חשד: אמר לחיזבאללה לאן לירות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד: אמר לחיזבאללה לאן לירות

MoRtZkInG

Recommended Posts

הותר לפרסום: במשטרה ובשב"כ חושדים כי עזמי בשארה העביר לסוכן חיזבאללה מידע על מקומות אסטרטגיים, כדי שהארגון ישגר לעברם קטיושות - כל זאת תמורת מאות אלפי שקלים, אשר הועברו לחלפני כספים במזרח ירושלים. אם בשארה יחזור הוא ייעצר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3394623,00.html

אני לא מבין מה זה "אם יחזור". חשבתי שהיד הארוכה שלנו יכולה להגיע לכל אחד ולכל בוגד בכל מקום בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לו מזל שהוא דווקא ישראלי, אם פלשתינאי או לבנוני היה משתף פעולה בצורה דומה עם צה"ל, לא רק שהיו הופכים אותו למסננת, אלא גם את כל המשפחה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש משמעות רבה לחיסול שלו, ביחס לכמה שזה יעלה.

בינתיים, לעסוק בלהוכיח את הטענות הנ"ל ואז לעכל את רכושו. בינתיים להקפיא את הרכוש כדי שלא יימכר.

מעבר לזה, חשוב מאוד להתעורר ולעשות משהו בקשר לכל אלה מהגיס החמישי בתוך מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם היהודים באירופה בשנות ה 30היו עושים לגרמנים ובאירופה עשירית ממה שעושים לנו פה הערבים ההיתי אומר וואלה, יש להם סיבה להשמיד 6 מליון מהם כאילו ההינו זבל, לנו יש אחלה סיבה, אנחנו לא כמו הילטר ימח שימו וזיכרו, שהשמיד תהיהודים בגלל דתם, ואני והרעיון הכהניטסי לא תומך בהשמדה, הוא תומך בטסנרפר, לסוריה\ירדן\מצרים כול מקום בעולם העיקר שלא היו פה, ולכן טרסנפר על מעשיהם של הערבים הוא מוצדק בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי על הבוטות אבל אתה יותר אידיוט ממה שחשבתי. אין, לא היתה ולא תהיה לעולם סיבה להשמיד 6 מיליון איש על לא עוול בכפם, גם לא בנאדם אחד בודד.

כנ"ל לטרנספר לאוכלוסיה שלמה רק בגלל קומץ מתוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע משהו, שקרוב משפחה שלך (אזרח למופת, ללא עבר פלילי, לא גזען, היה שמאלני עד לפני הפיגוע, והכי אירוני זה שהוא תרם כספים לעמותת הסהר האדום שמפעילה אמבולנסים בשטחים ובעזה), היה נפגע בפיגוע, מאבד רגל, כריתה מלאה מעל הברך, כמעט איבד תחיים שלו מאיבוד דם, ואחרי זה תראה בחדשות על הפיגוע, ותקלטת של המחבלים, ותהפגנות תמיכה של המטונפים בעזה שכמות האנשים לא מביישת את יום העצמאות שלנו, (איפה הקומץ פה תסביר לי בבקשה?)

ואתה רואה פוסטרים של המחבל בכול בית בעזה, והפכו תמטונף לאיזה מלאך צדיק. אתה תבין טוב מאוד מה למה יש לשים לזה סוף, זה לא קבוצה של 4 אנשים שעושה פיגוע ואז כול המדינה רודפת אחריהם, תראה בישראל, ברוך גולדשטיין ביצע פיגוע במערת המכפלה, רצח משהו כמו 12-14 ערבים אני לא תועה, כול המדינה רדפה אחריו, והוא נכנס לכלא, שחבורת מתנחלים בחברון תכננה לפוצץ עגלה נגררת עמוסה בבלוני גז, בבית ספר מוסלמי בשטחים, כול המשטרה בארץ, רדפה אחריהם, זוהי מדינה מתוקנת נורמלית, שמה, עושים פיגועים על טרור חופשי חודשי, מקבלים תמיכה יפה מאוד של המונים לא של מאות ולא של אלפים (סקר אחרון הראה של 76 אחוזים מתושבי הרצועה תומכים בחטיפת חיילים, ופיגועי טרור), אז אין פה שום קומץ "שמעניש" אוכלוסיה שלמה, והם הוכיחו יפה מאוד שהם לא רואים להשתלב במידנת , בין אם זה בממשלה ראה מפלגת בל''ד הבוגדים והנציג שלהם בשארה, שכון ונתן הכוונה לחיזבללאה לאתרים רגישים במפרץ חיפה, שפגיעה בהם הייתה גורמת לעשרות אלפי הרוגים ומאות אלפי פצועים, כול זה על ידיו.

וכאחד שהציל כבר פעמיים חיים של ערבים (במסגרת התנדבותי במד''א), אני לא רואה עצמי כגזען, ובטח של תומך בהשמדה, אני אומר שיש להפריד אותם מאיתנו, והלעברים למקום בו היה קשה להם לפגוע בנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכאחד שהציל כבר פעמיים חיים של ערבים (במסגרת התנדבותי במד''א), אני לא רואה עצמי כגזען, ובטח של תומך בהשמדה, אני אומר שיש להפריד אותם מאיתנו, והלעברים למקום בו היה קשה להם לפגוע בנו.

(קרי: העולם הבא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בישראל, ברוך גולדשטיין ביצע פיגוע במערת המכפלה, רצח משהו כמו 12-14 ערבים אני לא תועה, כול המדינה רדפה אחריו, והוא נכנס לכלא

אני מציע שתלמד היסטוריה לפני שאתה מלמד אותה אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...