5 חודשי מאסר על רצח במדינת ישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5 חודשי מאסר על רצח במדינת ישראל

Guy King

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3393532,00.html

15 חודשי מאסר, תורידו שליש על התנהגות טובה, ותחלקו ל-2 הרוגים :P.

לנהג היו 13 הרשעות קודמות. כלומר תפסו אותו 13 פעמים, אבל הוא כנראה עשה מעל מאה עבירות תנועה.

פשוט ביזיון. 150 יום על רצח. מוות זה מוות זה מוות. צריך לקבוע עונשי מינימום בחוק כדי ששופטים מטומטמים לא יקלו כ"כ על רוצחי הכבישים, שהפעם זה היה מזלם הרע של הדר כץ ואייל חרזי לההרג, ומחר זה יכול להיות אתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע

אתה היית שם ?

אתה יודע פרטים על המקרה ?

אתה יודע מה ההבדל בין הריגה לרצח ?

עם כל הכאב על החיים שאבדו

להגיד שהשופטת מטומטמת אחרי שקראת כתבה עלובה ב YNET

ושורה של טוקבקביסטים מתלהמים לא מעיד על חכמה יתרה

יש דרכים לעודד שינוי אבל לא ע"י זלזול מתוך חוסר ידע

ובטח לא ע"י הוספת והורדת נתונים בכדי שיתאימו למה שאתה רוצה להגיד

משתתף בצער המשפחות

והנהג (מה שהשופטת הבינה ואתה לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

when your work is driving and you drive more than 10 hours a day, you rake up driving offenses easily. 13 driving offenses is for a truck driver.

besides, I don't get people like you, you're talking like he planed it or like it happened due to negligence like driving under the influence of alcohol or drugs. the sad thing is that accidents are a part of life and it will never change as long as people are in control of the wheel, because people make mistakes. and believe or not, nobody have an accident on purpose.

but what do you care, it's fun to jump up and down like an idiot and shout murderer, even though that a key ingredient in murder is premeditative thought. I wonder what will happen if you'll ever have an accident, because the sun got in your eyes or because the idiot in the opposite direction is driving with the high beam, and you kill someone. I'm sure you'll be signing a different tune then.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנהג היה צריך לחשוב על זה קודם ולא להצטער עכשיו,

אין לי מושג על המקרה הזה, לא פתחתי אפילו את הקישור.

אבל ממקרה אישי אני יכול להגיד שהקלות ראש שבה האנשים נוהגים שווה רצח לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע

אתה היית שם ?

אתה יודע פרטים על המקרה ?

אתה יודע מה ההבדל בין הריגה לרצח ?

עם כל הכאב על החיים שאבדו

להגיד שהשופטת מטומטמת אחרי שקראת כתבה עלובה ב YNET

ושורה של טוקבקביסטים מתלהמים לא מעיד על חכמה יתרה

יש דרכים לעודד שינוי אבל לא ע"י זלזול מתוך חוסר ידע

ובטח לא ע"י הוספת והורדת נתונים בכדי שיתאימו למה שאתה רוצה להגיד

משתתף בצער המשפחות

והנהג (מה שהשופטת הבינה ואתה לא)

אני רגוע. לא הייתי שם, אבל מצד שני לא הייתי נוכח בערך בכל התאונות, הרציחות, הגניבות והאונסים שהיו אי פעם. אז מה?

אני יודע מה ההבדל בין רצח להריגה, אבל הוא רלוונטי רק לגבינו. תאמין לי שלמי שמת לא איכפת אם מי שהרג אותו התכוון או לא - הכאב היה אותו כאב והמוות אותו מוות. להרוגים לא משנה באיזו צורה הם מתו, כי במבחן התוצאה הדברים זהים.

הוא לא היה שה תמים. ייתכן ששרשרת תקלות מצערת שאינה תלויה בו גרמה לתאונה, אבל נהג שיש לו 13 הרשעות קודמות - קשה להאמין שהוא לא אשם איכשהו. וכמו שכבר אמרתי - 13 פעמים תפסו אותו (שזה המון, הוא לא למד אחרי התפיסה הראשונה, החמישית או ה-12), ומאוד סביר להניח שעוד עשרות פעמים הוא לא נתפס, וזה ב-21 שנות נהיגה. להורים שלי, ששנות הנהיגה שלהם ביחד מסתכמות בבערך 50, יש רק כמה קנסות על חניה וקנס אחד על נהיגה במהירות מופרזת, מלפני המון שנים. זה אמור להיות הממוצע הסביר. נהג כזה עם כ"כ הרבה עבירות תנועה יוצא לכביש עם זילזול בוטה בחוקים, ואני מניח שהוא יודע שע"י כך הוא מגדיל את הסיכוויים שלו לגרום או להיות מעורב בתאונת דרכים. זאת הסיבה שתפסו אותו 13 פעמים - כי פעולותיו היוו סכנה. 13 פעמים הוא נתפס כשהוא סיכן את עצמו ואת האחרים ע"י נהיגה לא אחראית, וכנראה עוד עשרות פעמים הוא לא נתפס, והוא לא שינה את דרכיו. ברור שהוא לא רצה להרוג אף אחד, אבל הוא חשב כמו כולם ש"לי זה לא יקרה", והוא לא עשה הרבה כדי לא לשים בסכנה את עצמו ואת הסובבים אותו - ההפך הוא הנכון - הוא יצר סכנות נוספות.

בקשר להוספת הנתונים - בהנחה שהוא לא עבריין או ערס כבד, הוא ישתחרר אחרי ניכוי שליש. הברוטו לא מעניין אותי. גם אם אני ארוויח 10,000 שקל ברוטו, או ארוויח בבורסה 10% ברוטו - זה לא יעניין אותי. כי שאני קונה משהו אני קונה אותו עם מה שקיבלתי נטו. העונש שהוא יקבל כנראה, נטו, יהיה 10 חודשים. היו פה 2 הרוגים ופצוע קשה. אם כבר אתה יכול גם להגיד שהחסרתי את הפצוע קשה, שאולי נגרמו לו נכויות לכל החיים כתוצאה מזה. יודע מה - גם אם הוא ישב בכלא 450 ימים, זה לא מספיק עבור 2 הרוגים שלו יש אחריות יחסית רבה אליהם. אנשים לא פועלים בדרכים מסוימות כי הם פוחדים מהסנקציות והעונשים שיוטלו עליהם. זה משפיע. אם בנאדם ידע שאם הוא יגרום לתאונה קטלנית שתכלול הרוגים ע"י זילזול בחוקי התנועה הוא ישב כמה שנים בכלא בהכרח, הוא יחשוב פעמים לפני שהוא יעלה ל-150 קמ"ש. הוא יחשוב פעמים לפני שהוא יחצה קו לבן, יסע באור אדום בכוונה או ינהג שיכור. ואם למשל זה יחסוך הרוג אחד בשבוע (10% ירידה במספר ההרוגים בשנה), זה יהיה שווה את זה שכל שנה כמה עשרות הנהגים שכן גרמו באשמתם לתאונות קטלניות ישבו בכלא למספר שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות, 13 עבירות תנועה (לא כתוב אילו עבירות, לכן באותה מידה שיכול להיות שהוא עבר באדום 13 פעמים, הוא גם חנה באדום לבן 13 פעמים) ב-21 שנים זה רקורד חלק למדי לנהג משאית. יכול להיות ששנות הנהיגה המצטברות של שני ההורים שלך הן 50, אבל שעות הנהיגה המצטברות של הנהג הזה הן בערך פי 3 משעות הנהיגה המצטברות של שני ההורים שלך.

הסיבה שתפסו אותו 13 פעמים - כי פעולותיו היוו סכנה

תוכיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

when your work is driving and you drive more than 10 hours a day, you rake up driving offenses easily. 13 driving offenses is for a track driver.

אני לא חושב שזה נכון להסתכל על זה ככה.

זה כמו שתגיד הגננת הזאת נמצאת 10 שעות ביום עם ילדים, אז אם היא התעללה בהם שלוש פעמים זה סביר.

או הרב הזה כל היום עם נערים בישיבה, אז לתקוע אותם מאחורה מידי פעם זה נורמאלי...

בקיצור הבנת לאן אני חותר.

אני בטוח שתמצא דוגמאות יותר טובות. קצת מוקדם לי מידי בשביל להיות יצירתי.

בכל מקרה: עבירה זו עבירה זו עבירה.

תאונות קורות זה נכון, אבל יש כאלה (עם רק 13 עבירות) שזה עניין של זמן עד שזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i can see that many of you have never actually sat behind a steering wheel, well without an adult or a tutor that is

let me tell that after driving almost 18 years, 3 of them in the uk, 6 months in south korea and many driving trips in europe, the reasons for accidents in our country is not speed

actually it is people like you

who has no respect to other people

who calls everyone but them selves idiots and talk about anything like they actually know what they are talking about

later on the road they drive the same

they drive drunk they drive drugged they dont care because they know best

hear me :

you dont know shit

if you would have ever listened more carefully to your parents you would have known that if you speak you might get people to listen - when you shout people turn away

i hope you learn to listen

and never drive like most of us

the road is a public place where no one is better than another

just like here

respect everyone

and even if you will accidents still may happen

as to truck drivers , i truelly stay away from them as far as i can

and yes i will go to 150 just not to be on the side of a truck for more than 2 seconds

in the europe everywhere people drive over 120

but they respect other drivers

look at the accident rate in the UK

its not the speed its the way you position yourself against other people

take care

and have a nice day

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה נכון להסתכל על זה ככה.

זה כמו שתגיד הגננת הזאת נמצאת 10 שעות ביום עם ילדים, אז אם היא התעללה בהם שלוש פעמים זה סביר.

או הרב הזה כל היום עם נערים בישיבה, אז לתקוע אותם מאחורה מידי פעם זה נורמאלי...

yes exactly! because driving offenses and molesting children is the same thing. quick, call mofaz and tell him of you got a new slogan for him, "if you drive over the speed limit - you're a child molester!". hey, we already got ones with murderer and terrorist...

alas you're also forgetting that truck drivers have driving regulations that don't apply to us, like weight restriction and continuous driving hours limit for example.

להורים שלי, ששנות הנהיגה שלהם ביחד מסתכמות בבערך 50, יש רק כמה קנסות על חניה וקנס אחד על נהיגה במהירות מופרזת, מלפני המון שנים. זה אמור להיות הממוצע הסביר. נהג כזה עם כ"כ הרבה עבירות תנועה יוצא לכביש עם זילזול בוטה בחוקים, ואני מניח שהוא יודע שע"י כך הוא מגדיל את הסיכוויים שלו לגרום או להיות מעורב בתאונת דרכים. זאת הסיבה שתפסו אותו 13 פעמים - כי פעולותיו היוו סכנה.

the bullshit just never stop with you eh?

your mom and dad have 1.5 hours of driving a day on average at best. truck driver have more than 7 at worst. plus they have stricter rules to fellow by and also more of them.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

in the europe everywhere people drive over 120

but they respect other drivers

look at the accident rate in the UK

its not the speed its the way you position yourself against other people

קודם כל, אתה צודק לגבי המנטליות, ואותה המנטליות מביאה אותנו גם למקרים מרובים של משפחות פשע, של נוכלים ושל ערסים במדינה. אבל זה לא נושא הדיון.

אבל אין גם מה להשוות בין מצב הכבישים באירופה (אני מנחש, הייתי בארה"ב ואני יודע שלגבי שם זה נכון) לבין מצב הכבישים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...