מה אני מקבל בגירסאת ה-OEM של ויסטה? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני מקבל בגירסאת ה-OEM של ויסטה?

Born2Kill

Recommended Posts

נו באמת

זה באמת הגזמה,

מבחינה חוקית נכון, לא תוכל להתקין את הOEM על מחשב אחר וגם לא כל כך מותר להם למכור לך OEM כי זה גירסא של יצרנים

אבל בכל זאת בגלל שכסף ממש לא גדל על העצים ולהוציא 1K ש"ח על מע' הפעלה שהיום אתה יכול להוריד לינוקס חינם זה בזבוז אז אף אחד לא ידע ולא יעשה לך כלום אם תתקין גם על מחשב אחר אני יודע שאחרי כמה פעמים שאתה משתמש בקוד אתה צריך לשנות אז אתה מתקשר למיקרוסופט אומר שזה אותו מחשב וזהו כאן נגמר העניין,

ותאמת אם יש לך XP לא הייתי ממהר לשדרג לויסטה, הייתי מתחיל לנסות חלופות (אני עכשיו עובד על התקנת אובנטו)

מאיפה הפלצת את זה?

מה להתקשר למיקרוסופט להחליף אתה בסרטים

בתור בעלים של גרסאת OEM של XP אני יכול להגיד לך שאתה מתקין,עושה אקטיבציה דרך האינטרנט ונהנה מהכול.

לגבי הם באמת תקעו תדבר הזה ברשיון שאי אפשר להעביר ממחשב למחשב וזה דבילי

ולכן מומלץ לקנות ריטייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים של גרסאת OEM של אני יכול להגיד לך שאתה מתקין,עושה אקטיבציה דרך האינטרנט ונהנה מהכול.

לא נכון. הxp שלי לא איפשר לי לעשות אקטיויציה אחרי שהחלפתי מעבד וזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה כאילו מחשב חדש כבר.

ואז אם זה גרסת OEM אז אין ברירה כי זה כאילו מחשב חדש ואי אפשר לעשות העברות.

ואם זה גרסת RETAIL אז אפשרי להעביר אותה ממחשב למחשב אחר ואז אתה צריך לפנות למייקרוסופט בשבל זה ואתה תוכל לעשות אקטיווציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון. הxp שלי לא איפשר לי לעשות אקטיויציה אחרי שהחלפתי מעבד וזיכרון.

יש מקרים ויש מקרים...

לא פעם קרה לי שהחלפתי לוחות והיה צורך להרים טלפון למיקרוסופט..

אבל שהחלפתי HD לא היה שום צורך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שרציתי לומר, שגירסת OEM לא ניתנת להחלפה בין מחשבים או לאחר שידרוג כבד.

יש תנאים רשמיים מה ניתן לשדרג באותה OS ואילו שידרוגים מצריכים קניית OS חדשה. אפשר לברר במיקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפארים פה את גירסת הריטייל אך אני לא מסכים...אני קונה עכשיו מחשב חדש כשהמחשב החדש בלי יעלה 6000 שקל...אני מעדיף להשקיע שש מאות חמישים שקל ולקנות OEM למחשב שיחזיק לי ללפחות שלוש ארבע שנים אחרי זה כבר "נחצה את הגשר"...לעומת זאת להוציא עוד 1000 שקל בנוסף ל650 על הגירסת RETAIL זה נראה לי טירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שתצתרך להעביר את זה יהיה וינדוס חדש...

יותר משתלם לקנות oem, וגם אם תצתרך להעביר תקנה עוד oem ועדיין יעלה לך פחות מ-retail.

בדיוק מה שחשבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...