כיצד עובד מנוע חיפוש ל newsgroups - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד עובד מנוע חיפוש ל newsgroups

nondos

Recommended Posts

שלום

התחלתי פרוייקט מסויים כחלק מהפרוייקט אני רוצה לבנות תוכנה שתדע לסרוק ב newsgroups האם יש למשיהו מושג האם זה אפשרי ואם כן כיצד מנועי החיפוש של ה newsgroups עובדים?

חיפשתי ב rfc אבל לא מצאתי תשובות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לבצע חיפוש ב-Newsgroups לא תהיה לך ברירה אלא להוריד את כל ה-Headers.

בנוסף, אם אתה רוצה לחפש בתוך ההודעות עצמן, תאלץ להוריד אפילו את כל ההודעות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתוח, חופשי ומעודכן?

אין סיכוי.

לספק שלך קרוב לוודאי יש שרת newsgroups שפתוח לך, אבל הוא בטח מכיל מעט מאוד קבוצות, מעט מאוד מהתוכן הממשי עם הרבה חוסרים ומעט מאוד זמן אחורה.

להחזיק את ה-Newsgroups שלמים ומעודכנים דורש חוות שרתים אדירה, רוחב פס אדיר והרבה מאוד כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי :)

ברור שעבור שגישה ל newsgroups עולה כסף, ואני אפילו מנוי ל giganews

השאלה שלי היא האם ישנו Database כלשהוא המכיל מידע מאיפה אפשר למשוך את התוכן מה newsgroups?

זאת אומרת לכל search engine באינטרנט ישנו database שממנו מחפשים את החומר האם ישנו database של searchengine שאני אוכל להשתמש בו או משהו דומה?

אני מחפש דרך שהתוכנה שלי תוכל להוריד דברים מה newsgroups אני יודע איך להוריד ולתקשר אך אני לא יודע איך למצוא את החומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל ליצור database כזה ידרוש הרבה משאבים והמון זמן ישנם מנועי חיפוש באינטרנט סטייל אבל לnewsgroups שיוצרים database כזה השאלה היא כיצד התוכנה שלי תוכל לבצע חיפוש כמו האתרים האלה ולכוון את המשתמש לאן שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכן אני לא יודע בוודאות איך זה עובד

לדוגמא האתר http://www.newzleech.com

כנראה יש לו database שבו הוא חיפוש

השאלה היא כיצד האתר בונה את הdatabasse שלו, האם מישהו מעדכן אותו ידנית בתכנים שנוספים ל newsgroups או שזה נעשה אוטומטית ואם כן כיצד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי. אתרים כמו Groups פשוט מורידים כל דבר שנשלח לקבוצות דיון ומכניסים לאינדקס. הם יכולים לעשות את זה כי הם מתעלמים מקבצים בינאריים. אתרים כמו Newsleech מקבלים עדכונים ידניים ממשתמשים בד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...