האם אפשר גם בארץ להשיג מהספקים 1MB upload או 750KB? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר גם בארץ להשיג מהספקים 1MB upload או 750KB?

pergola

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מן הסתם ככל שההורדה והעלאה גבוהים יותר אז יהיה לך יותר מהר

ברור לך שזה היה ברור לי... ::)

השאלה שלי הייתה במידה ותהיה התלבטות בין שתי חבילות כלשהן- לאיזה כיוון ללכת? Upload או Download.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את החבילה של 5/0.5 וזה פשוט תענוג ! עברתי לזה לפני כארבעה ימים ואני עדיין מהופנט מהמספרים שרצים לי בביטורנט :o זה פשוט לא נורמלי

במיוחד עם אתרים סגורים של ביטורנט אפשר להגיע בקלות לכל הפס שהוא בסה"כ 625k~ כך שמחישוב קצר יוצא שסרט רגיל יורד תוך פחות מ 20 דקות ;D מניסיון!

שלא נדבר על דיסק שלם שיורד תוך דקה וחצי ... ניתן להוריד עד 54GB ליום ! ועוד ועוד הסטטיסטיקות מדהימות ממש

אני כבר יומיים תקוע על 600-638k תודות ל free leech באחד האתרים. הבעיה היחידה שעם כל הארד-דיסקים שיש לי (ויש לי הרבה :P) זה עדיין לא מספיק :'(

מצד שני עם כל ההתלהבות הזו זה הכל יחסית לארצנו הקטנה בארה"ב למשל התחילו בשלבים מתקדמים של בדיקת רוחב פס של 160 מגה הורדה על 100 מגה העלאה !

וזהו כבר רבותי מהירות בלתי נתפסת בכלל!

נ.ב דבר חשוב ששמתי לב אליו הוא שכאשר אני מוריד על הטופ שהוא כ 625k + - אני לא יכול להעלות ביותר מ 30k היות ורק ההורדה צורכת כ 30k

מה שמזכיר לי שכשבזק הוציאה את החבילה של ה 5 מגה היא הייתה עם 32k אפלוד שהוא ממש המינימום אם בכלל על מנת להגיע למהירות ההורדה המקסימלית שהפס נותן

אך זה יכול להתבצע רק בשרתים פתוחים ו FTP שלא צורכים שום העלאה נוספת כגון תוכנות P2P שמחיבות העלאה מינימלית של כ 10 קיי כך שיוצא שאתה לא יכול להוריד בטופ שלך עם תוכנות P2P בעזרת החבילה הזו ! ממש עושק לאור יום על כל האנשים שלא מבינים

G-Man , כל חבילה רגילה מספק נורמלי אמורה לספק אותך לאימיול אין צורך בחבילה מטורפת כי לא תגיע שם למהירויות גבוהות ומשחקים אמורים במילא לפעול טוב גם על חבילה של אחד וחצי מגה אם כי חשוב שהאפלוד לא יהיה נמוך מידי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EvilSt!ng, מנסיון שלי גם עם 1.5/0.5 ההארד דיסקים פשוט נסתמים בקצב מטורף, במיוחד אם אתה מוריד קבוע תוכן 720P או 1080P (במקרה שלך)

בכל מקרה כאן הרטיו הוא לא זה שמגביל, דווקא אפשר להסתדר מצויין (ולרוב האפלוד לא מנוצל במלואו) אלא המקום הפנוי בדיסק

אני מסתפק ב-720P, גם ככה הנזק שהוא עושה למקום הפנוי מספיק גדול :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מילה נכונה באמת קשה לעמוד בכמות המקום שהסרטים החדשים באיכויות טובות תופסים היום...

על כל פנים 6 הורדה על 600K העלאה יספיקו בהחלט למשתמש ממוצע +.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאי אפשר להסתדר עם זה אבל זה עדיין קצת קשה לשמור על רטיו גבוה באתרי ביטורנט סגורים אם כי אפשרי בהחלט, הייתי מעדיף שיהיה אפלוד סימטירי

ואז להוריד בלי חשבון רק מאתרים סגורים ולא כמו היום שרק דברים שדחופים לי או שדיי נדירים אז אני מוריד מטראקים סגורים

אך תכני HD הם הרבה יותר נדירים ולכן את רובם ניתן להשיג רק בסגורים ומטבעם כאמור הם שוקלים המון מה שמצריך קצב אפלוד רציני כדי לחפר על ההורדה

EvilSt!ng, מנסיון שלי גם עם 1.5/0.5 ההארד דיסקים פשוט נסתמים בקצב מטורף, במיוחד אם אתה מוריד קבוע תוכן 720P או 1080P (במקרה שלך)

בכל מקרה כאן הרטיו הוא לא זה שמגביל, דווקא אפשר להסתדר מצויין (ולרוב האפלוד לא מנוצל במלואו) אלא המקום הפנוי בדיסק

אני מסתפק ב-720P, גם ככה הנזק שהוא עושה למקום הפנוי מספיק גדול :smile1:

היה לי את החבילה של ה 1.5/0.5 עד לפני כשבוע ולא היה לי את התופעה הזו של Disk overloaded ... איך שהגדלתי את העלאה זה התחיל להופיע פתאום

כרגע הצלחתי להשתלט על זה קצת ואם אין יותר מידי הורדות ומכבים את האנטי וירוס אז זה לא קורה ואפשר להוריד חופשי על 625

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי כמה שיחות טלפון והבנתי שאנחנו משלמים כרגע 219 שקל ל-Hot (כולל טלויזיה) עבור חבילה: 1.5/128

כדי לשדרג צריך להוסיף 6 שקל... החבילות הבאות הוצעו לי:

1.5/256 25 שקל

1.5/512 30 שקל

3/128 31 שקל

3/256 41 שקל

* איזה חבילה הכי משתלמת עבורי, אם בכלל, במחירים האלה? (להזכירכם- עבור משחקי און-ליין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאי אפשר להסתדר עם זה אבל זה עדיין קצת קשה לשמור על רטיו גבוה באתרי ביטורנט סגורים אם כי אפשרי בהחלט, הייתי מעדיף שיהיה אפלוד סימטירי

ואז להוריד בלי חשבון רק מאתרים סגורים ולא כמו היום שרק דברים שדחופים לי או שדיי נדירים אז אני מוריד מטראקים סגורים

אך תכני HD הם הרבה יותר נדירים ולכן את רובם ניתן להשיג רק בסגורים ומטבעם כאמור הם שוקלים המון מה שמצריך קצב אפלוד רציני כדי לחפר על ההורדה

היה לי את החבילה של ה 1.5/0.5 עד לפני כשבוע ולא היה לי את התופעה הזו של Disk overloaded ... איך שהגדלתי את העלאה זה התחיל להופיע פתאום

כרגע הצלחתי להשתלט על זה קצת ואם אין יותר מידי הורדות ומכבים את האנטי וירוס אז זה לא קורה ואפשר להוריד חופשי על 625

שמעת על זיוף רטיו(דבר שאי אפשר לחיות בלעדיו בארץ המחורבנת שלנו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת על זיוף רטיו(דבר שאי אפשר לחיות בלעדיו בארץ המחורבנת שלנו )

אתה סתם מניאק. התרוץ הזה כבר מזמן לא תופס , יש היום חבילות כמו שאתה רואה עם העלאה של חצי מגה במחירים נמוכים שמאפשרים עם קצת מאמץ לשמור על רטיו גבוה , יש לי כבר שני אתרים שהעלתי 300 גי'גה לכל אחד מהם עם יחס של 3/1 ו 2/1 . מה שאתה עושה הוא אנוכיות לשמה . מעדיף את הדרך הקלה למרות הסכנה שיעיפו לא רק אותך אלה את כל טווח האי פי של בגלל מניאקים אגואיסטים ואנוכיים כמוך בדיוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מניאק. התרוץ הזה כבר מזמן לא תופס , יש היום חבילות כמו שאתה רואה עם העלאה של חצי מגה במחירים נמוכים שמאפשרים עם קצת מאמץ לשמור על רטיו גבוה , יש לי כבר שני אתרים שהעלתי 300 גי'גה לכל אחד מהם עם יחס של 3/1 ו 2/1 . מה שאתה עושה או אנכויות לשמה . מעדיף את הדרך הקלה למרות הסכנה שיעיפו לא רק אותך אלה את כל טווח האי פי של ישראל בגלל מניאקים אגואיסטים ואנוכיים כמוך בדיוק!

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=182891.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...