התלבטות בין T40\41 למחשבי הדור החדש (תקציב מקס': 5500) צריך את יעוצכם - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין T40\41 למחשבי הדור החדש (תקציב מקס': 5500) צריך את יעוצכם

B0necrack3R

Recommended Posts

שלום לכולם

תעזור לי בבקשה להגיע לפתרון של סוגייה שמטריפה אותי מאוד!

אני תכניתן WEB, אני צריך מחשב יציב ואיכותי לתכנות בסביבת WEB, מצגות ועם נוחות עבודה (מקלדת ופאד נוחים)

כרגע אני עובד על PENTIUM 4 2.26 שולחני 512RAM ואני מסופק מהביצועים, כך שאני לא מצפה מהנייד לתמוך בכל הטכנולוגיות החדישות.

אפשרות 1:

יש את T41\T40 שהם מחשבים איכותיים מאוד ויציבים (מבחינת בניה וביצועים) אבל הבעיה היא שהם דגמים ישנים.

כמו שקראתי בהרבה אתרים הם מיועדים לעבודה! וזה בתכל'ס מה שאני צריך.. כמובן זו גם לא תהיה בעיה לחבר אותו לטלויזיה ולראות איזה סרט. מחשב כזה מעודפים אפשר להשיג ב-2800-3400 ש"ח. חשוב לציין שלפני שנתיים-שלוש המחשבים האלה היו בליגה העליונה!

אפשרות 2:

האפשרות השניה היא מחשב בסביבות 5500 שזה HPDV2000 \ DV6000 \ N100

שמבחינת איכות בניה הם לא הכי איכותיים, בשלל ביקורות קראתי על כל מיני בעיות טכניות בכל אחד מהדגמים.... וכמו שהבנתי, הם יותר יפים מאשר איכותיים!! כמובן שאיכות הביצועים שלהם יותר גבוה, אבל רמת היציבות שלהם פחות!

האם אתם מאמתים את דברי? ומה תמליצו לי לעשות?

תודה רבה מראש,

סשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים לא עצומים. עם זאת, מחשבים מבוססי DUO טיפה יותר מהירים פר-מגההרץ ועובדת היותם בעלי כפולה יכולה להוות יתרון משמעותי באפליקציות מסוימות. מבחינת אבזור, יש ל-T43 יתרון על-פני דגמים מסדרת ECONOMY, כמו ה-R60E.

אם אתה חושב בכיוון של ה-T43, הייתי הולך דווקא על ה-T42, שהוא מחשב יותר טוב מכל הבחינות מה-T43 - פחות מתחמם, פחות רועש ואין בעיות תאימות בשדרוג הארד דיסק. כמובן, בתנאי שאתה יכול להשיג חדש עם אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני אבדוק את T42 , למרות שדווקא כתבו עליו שהוא שקט ולא מתחמם!

במחינת ביצועים, אני לא ארגיש הבדל גדול בין מחשבי DUA ו ה P M1.7 ?

מישהו מכיר אולי השוואות בין מעבדים אילו?[br]פורסם בתאריך: 28.04.2007 בשעה 16:21:01

חוץ מזה , T42 הוא רגיל ו T43 הוא DDR2
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...