מה עדיף יותר Mhz עוד יותר GB בכרטיס זיכרון ??? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף יותר Mhz עוד יותר GB בכרטיס זיכרון ???

The Man123

Recommended Posts

אני רוצה לדעת מה עדיף לי לקנות בשביל כרטיס כרגע יש לי 1 GB 533 Mhz של Starex (ביותר מכרטיס אחד) ואני רוצה או לקנות כרטיס חדש אבל אני לא יודע מה עדיף לי עוד כרטיס של Starex של 1 GB או לקנות כרטיס חדש של חברה כמו TwinMos 1 GB אבל עם 800 Mhz זה יעלה בערך אותו דרך אבל הבעיה שלי היא מה עדיף לי עוד גודל(אבל MHz נמוך) או חיזוק של Mhz (ופחות GB) ????

בבקשה תעזרו לי זה חשוב מאוד...

בתודה שלמה דוודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שתפרט את המערכת שלך והשימושים..

ובגדול זה לא משנה אם תקנה סטיק של DDR800...

מכיוון שהוא יפעל בתדר של הזיכרון הנמוך יותר (במקרה שלך 533) ובתיזמונים של הסטיק הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רק שתדע:

גם אם תקנה סטיק של 800MHZ הוא יעבוד לך ב533MHZ כיוון שהסטיקים האחרים יגבילו אותך.

אז ככה שלא משנה מה תקנה תקפיד שהוא לא יהיה פחות מ533 (לפי המהירות זה נשמע כמו ולא נראה לי שיש פחות מ533, תקנו אותי אם אני טועה)

דבר שני אם בכ"ז החלטת ללכת על 800MHZ תבדוק שהלוח שלך תומך בזיכרון הרצוי וזה יחסוך לך כאב ראש וריצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח אם שתומך ב800 Mhz את זה כבר בדקתי ... אני לא רוצה לקנות עוד גיגה של 533 MHz ולהשתמש בכול הסטיקים (כדי שיהיה לי 2 GB של MHz בסך הכול במחשב) או לקנות סטיק של DDR 2 800 Mhz ואז להוציא את כול הסטיקים שיש לי עכשיו ולהפעיל רק אותו לבד -כול שאר הכרטיסי זיכרון לא יהיו במחשב!! (ואז יהיה לי 1GB של 800 Mhz) מכאן הדילמה שלי מה עדיף .... 1GB של 800 Mhz או 2GB של של 533 MHz ???

זה השאלה שלי אליכם אם אתם רוצים לדעת משהו על המערכת תגידו ואני ירשום פה... הדבר החשוב הוא שיש לי לוח אם KN9 Ultra (תומך ב800 MHz!)

השימושים שלי הם בעיקר למשחקים ולהפעיל כמה תוכנות ביחד בלי שהמחשב יתקשה (רוצה שיהיה על CPU נמוך גם שאני משתמש בו בהרבה דברים...)

אז מה אתם חושבים שכדי לי לעשות ?????!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...