MK3 - המכרז - ע"מ 6 - 6.10.07 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MK3 - המכרז - ע"מ 6 - 6.10.07

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סקיצה חדשה וכמעט סופית

mk3rev2pic2rz9.th.jpgmk3rev2pic3fp7.th.jpgmk3rev2pic1qd2.th.jpg

אז מה יש לנו פה?

המארז עצמו - המארז עצמו אמור להיבנות מMDF בעובי של 1.5CM אמור להספיק לי ובמידת הצורך אני אוסף תמיכת מבנה פנימית

אוורר - הבעיה המרכזית שלי. יש לי מאווררי 14 ו 12. הרעיון הוא מקדימה יעמוד לי מאוורר 140 שיכניס אוויר למארז, אל תטעו החור העגול הוא רק לכניסת אוויר. החור המרובע הוא זה של המאוורר. הבעיה שלי היא האם לשים מאוורר 140 למלעה שיוציא אוויר או 120 מאחורה שיוציא

דלת קדמית - תכנון, 2 שכבות של 0.5CM MDF השכבה הראשונה והחיצונית שלמה והפנימית רק מסגרת שבתוכה ישב ספוג אקוסטי

צד ימין - המארז הזה מחזיק את עצמו, אין טעם להכין דלת שלמה, זה רק ישקול יותר מדי למרות שזה אפשרי (יכול להיות שאני אשנה את ההחלטה שלי) לכן יש רק פאנל קטן שאמור להיפתח ולתת גישה לCD וHDD

כמובן שכל העסק יהיה צבוע בכמה שכבות ולא לבן (זה הרבה יותר יעיל לראות את זה בלבן)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק שכחתי לציין

הספק יהיה חיצוני...

שאר הירקות? לא הכנסתי הרבה לסקיצה בשביל שמשקל לא יהיה כבד, מדובר בעיקר הבניה של המארז

אם יש שאלות שאל בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקיצה מדהימה, אם יצא לך ככה (אתה יודע כבר שהאמונה שלנו בך אבדה... חח סתם!) אתה מבורך...

יעקב בבקשה תן לי שיעור מזורז בסקטצ'אפ אני לא מגיע לחצי ממה שאתה עושה, מדהים!

בהצלחה,

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה

עדכון קטן לכל מי שכרגיל חושב שאני מת

בקיצור, החיפוש לי אחר המגש הטוב ללוח אם נמשך. אני גם חזרתי לרעיון של להכין אחד (מחפש מקום שמתעסק בבניה מאלומניום, מי שמכיר תעזרו לי) בשביל משהו קטן שאני חושב עליו

צבע? 2 שכבות פריים 3 שכבות צבע , ליטוש בינהם וכנראה לקה על הכל....

וגם... :cool2: יש לי מעבד אופטרון 165 בדרך :cool2: בשביל להחליף את ה3000+ הישן שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה פרויקט סבבה

התחלת לעשות משהו חוץ מסקיצות? אם כן תן קצת שנראה מה הולך לך שם

תן קצת יותר מידע מה קורה עם זה... איזה צבע אתה הולך לצבוע אותו? תאורה תיהיה? איך אתה מתכוון לחבר את החלקים ע"י כלובים שתחתוך ממארז ישן או שאתה מתכוון להכין מעץ\מתכת\פרספקס

למה ספק חיצוני? לא עדיף שהכל יהיה פנימי לפחות הספק יש לו יותר מידי חוטים ויש שם מקום לבעיות בכל מקרה שיהיה המון בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה

בקיצור, החיפוש לי אחר המגש הטוב ללוח אם נמשך. אני גם חזרתי לרעיון של להכין אחד (מחפש מקום שמתעסק בבניה מאלומניום, מי שמכיר תעזרו לי) בשביל משהו קטן שאני חושב עליו

רוצה יש לי מארז ישן ב70-80 שקל הוא שלך.

אם אתה רוצה אני גמיש.

דבר איתי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...