כרטיס טלויזיה - כמה שאלות ובקשה להמלצה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס טלויזיה - כמה שאלות ובקשה להמלצה

lharpaz

Recommended Posts

שלום,

אני זקוק לכרטיס שיאפשר לצפות בשידורי הכבלים על צג המחשב, ובנוסף שיאפשר להקליט את שידורי הכבלים ולשמור בפורמט מקובל כלשהו (dvix).

מעבר לכך אין לי דרישות מיוחדות.

האם כל כרטיסי הטלויזיה מאפשרים את זה?

האם כרטיסי יודעים לקבל גם כניסות של ה-3 בננות האלה (אם אני זוכר נכון קוראים לזה RCA), וגם כניסה רגילה של אנטנה (RF)?

אשמח לקבל המלצה לכרטיס סביר שעושה את זה. אין לי מושג כמה עולים הדברים האלה, אז אין הגדרה מיוחדת לתקציב.

שמעתי את השם Hauppauge MCE WIN-PVR 150 בתור כרטיס שמסוגל להקליט, אז רציתי לדעת איך הוא ביחס לאחרים (אין לי סיבה להעדיף אותו, אז תמליצו על מה שנראה לכם כדאי ורק תגידו איך זה ביחס אליו).

תודה מראש לכל העוזרים,

ליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הכרטיסים הטובים יותר לעבודה זו הוא אכן הPVR-150 (יש גם גרסאת MCE). אני קניתי אחד למחשב שאני מרכיב והחלקים אמורים להגיע בקרוב.

הכרטיס לא יכול להקליט ישירות מרשת הכבלים, זה בלתי אפשרי כרגע עם אף כרטיס שאתה יכול לקנות בחנויות. (במקרה והתחלת לחשוב, יש אותה המגבלה ליס, למרות שקראתי פה בפורום שיכול להיות שיתחילו להציע כרטיסי ייחודיים ללקוחות מתישהו בעתיד).

כמובן שהוא מקבל Composite (בננה צהובה) + סטראו (בננות אדומה ולבנה). בצורה זאת אתה עדיין יכול להקליט מהטלויזיה, למרות שתצטרך לחבר את הממיר של הכבלים לכרטיס.

הכי זול שמצאתי עד עכשיו זה בסקיי פי.סי ב442 שקל, שזה ממש לא כזה יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להקליט עם ה pvr ישירות עם הממיר של יס ויש גם כרטיסים שעולים 150 ש"ח והם עושה עבודה מצוינת וגם הכרטיס הזה עולה בסביבות ה150 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.

עוד כמה שאלות:

אחד הכרטיסים הטובים יותר לעבודה זו הוא אכן הPVR-150 (יש גם גרסאת MCE). אני קניתי אחד למחשב שאני מרכיב והחלקים אמורים להגיע בקרוב.

מה זה MCE?

מה ההבדל בין הגרסאות? איזו מהן עדיפה? האם יש הבדל במחיר?

הכרטיס לא יכול להקליט ישירות מרשת הכבלים, זה בלתי אפשרי כרגע עם אף כרטיס שאתה יכול לקנות בחנויות. (במקרה והתחלת לחשוב, יש אותה המגבלה ליס, למרות שקראתי פה בפורום שיכול להיות שיתחילו להציע כרטיסי ייחודיים ללקוחות מתישהו בעתיד).

אתה מתכוון שהוא לא יכול לקבל את כל ה-RF, כלומר מה שנכנס לממיר?

כמובן שהוא מקבל Composite (בננה צהובה) + סטראו (בננות אדומה ולבנה). בצורה זאת אתה עדיין יכול להקליט מהטלויזיה, למרות שתצטרך לחבר את הממיר של הכבלים לכרטיס.

הוא מקליט בפורמט divx או איזה-שהוא תקן סטנדרטי אחר?

ההקלטה איכותית? (זה נראה טוב כמו DVDrip או שזה נראה גרוע כמו VCD?)

זה מגיע עם תוכנת הקלטה ייעודית? או שצריך להשיג בנפרד?

הכי זול שמצאתי עד עכשיו זה בסקיי פי.סי ב442 שקל, שזה ממש לא כזה יקר.

אפשר להקליט עם ה pvr ישירות עם הממיר של יס ויש גם כרטיסים שעולים 150 ש"ח והם עושה עבודה מצוינת וגם הכרטיס הזה עולה בסביבות ה150 ש"ח

150 ש"ח? איפה?

אני ראיתי אותו בסביבות ה-500 וגם The Coolest דיבר על מחיר דומה....

אם יש לך המלצה לדגם אחר טוב - אני אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...