FPS לא יאומן, בהרצת הבדיקה Direct3D, בכלי אבחון Direct. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FPS לא יאומן, בהרצת הבדיקה Direct3D, בכלי אבחון Direct.

andralamusya

Recommended Posts

במיוחד בשבילך הורדתי את האוברקלוק. הכל על סטוק עכשיו... עדיין 9999 ב-dx8/9. ב-dx7 ירד ל-2450~

דריבר אחרון 158.22 על pro sp2.

אתה מפעיל פילטרים (AA/AF) בגלובלי ?

בכל אופן אני לא חושב שיש לך מה להבהל... אולי הלוח אם עושה את ההבדל הקטן... אני לא חושב שהוא נותן לי הרבה מעל 9999. זה בטח דיי גבולי.

ד"א, LinkBoost enabled... אם זה משנה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מבסוט מאוד מהדריבר האחרון.

וככה בשביל להרגיע אותך (נראה לי שהרסתי לך את היום) , תהיה בטוח שבסצנות גראפיות מורכבות (משחקים) המפלצת שלך תכנס לפעולה וסביר להניח שתקבל תוצאות יותר טובות. אל תשפוט את הכרטיס מסך שלך ע"פי קובייה עלובה שכזאת ::) עם הבדל של 0.05% בינינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ היא לא (כל עוד הO/C מהדריבר ואתה לא נותן את כל המחשב לחנות אחרי שהלכה התצוגה ;D)

כרגע אני עובד במעבדת RMA , אין לך מושג כמה גמורים עוברים פה מדי יום... כן תקין\לא תקין, שלום ולהתראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה אני מקבל רק 7935FPS, לא שחיק בכלל, הגיע הזמן להחליף את ה-6600 שלי :screwy:

האמת היא שבאמת הגיע הזמן ... :P בלי קשר לריבועים של . חוץ מזה - תוצאה יפה , LOL, אתה מתקרב למפציץ .

chenrp אתה צריך תוכנה כמו FRAPS למשל...

אבל זו בדיקה הזוייה מדי וחסרת משמעות, אני ממליץ לך לוותר . מה זה bottleneck mark ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון זה יהיה בזבוז לא לעשות עם המעבד הזה, לדעתי... אבל אתה יכול לקחת את הזמן - אני לא מאמין שזה כל כך משנה עכשיו - בטח שלא בגלל הבדיקה (אפילו לא בדיקה) הספציפית הזאת.. מה עם 3dmark06 ? כמה אתה מקבל שם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...