חוויה מכוערת שעברתי ב KSP ת"א - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוויה מכוערת שעברתי ב KSP ת"א

iyehuda

Recommended Posts

פעם ראשונה ששמתי על השירות של ksp הייתה לפני 8 שנים בערך, מאז הם לא השתנו.

אני מזמן קונה רק בזיגזג ולמיר, נכון שלפעמים המחירים קצת יותר יקרים, אבל השירות שווה את הכל. החנות העיקרית שלי היא זיגזג וכל פעם הם יוצאים מלכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקנייה ב KSP היא ממש בערבון מוגבל... צריך לדעת מה אתה קונה ומה הסיכוי שתצרך את הרחמים שלהם ביום מין הימים מצד שני ברוב המקרים למחירים שלהם אין תחרות.

מניסיון כל המערכת לבדיקת מוצרים במלאי לא יעילה בכלום, היו לי לא מעט מקרים שמוצרים שהיו במלאי לכעורה נמצאו כחסרים גם לאחר שהזמנתי

הבעיה היא שהמלאי שלהם ממש לא גדול וברוב המקרים מדובר על פריטים בודדים מאוד שיכולים להמכר עוד באותו היום ואילו המערכת מתעדכן רק בבוקר אותו יום כך שהיא כבר לא מעודכנת ברוב המקרים באמצע היום

לגבי נועה, היה לי איתם קטע לא נעים אך לשמחתי הוא נגמר טוב בסופו של דבר

לגבי זיגזג אין שום מילה רעה עליהם , מצדיקים את המוניטין כל פעם מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה " אין מה לעשות ככה עובד המחשב של KSP " ???

יש חוק במדינה ולפי החוק אם אתה לא לוקח את המוצר (או מחזיר את המוצר סגור באריזתו),

הם חייבים להחזיר לך את כל הכסף במזומן!

שמעתי על חנויות בארץ (למשל FOX), שהנחו את העובדים להחזיר מזומן רק אם הלקוח צועק, משתולל או זורק בגדים על הרצפה.

אז תדעו שאתם צריכים לעשות בלאגן אם אתם רוצים לקבל את מה שמגיע לכם לפי חוק!

אם היו עושים לי דבר כזה אני הייתי אישית עומד בדלת החנות ולא נותן לאנשים להכנס עד שלא היו מחזירים לי את הכסף שלי.

אולי הגיע זמן לתביעה יצוגית נגדם?

הם מזלזלים בכל החוקים להגנת הצרכן, כל הזמן!

הרבה לקוחות שנכנסים לחנות הזו יוצאים עם טענות...

ממש נמאס לי מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע...אני קניתי מהם פעמיים חלקים למחשב...כלומר ממש קומפלט הכול מארז מעבד לוח אם והכול (אני מרכיב ובונה לבד את המחשבים שלי) בקיצור אני קניתי פעמיים בK.S.P (סניף ראשון לציון) והיה שירות סביר עד נחמד...הם דווקא היו יעילים בשירות במחסן ודווקא היה קטע שלא הביאו לי למעבד (ואני יכול להצדיק החנות הייתה עמוסה ברמות) ואני גם הייתי אשם שלא שמתי לב ולמרות שהם אמרו שתבדוק הכול לפני שאתה יוצא מהחנות אני הלכתי הגעתי עד לאוטו שחנה מאוד רחוק יחסית שמתי לב שלא לקחתי את הקירור חזרתי ביקשתי ונתנו לי בלי שום בעיות ואפילו בלי לחכות בתור שוב...המחסנאי ראה אותי אמרתי לו מרחוק שהוא לא הביא לי הוא ישר שלף אחד והביא לי בלי לבדוק אם אני צודק או לא ובלי שום בעיות....

בינתיים לא יצא לי להיתקל בקשיים או בשירות לא טוב מהם...עוד לא היתעסקתי עם המעבדות שלהם אבל אני בונה בעמצי את המחשבים ואני קונה משם רק חלקים...

נ.ב

החליפו לי לפני שבוע למעבד בגלל שהמאוורר שלו התחיל להרעיש....באתי לחנות אמרתי שהמאוורר מרעיש (באתי איתו מפורק בלי המחשב) הם חיברו ראו שהוא מרעיש ונתנו לי אחד חדש במקום בלי בעיות... עד עתה סניף ראשון לציון לא איכזב אותי ואני מרוצה מהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק השם הזה של החנות KSP גורם לי בחילה

חנות מגעילהההה,חרא של שירות, חרא של מעבדה,חרא של יחס.

יש את הרוסי המסריח השמן שיושב שם צריך לתת לו בעיטה בתחת ולהעיף אותו מהחנות.

קיצר זבל של חנות לא להתקרב לשם!!!!!

אני ממליץ לך בחום לעדן את הניסוח שלך, ולקרוא שוב את חוקי הפורום - כמה שיותר מהר.

התבטאויות כאלה לא מקובלות כאן, ואם עד עכשיו עוד לא הפנמת איפה אתה נמצא כנראה שאתה לא צריך להיות כאן.

יש דרך להגיד דברים. אתה רחוק ממנה שנות אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעמיים שנכנסתי לחנות KSP שבת"א הם הדהימו אותי בחוסר המקצועיות שלהם וביחס המזעזע. מילא היחס שאני קיבלתי, בתור בחור צעיר(לא שזה מוצדק), אבל התביישתי בשמם כשראיתי איך הם מתייחסים לאישה מבוגרת שבאה לקנות מחשב.

המקסימום שקניתי שם היה משחה תרמית, וגם זה מלחץ של זמן. אני לא מוכן להוציא שם שקל נוסף, ואני דואג להרחיק כל לקוח פוטנציאלי מהחנות הזאת(ולא מעט אנשים מתייעצים עימי בנושא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך IQPC.? שמעתי רק דברים טובים עליהם...אבל כעיקרון הם בסדר?

אני יום שישי נוסע לקנות חלקים למחשב שאני צריך לבנות לחברה של אחי הגדול ועוד לא החלטתי אם זה יהיה מK.S.P או מIQPC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IQPC ו-KSP הם שני ההפכים המוחלטים ביותר בתחום.

על IQPC עוד לא שמעתי דברים לא טובים, והניסיון שלי איתם היה סופר חיובי. חנות מעולה.

על KSP עוד לא שמעתי דברים טובים - אולי אתה תהיה הראשון.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך IQPC.? שמעתי רק דברים טובים עליהם...אבל כעיקרון הם בסדר?

אני יום שישי נוסע לקנות חלקים למחשב שאני צריך לבנות לחברה של אחי הגדול ועוד לא החלטתי אם זה יהיה מK.S.P או מIQPC...

IQPC חנות מעולה, הם יודעים על מה שהם מוכרים, הם מסכימים לעזור מתי שצריך מביאים לך את כל הבאנדל (אפילו הניילונים) ובכלל חנות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IVORY הם גם ממש מעולים!

באתי אליהם פעם לקנות זיכרון למחשב שעלה 280 שקל, והיה לי 300 או 250. הם חיפשו עודף ל-300 שקל, ובסוף נתנו לי את זה ב-250.

ועוד כשהם שמעו שזה לחבר שלי ליום הולדת, הם נתנו לי עם מיקרופון בחינם! (לא שזה שווה משהו, אבל הכוונה טובה...).

אבל בקיצור, לפי דעתי השירות קשור למוכרים שנופלים עליהם ולא יותר! (חוץ ממקרים בודדים שהמנהל מפגר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם היחידה שנכנסתי לKSP המוכר היה מאד אדיב ולא הכי מקצועי, המחסנאי פיהק לי מול הפרצוף וחיכיתי בתור רבע שעה.

על איבורי שמעתי המון דברים טובים ממקור ראשון אבל אני לא הולך לקחת איתם סיכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...