רשיון לויסטה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשיון לויסטה

ras81

Recommended Posts

שלום

הייתי מעוניין לדעת מה ההבדל בין ויסטה אולטימט שעולה 2000 פלוס לבין זה של 1000?

ומה הייתרון של גירסה זאת על פני הHOME PREUME?

ראיתי פשוט את התוכנה הזאת:

WINDOWS VISTA ULTIMATE 64BIT ENGLISH OEM עולה 1100 שח

ואיני יודע אם זה שדרוג לXP הקיים או שזה רישיון חדש לגמרי

בנוסף ראיתי שיש רשיונות שעולים הרבה ובסך הכל הם חד פעמיים, והייתי רוצה לדעת איזה סוג זה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

o.e.m נמכר רק עם מחשב חדש ולא ניתן להעברה למחשב אחר.

הגירסא שעולה 2,000+ ולא כתוב עליה upgrade היא גירסא רגילה שאפשר להתקין על מחשב קיים ולהעביר למחשב אחר פעם אחת (או ללא הגבלה, יכול להיות ששינו מאז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין יש מקומות שאפשר לרכוש בלי לקנות עם מחשב חדש OEM, השאלה אם נדפק לי המחשב או אני מחליף מחשב, אפשר להתקין את התוכנה או שהלך הרישיון?

כומר הכוונה היא שעדיין יהיה לי מחשב אחד עם התוכנה אבל לא המחשב החדש (כי התקלקל או פורמט מסיבה כלשהי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין יש מקומות שאפשר לרכוש בלי לקנות עם מחשב חדש OEM, השאלה אם נדפק לי המחשב או אני מחליף מחשב, אפשר להתקין את התוכנה או שהלך הרישיון?

כומר הכוונה היא שעדיין יהיה לי מחשב אחד עם התוכנה אבל לא המחשב החדש (כי התקלקל או פורמט מסיבה כלשהי).

לפרמט ולהתקין אני על אותו מחשב אני חושב שאפשר.

להעביר למחשב אחר אי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי-אפשר גם על אותו המחשב!

אם התמחשב נדפק ופירמטת - הלך הרישיון. הרישיון מיועד להתקנה אחת בלבד!!!

הכוונה לרישיון OEM, ברישיון רגיל אתה יכול להתקין, למחוק, להתקין, למחוק למרות שאני חושב שבאולטימט אפשר להתקין פעמיים בו זמנית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלילי חזק.

על אותו מחשב שאתה יכל לפרמט ולהתקין כמה פעמים שבא לך לגבי הכל (oem + retail).

אם נדפק מחשב ואתה צריך להחליף לוח למשל אתה להתקין אותו שוב בלי בעיות מיוחדות (retail) לגבי oem אני לא יודע.

אני מניח שאם מדברים איתם ומתעקשים הם יתקפלו בסוף ויאפשרו לך עוד איזו התקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על הכתבה הזו:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3384632,00.html

אני ממליץ לך לקרוא אותה שוב.

בקיצור:

oem = רישיון למחשב אחד*, התקנה ופרמוט על אותו מחשב כמה שרוצים. אם הלך המחשב לא ניתן להתקין אותו על המחשב החדש.

retail = רישיון למחשב אחד*, התקנה ופרמוט על אותו מחשב כמה שרוצים. אם הלך המחשב ניתן להתקין עוד פעם על המחשב החדש.

*במידה ולא רשום אחרת ברישיון המוצר. לדוגמת 2007 שניתן להתקין על עד 3 מחשבים בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון וOEM הוא "חד פעמי" כלומר למחשב ספציפי, וגירסת RETAIL עולה פי שתיים

אזי אין למיקרוסופט מה להתפלא על זה שפורצים להם את התוכנה, תסלחו לי אבל 1300 שח על גירסת HOME PREUME? מוגזם לגמרי לרשיון RETAIL.

אני נשאר עם עד שיחליטו להוריד מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשאר עם עד שיחליטו להוריד מחירים.

נשאר עם XP?אני דווקא רואה שאתה כתבת את ההודעה הזאת מויסטה :kopfpatsch:

ולסיכום של כל מה שאמרו פה:

גירסת הEOM נמכרת רק עם מחשב חדש ולא ניתן להשיג אותה בשום צורה אחרת.אפשר לפרמט כמה פעמים שרוצים אבל אי אפשר להעביר למחשב אחר.

וגירסת הRETAIL זאת הגירסה שאפשר לקנות בחנויות מחשבים רגיל בלי מחשב חדש ואותה גם אפשר לפרמט כמה פעמים שרוצים ואפשר גם להעביר אותה למחשב אחר.אבל בשביל זה צריך לפרמט את המחשב הראשון שהותקן עליו ולפנות למייקרוסופט.בכל מקרה זה יכול להיות מותקן מקסימום על מחשב אחד בכל רגע.ואם רוצים להעביר צריך להסיר לפני ההתקנה החדשה על המחשב החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר כזה רישיון מוזל לשני מחשבים?(ויסטה)

שאלה מצויינת !

הנה לך קצה חוט פה (תחת "אפשרויות רישוי")

רשיונות נוספים

אם כבר יש לך מחשב חדש עם Windows , ישנה דרך קלה לקבלת רשיונות לחמישה מחשבים נוספים לכל היותר הנמצאים ברשותך.

רישוי רב משתמשים

הכר דרך חסכונית זו לשילוב Windows בעסק שלך.

יהיה מעניין לשמוע מה גילית ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה מצויינת !

הנה לך קצה חוט פה (תחת "אפשרויות רישוי")

יהיה מעניין לשמוע מה גילית ;D

חח איזה סתומים המיקרוסופט האלה ..

Were sorry, but there is no .com Web page that matches your entry. It is possible you typed the address incorrectly, or the page may no longer exist. You may wish to try another entry or choose from the links below, which we hope will help you find what youre looking for.

אבל תמיד אפשר להתקשר אליהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שאני חשבתי...

אני מקווה שאתה לא עצלן (כמוני) ותברר זאת איתם טלפונית.

כשאני אקנה ואני באמת אצטרך רישיון לעוד מחשב אני אתקשר אליהם..בנתיים אני לא אבזבז את הזמן שלי על :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...