טירוף מסכי 22", עזרה בבחירה... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טירוף מסכי 22", עזרה בבחירה...

KoM

Recommended Posts

יש לי חבר שרוצה להחליף את ה-17" LCD שלו באיזה 22" רחב... עיקר השימוש שלו הוא סרטים וגלישה ברשת. מבדיקה מהירה ראיתי שכולם בעלי נתונים כמעט זהים, ופנלי TN פשוטים...

האם יש המצלמה מיוחדת ? הוא מעדיף לשמור את זה על הצד הזול של הסקאלה, האם למישהו יש ניסיון עם ה- 22" של פרוויו בנמכר במחיר נמוך במיוחד ? איך ה-CMV ? (ראיתי ביקורות דיי נלהבות), האם יש סיבה לשלם עוד 500 שקל לערך ל- 22" ?

אשמח לכל עזרה ועצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCMV 22 הוא מסך מעולה מכול בחינה,בעל פאנל TN משופר שמציג 8 ביט צבע (יש הרבה שעכשיו יתחילו להתווכח,אבל זאת עובדה ומניסיון).

בקיצור מסך מצוין יש לו גם זווית הכי רחבות שתמצא בפאנל TN ומחיר נמוך כ1600 שייח.

משחקים וסרטים גם פועלים בצורה מושלמת בלי מריחות והצבעים חדים וברורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא קראת את מדריך מסכי הLCD באתר כי המסך של CMV בהחלט לא מציג 8bit של צבע אלא משתמש ב HIFRC

בשביל לנסות ולהשיג 16.7 מיליון גוונים ע"י הפעלת טריקים על העיניים.

בכל מקרה ה CMV סובל לרוב מדליפות דיי עצבניות של אור והאחריות של KSP לא משהו בדרך כלל, המחיר קורץ למדי

אבל שלא יצפה למסך איכותי בייחוד לא לסרטים ולטקסט/גלישה, שם באים לידי ביטוי מגרעות המסך הגדולות ביותר

כולל זויות צפיה זוועתיות ונטיה להציג צבע צהבהב יתר על המידה.

עדיף לרדת בגודל ל 19" ולקחת מסך עם פאנל איכותי כאשר אני מדגיש שכל מי שרואה פאנל נורמלי בהשוואה ל TN שם לב

להבדל, השאלה היא פה עניין של כמות מול איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא קראת את מדריך מסכי הLCD באתר כי המסך של CMV בהחלט לא מציג 8bit של צבע אלא משתמש ב HIFRC

בכל מקרה ה CMV סובל לרוב מדליפות דיי עצבניות של אור והאחריות של KSP לא משהו בדרך כלל, המחיר קורץ למדי

אבל שלא יצפה למסך איכותי בייחוד לא לסרטים ולטקסט/גלישה, שם באים לידי ביטוי מגרעות המסך הגדולות ביותר

עדיף לרדת בגודל ל 19" ולקחת מסך עם פאנל איכותי כאשר אני מדגיש שכל מי שרואה פאנל נורמלי בהשוואה ל TN שם לב

הידע שלך מדהים אותי כל פעם מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על פי הספר,אני חושב שאת המסך הזה ספציפית לא ראיתה ואם ראיתה אז הרושם שלך מוטעה.

לגבי האחריות אני מסכים שהיא לא משהו,אבל זה מסך איכותי לכן נדיר שיגיע אם פיקסלים שרופים או בעיות אחרות,למרות שהכול יכול להיות.

לא יודע מאיפה הבאתה את זה שהזויות שלו זוועתיות כי הם ממש לא,הן מהטובות שיש במסכי TN.

ובסרטים ובגלישה הוא גם בסדר ולא גרוע כמו שאמרתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאין לך לה מה להשוות זויות צפיה הם מעולות :xyxthumbs:

כאשר יש לך לה מה להשוות אתה מבין כמה בסיסי ובינוני מינוס המסך הזה

בדומה לכל מסך TN שבדקתי עד היום, החברות לרוב בוחרות לא להשקיע

יותר מידי במסכים האלה מתוך מחשבה שלא מודבר בדגמים רגילים אלא בדגמי Economy זולים.

לצערי אנשים באים בגישה של: "אני לא צריך מסך מקצועי" כאשר מה שהם מחשיבים כמסך "מקצועי" או "הכי טוב"

ב 1900 ש"ח הוא למעשה מסך נורמלי שיספק איכות צפיה טובה ויחס ניוגדיות סטטי גבוה בעוד שהמסכים הפשוטים

שצוינו כאן פשוט לא מספקים את הסחורה והסיטואציה היחידה שבה לא תרגיש בחסרון הפאנל הוא בעת משחק

אינטנסיבי כאשר רק אתה צופה במסך לכל שאר השימושים הוא פשוט גרוע ועדיף לשמור מרחק למרות הפיתוי של "גודל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן ראיתי את המסך ולדעתי הוא גרוע גם בהשוואה למסכי TN אחרים.

זוויות הצפייה שלו צרות אתה מזיז את הראש סנטימטר וכל הצבעים משתנים.

בנוסף כל הגוונים במסך צהבהבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...