי טוב היום בניידים ולכן אני מעדיף C2D, אבל אין לי מושג איך הביצועים בדגמים השונים (ואיך הAMD TURION ביחס אליו?)

אני מעוניין שיהיה לו מסך בפורמט רחב

כמובן כ.רשת אלחוטי!

1GB .

לפחות 100GB הארד דיסק.

כמה שיותר יציאות .

רצוי שיהיה קטן (אני יכול להסתדר גם עם מסך 14'' בסבבה).

המשקל חשוב לי מאוד (חשוב שיהיה קל!)

כרטיס מסך מובנה ופשוט נראה לי יספיק.

חיי הסוללה לא כ"כ חשובים לי יחסית. מבחינתי אני פשוט אסחוב אותו לאנשו ואחבר אותו עם השנאי לחשמל. אני לא הולך איתו לאמצע המדבר לשבוע...

בקיצור:

בעיקרון אני צריך תחנת עבודה קטנה שאני יכול לסחוב איתי, שיכולה בקלות (!) להריץ וויסטה, תוכנות וורד אקסל אקסס וכל האופיס למעשה, תוכנות קומפילציה למיניהן (C, C++ וכו'), התעסקות באינטרנט (דפדפנים, סרטונים, תוכנות צ'יטוט וכו') ומעט עריכה גרפית גם (פוטושופ לדוגמא, למרות שאם הוא יהיה מעט איטי בנושא הזה - אז לא נורא, יש לי את המחשב בבית בשביל זה). אני לא מתכוון לשחק משחקים במחשב הזה אבל אולי לראות סרט מדי פעם.

ניסיתי להסתכל קצת על כל מיני דגמים של lenovo, , LG, , ו , אבל הלכתי לאיבוד בבליל כל המפרטים והסוגים.

אני אשמח לקבל חוות דעתכם האישית על דגמים ספציפיים שאתם ממליצים...

האם דרישותי מוגזמות לתקציב? (5500 ש"ח) אני בהחלט יכול להתגמש בתקציב, אני פשוט צריך איזשהו מושג על דגמים מומלצים וההבדלים במחיר.

תודה מראש לכל העוזרים... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...