שאלה קצת מטומטמת וכנראה תצחקו עליה... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קצת מטומטמת וכנראה תצחקו עליה...

alergic

Recommended Posts

ממש לא!!!

פעם אח שלי רק עשה "פו" קטן בשביל להעיף אבק(וזה היה ממש קטן ולשנייה) והוא יצא מזה בנזק של וכרטיס מסך,וגם היה לו זיכרונות SDRAM אז הוא היה חייב להחליף גם אותם...בקיצור,ממש לא מומלץ.

בטח החכם שם לחץ אויר כשהמחשב פעל.ואז אולי זה יכול לגרום לנזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש לא!!!

פעם אח שלי רק עשה "פו" קטן בשביל להעיף אבק(וזה היה ממש קטן ולשנייה) והוא יצא מזה בנזק של וכרטיס מסך,וגם היה לו זיכרונות SDRAM אז הוא היה חייב להחליף גם אותם...בקיצור,ממש לא מומלץ.

אח שלך סופרמן במקרה? :o

מ-פו קטן לא יקרה כלום במיוחד שאני מנקה את המחשב שלי עם לחץ אויר ולא קורה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הרכיבים מצופים בשכבת לקה. אז לא קורה כלום לרכיב אם תשתוף אותו במים ותייבש ואז תשתמש שוב. הבעיה היא שיכול להכנס מיים לג'וקים וזה לא טוב כי אז תהיה קורוזיה. בצבא, היו לי כרטיסים שגם אחרים שהכנסתי את כל הכרטיס למיים ומיד אחר כך הכנסתי אותו למכשיר הוא עבד.

לא מומלץ לשתוף עם מיים רכיבי מחשב מהסיבה שהזקרתי קודם לכן.

רצוי עם כוהל או לחץ אוויר.

בהצלחה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך על 2 אופציות:

1. היא חינם וטובה אני משתמש בה כבר שנתיים על כל המחשבים שיש לי בבית וזה טוב. שואב אבק!

2.עולה קצת כסף לא ניסיתי אבל אומרים שזה טוב. ספרי לחץ אוויר [עולה בסביבות ה30 שקל למיכל אני חושב].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הרכיבים מצופים בשכבת לקה. אז לא קורה כלום לרכיב אם תשתוף אותו במים ותייבש ואז תשתמש שוב. הבעיה היא שיכול להכנס מיים לג'וקים וזה לא טוב כי אז תהיה קורוזיה. בצבא, היו לי כרטיסים שגם אחרים שהכנסתי את כל הכרטיס למיים ומיד אחר כך הכנסתי אותו למכשיר הוא עבד.

לא מומלץ לשתוף עם מיים רכיבי מחשב מהסיבה שהזקרתי קודם לכן.

רצוי עם כוהל או לחץ אוויר.

בהצלחה. :xyxthumbs:

:s07::bash::kopfpatsch: :errrr: :eek2: :itschy: :behead::imwithstupid: :2gunsfiring:

מצופים בשכבת לקה?! לשטוף ולייבש?! איפה אתה חי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שתגיד, אבל אני בספק אם לא שיקרת כשאמרת "בצבא, היו לי כרטיסים שגם אחרים שהכנסתי את כל הכרטיס למיים ומיד אחר כך הכנסתי אותו למכשיר הוא עבד.".

למה שאשקר? מה יוצא לי מיזה? עבדתי במערכת שעובדת 24 שעות ביממה כל השבוע כל השנה. והכרטיסים צריכים להיות אמינים ועמידים בכל טמפ' ובכל תנאי מזג האוויר. לכן, שיש יותר מידי לחות באוויר, צריך עשות משהו נגד קורוזיה.

גם בלוח אם שלך, אם תסתכל טוב, תראה שיש שכבה דקה מאוד של לקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש - ב"פו" שלו היה מעורב קצת רוק?

כן...האמת שרק עכשיו אני רואה שלא ציינתי את זה...כנראה מהעייפות ::)

וד"א זה היה ממש טיפת רוק קטנה מאוד ועכשיו רואים איך אותו חלק בלוח אם השחיר ממש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...