האוזניות שלי הגיעו, עכשיו יש צורך למצוא כרטיס קול מתאים. תעזרו - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האוזניות שלי הגיעו, עכשיו יש צורך למצוא כרטיס קול מתאים. תעזרו

iakovl

Recommended Posts

ומי הכריח אותך לקנות בארץ?! מתוך ה-10 או משהו כזה פעמים שקניתי EMU 1212 רק אחת הייתה בארץ וגם זה בדיל טוב במיוחד.

הזהאולו זה DAC חיצוני עם ספק מתח משלו ומגבר מובנה. אני הוספתי קצת כסף ולקחתי מגבר משודרג שיהיה למקרה הצורך. יש לו גם opamps מתחלפים, והמון המון אפשרויות לשדרוג.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, לא קניתי, ממש לא. לא הולך לשלם על דבר כזה פה 400 דולר כשבארה"ב יש של איזה 100 דולר עליו מדי פעם.

אני בכלל נואשתי מלקנות דברים בארץ, אלא אם כן זה בהזדמנות כזו או אחרת.

שרוף תשרף המערכת הישראלית הרקובה והמושחתת של סחר-מכר עכור ומפוקפק שבנויה מצד אחד על חוקים ותקנות שלא נשמע על שכמותן באף מדינה בעולם, ומצד שני על יבואנים ומשווקים חסרי מצפון ואכולי רצון להתעשר על חשבונם של אנשים ישרים.

(אה, ואיזה כרטיס קול יש לך עכשיו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני משתמש בחיבור הקואקסיאלי של ה-OB ויש לי עוד כרטיס קול אחר שאת שמו א ני לא אחשוף כרגע כיוון שבעתיד הלא רחוק תעלה עליו ביקורת כאן באתר :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הכי גרוע תשלם מע"מ, ממש לא נורא. תאמין לי שכבר נדפקתי במכס בסכומים הרבה יותר גדולים. מצד שני, למרות הכל זה היה הרבה יותר זול מאשר לקנות בארץ :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M-Audio Revolution 5.1

http://www.lamir.co.il/product.asp?product=9186

חיפוש מעמיק ב head-fi שכנע אותי שזה כרטיס מצויין שהיציאת המוגברת שלו מתאימה בול לאוזניה כמו HD595

כרגע הזמנתי אותו

שבוע הבא אני עולה לירושלים לבחון את ה DT990 , Ultrasone 750, Grado 325i

כמובן שאני לא יניע את האוזניות שאבחר עם הכרטיס קול הנ"ל, אני מתכנן לקנות את המגבר של אסף (Aqua)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי אם כבר עסקינן ב-emu 1212 חמש שאלות לי אליך :

1. איך בדיוק הולך כל הקטע של שני הכרטיסים ? הבנתי נכון שהם מתחברים אחד לשני (אבל בעצם תופסים רק סלוט PCI אחד) ?

2. יש לו יציאת מוגברת ? ואם כן האם זו סתם יצאת מוגברת (ווליום מוגבר) או שזו יציאה כשל מגבר ?

3. הוא תומך ביותר מ-2.1 (דרך קידוד אנלוגי של עצמו) ?

4. מבחינת איכות נטו במוסיקה - מה יהיה יותר טוב לפי דעתך (נראה לי שאני כבר יודע אבל נשאל בכל זאת) , ה-DAC של ה-EMU 1212M או DAC של כמו Z5500 ? ואם אכן הכרטיס גובר באיכותו יש מצב לנצל את האיכות הזו לסרטים ואת ה-dolby וה-dts של ה-z5500 ביחד בסרטים ?

5. איך הוא כמקור לאוזניות כמו audio-technica ath a-500 או senn hd 595/senn hd 580 ?

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- כן, הם מתחברים בכבל בינהם. הם תופסים שני חיבורי PCI, אבל אחד מהם רק מחזיק את הכרטיס שלא יזוז ולא מעביר חשמל או משהו. אם תוכל לקבע אותו בדרך אחרת (לא בעיה) תוכל להשתמש בחיבור אחד.

2. אין לו יציאה מוגברת.

3. לא, 2 ערוצים לכל היותר.

4. 1212 עדיף. תוכל לחבר אנאלוגית ודיגיטלית, זה ייתן לך אנאלוגי עם DAC של 1212 ודיגיטלי עם מפענחים של 5500.

5. כמקור לכל דבר הוא מצוין לדעתי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הבנתי . צירפתי תמונה של הלוח אם שלי למטה - אתה מבין את הבעייה שלי ? כרטיס מסך ב-PCIX -> כרטיס רשת ב-PCI 1 -> סלוט נוסף פנוי שצמוד וזהו . אבל אם אתה אומר שאפשר להצמיד אותו אז סבבה .

3. הממ כשאתה אומר 2.0 אני מניח שאפילו אם אני מחבר אליו בחיבור בננה רגיל הסאב של המערכת יעבוד כי אין לזה כבר קשר לכרטיס עצמו - תקן אותי אם אני טועה .

4."1212 עדיף. תוכל לחבר אנאלוגית ודיגיטלית, זה ייתן לך אנאלוגי עם DAC של 1212 ודיגיטלי עם מפענחים של 5500."

בו זמנית ? האם זה אפשרי לנצל את האיכות של הכרטיס עצמו עם המפענחים של הרמקולים בו-זמנית (לסרטים) ? ואם התשובה היא כן סלח לי על שלא הבנתי בפעם הראשונה , אני קשה הבנה . פשוט לפי מיטב הבנתי או שהכרטיס מעביר דיגיטלית את מלאכת הקידוד ל-DAC של הרמקולים או שהוא אותה אנלוגית .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם היציאה הדיגיטלית וגם האנלוגית יכולים לעבוד בו זמנית .(אני מקוה שהבנתי את השאלה שלך)

לגבי היציאה האנלוגית זה כמו יציאה אנלוגית רגילה רק שבמקום pl קטן שיש בכרטיסים רגילים ,יש יציאה ימין ושמאל שכל אחד מהם הוא pl גדול.

אם אני מבין נכון אתה יכול לחבר את הרמקולים שלך שהם 2.1 וליציאות האנלוגיות והקרוס שלהם כבר יפעיל את הסאב.

לא צריך להיות לך בעיה לחבר את הemu1212 ללוח שלך כל יש לך pci אחד פנוי וצמוד אליו סלוט פנוי במארז(כלומר כרטיס הבת לא מתחבר ללוח אם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שי כבר ענה לך על הכל :)

2.1 אכן לא קשור בכלל לכרטיס, ואכן כל עוד יש לך חיבור אחד תוכל להסתדר.

בנוגע לחיבור דיגיטלי ואנאלוגי, תחבר את שניהם במקביל. ככה, בסטריאו (מוזיקה) תשתמש ב-DAC של ה-1212 ובסרטים כשה-1212 לא מסוגל לספק את הסחורה תעבור לחיבור הדיגיטלי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא , אתם לא הבנתם אותי נכון .

אני לא מתכוון למצב שבו החיבורים הדיגיטלים והאנלוגים מחוברים בו זמנית ואז אני אחליף בין דיגיטלי לאנלוגי . אני מתכוון למצב שבו אפשר לנצל את הקידוד של הכרטיס קול (בגלל איכותו) ואת המפענחים (DOLBY ו-DTS) - שניהם בוזמנית (תרתי משמע) . אני מניח שאי אפשר בגלל שהכרטיס קול וה-DAC של הרמקולים (שמהווה מעין כרטיס קול עצמאי) אינם יכולים לעבוד סימולטנית .

"לגבי היציאה האנלוגית זה כמו יציאה אנלוגית רגילה רק שבמקום pl קטן שיש בכרטיסים רגילים ,יש יציאה ימין ושמאל שכל אחד מהם הוא pl גדול"

ימין ושמאל לכל בהתאמה אני מניח , אבל אם כך צריך מתאם אני מבין (בין חיבור הבננה של הרמקולים/אוזניות לשני ה-PL של הכרטיס) .

"לא צריך להיות לך בעיה לחבר את הemu1212 ללוח שלך כל יש לך pci אחד פנוי וצמוד אליו סלוט פנוי במארז(כלומר כרטיס הבת לא מתחבר ללוח אם)"

אז זהו , שאין לי סלוט פנוי . הלוח אם נגמר אחרי הסלוט האחרון ויש אוויר : D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...