חוויה מכוערת שעברתי ב KSP ת"א - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוויה מכוערת שעברתי ב KSP ת"א

iyehuda

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעייה באיבורי שהמחירים שלהם יקרים,

והם לא מיבאים רכיבים של הרבה חברות.

אתה מתכוון לזה שהמחירים שלהם זולים בכל הנוגע למוצרים שהם מייבאים (ומנסים לדחוף)...

אלה שלא יותר יקרים בדרך כלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP מזעזעת ואני בתור ירושלמי בחיים אבל בחיים יותר לא מתקרב לשם.

שירות רמה ז' תרתי משמע..יחס מזעזע הן לצעירים והן למבוגרים.

והקטע הכי מפגר שתנקלתי בו בחנות המכורים עצמם רבים אחד עם השני ועוד ליד לקחות..וכשאני אומר רבים זה קללות שתשמעו במגרש כדורגל

זה היה כל כך מגעיל עד שאני קמתי והתחלתי לקלל אותם.. :lol:

בקיצור סניף ירושלים להוציא לעצמם צו הרחקה של כמה קילומטרים מהמקום הזה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IQPC ו-KSP הם שני ההפכים המוחלטים ביותר בתחום.

על IQPC עוד לא שמעתי דברים לא טובים, והניסיון שלי איתם היה סופר חיובי. חנות מעולה.

על KSP עוד לא שמעתי דברים טובים - אולי אתה תהיה הראשון.

בהצלחה.

אוקיי החלטתי שננסה בקנייה הזאת את IQPC....נדווח איך היה יום שישי...חחח....למרות שמסניף ראשון לציון של K.S.P אני פחות או יותר מרוצה....כלומר לא להיתעלף מהשירות אבל המוכר בוא נגיד עוד לא פיהק לי מול הפנים (למרות שהגעתי איך שפתחו את החנות) הם פחות או יותר היו סבירים ולא גרועים עד כדי כך כמו שמתארים אותם....לא הייתי בסניפים אחרים אבל סניף ראשל"צ הוא בסדר.

ניבדוק את IQPC יום שישי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלטתי שננסה בקנייה הזאת את IQPC....נדווח איך היה יום שישי...חחח....למרות שמסניף ראשון לציון של K.S.P אני פחות או יותר מרוצה....כלומר לא להיתעלף מהשירות אבל המוכר בוא נגיד עוד לא פיהק לי מול הפנים (למרות שהגעתי איך שפתחו את החנות) הם פחות או יותר היו סבירים ולא גרועים עד כדי כך כמו שמתארים אותם....לא הייתי בסניפים אחרים אבל סניף ראשל"צ הוא בסדר.

ניבדוק את IQPC יום שישי :xyxthumbs:

IQPC מעולים, שווה את הבדיקה, אתה תחזור רק עם מילים טובות ::):cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שK.S.P שלחו מישהו להגן על עצמם? ניראה כמו מדיניות הפחדה של "סתמו את הפה" חחחחחחח :jump1: :funnypost:

חחחחחחחח סתם שתדעו דרך אגב שלא "תתבעו אותי" אני דווקא מרוצה ממכם (לפחות מסניף אחד)

חחחחחחחחחחח הרגתם אותי....פתחתם מישתמש וניראה לכם שזה שיש לו הודעה אחת לא ניראה חשוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק...עוד איכשהו חשבתי עליהם דברים טובים כי בינתיים לא היו לי איתם שום בעיות אבל זה ממש מגעיל...לאיים ולדבר שטויות...מוגזם...לא קונה שם יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שלפני חודש התחלתי לעבוד עם IQPC והיחס שם לא פחות ממדהים יש לבחור שם סבלנות מדהימה והוא עשה בשבילי המון מאמץ להשיג את מה שביקשתי ובדחיפות האדירה שהייתי צריך ובמחיר מעודכן יותר ממה שהזמנתי במקור כלומר נמוך יותר :)

וכבר ביצעתי כמה הזמנות וכל פעם הבחור התקשר לברר אם קיבלתי בדיוק את ההזמנה שרציתי ושלא היו בעיות במוצרים שקיבלתי והכל בצורה אדיבה וכמובן באריזות סגורות מהמפעל ובאריזות RETAIL מה שהפך את החנות הזאת למועדפת ביותר שלי כרגע ואני מזמין המון ציוד זה פשוט כיף לא נורמלי!!

וכמובן איך אפשר שלא לציין את זיגזג שנותנים שירות אדיב מהיר ומדהים פשוט חבר'ה תותחים!

על החנויות שכבר הספקתם לציין דעתי כל כך גרועה שאני לא מצליח למצוא את המילים להביע את סלידתי ובמיוחד מסניף פתח תקווה ששם ניסו לדחוף לי חלקים משומשים כחדשים כמעט יריתי בהם מעצבים על העלבון לניסיון שלי... חושבים שאני מהיום מטפל במחשבים ולא יודע מה זה מוצר משומש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...