מעלות מטורפות עזרה - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעלות מטורפות עזרה

z1l

Recommended Posts

אני יכול לגרד עד 400 שקל.. זה קשה אני בקושי עובד בגלל הבגרויות..

יש לי רק עד 400 זה יספיק?

יש את המארז הזה:Compucase-HEC Midi Tower CI-6919 Black (P/S Not Inc) Case

ב pclogic ,מחירו 296 ש"ח.

זה המארז שיש לי בבית ,יש לו 2 מאווררים 80 מקדימה ואחת של 120 מאחורה.

קיים גם פילטר בפאנל הקידמי,מארז דיי גדול ומרווח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה איתכם אנשים ישר שולחים תבנאדם לזרוק 200 שקל סתם בלי טעם ובלי צורך בכלל!!!! :kopfpatsch::pissed:

תקשיב לי טוב גבר הטמפרטורות שלך בסדר גמור 45 מעלות למעבד הזה במנוחה זה מצוין בקיץ עם סטוק.. שלי היה יושב על 48 עם פריזר 7. המעבד הזה חם אין מה לעשות והוא מגיע הרבה יותר מ 50 במאמץ אתה פשוט לא בודק נכון.

דבר שני הטמפ' של הכרטיס מסך של מעולה.. שלי יושב על 57 ברגע זה ועוד המזגן עובד. ובמאמץ הוא מגיע לי לפחות ל 75 ואין שום בעיה אפילו לא ממצמץ ויש לנו את אותו כרטיס. והטמפ' של הארדיסק מעולה אל תדאג!!

שורה תחתונה יש לך בעיה אחרת לגמרי או שהתחרבש לך משהו בדרייברים של הכרטיס מסך או שהכרטיס נפגם פיזית..

תשמע לי תן איזה פירמוט ככה למחשב תרענן אותו קצת תתקין תדרייברים האחרונים 93.71

אם הבעיה נמשכת אז יש מצב שהכרטיס מסך נפגם פיזית.

מעניין אותי לדעת איזה משחק אתה משחק בדיוק וזה נותן לך את כל הבעיות האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה איתכם אנשים ישר שולחים תבנאדם לזרוק 200 שקל סתם בלי טעם ובלי צורך בכלל!!!! :kopfpatsch::pissed:

תקשיב לי טוב גבר הטמפרטורות שלך בסדר גמור 45 מעלות למעבד הזה במנוחה זה מצוין בקיץ עם סטוק.. שלי היה יושב על 48 עם פריזר 7. המעבד הזה חם אין מה לעשות והוא מגיע הרבה יותר מ 50 במאמץ אתה פשוט לא בודק נכון.

דבר שני הטמפ' של הכרטיס מסך של מעולה.. שלי יושב על 57 ברגע זה ועוד המזגן עובד. ובמאמץ הוא מגיע לי לפחות ל 75 ואין שום בעיה אפילו לא ממצמץ ויש לנו את אותו כרטיס. והטמפ' של הארדיסק מעולה אל תדאג!!

שורה תחתונה יש לך בעיה אחרת לגמרי או שהתחרבש לך משהו בדרייברים של הכרטיס מסך או שהכרטיס נפגם פיזית..

תשמע לי תן איזה פירמוט ככה למחשב תרענן אותו קצת תתקין תדרייברים האחרונים 93.71

אם הבעיה נמשכת אז יש מצב שהכרטיס מסך נפגם פיזית.

מעניין אותי לדעת איזה משחק אתה משחק בדיוק וזה נותן לך את כל הבעיות האלו

זה קורה לי במשחק C&C3 שאני משחק על הגדרות הכי גבוהות אבל בחורף זה לא קרה לי אז בגלל זה חשבתי שזה בגלל הטמפרטורה..

וגם זה קורה במשחק Test Drive החדש ובחורף זה בכלל לא קרה לי (ולצערי אין לי מזגן בחדר כדי לצנן פה את האוירה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעיות דומות, כנראה שזה נובע מחום, כי עד לפני 4 ימים (כשהיה טמפ' קרות יחסית), המחשב עבד מצויין ולא נתקע.

איך שהתחילו בעיות החום, המחשב מתחיל לקפוא, אני לא מצליח למצוא חיישנים של הכרטיס מסך, רק של המעבד.

שכשאני מ]עיל אותו, אוטמטית עולה לי תהליך SVCHOST (כנראה של הכרטיס קול, כי ברגע שאני מכבה אותו אין לי קול במחשב.

הוא לוקח כ50% מפעולת המעבד ומטיס לי את המעבד לטמפ' גבוהות של 60-65מעלות למשך איזה רבע שעה. (דמאט זה המון).

זה הטמפ' שלי נכון לזמן כתיבת ההודעה, כ25 דקות לאחר הפעלת המחשב: 48 מעלות, שימו לב אומנם יש לי את תנור החימום של

המעבדים-פרסקוט. אך בחורף הוא בזמן רגיעה (רק אינטרנט) הגיע ל40-44 מקסימום, עם 3000 RPM של המאורר, כרגע המאורר פועל על 5895

RPM..

כך שזה מתאים מאוד לטמפ' של המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה בדקתי שוב, ומה שמדדתי לא היה המאורר של המעבד. (טעות סורי)

הוא היה אחר אך בהחלט הגיוני שהמאורר של המעבד שלי מגיע למהירויות כאלה (אם תבוא אליי תבין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...