Command & Conquer III : Tiberium Wars דיון משחקי רשת V1.3 - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer III : Tiberium Wars דיון משחקי רשת V1.3

Skeleton

Recommended Posts

מסך ענקי למחשב חלש :s07:

מה זה לי זה הראה שגיא יצא אז מכרתי לו את כול הבסיס וגיא בא ואומר לי שזה הראה לו שאורן יצא Oם... נתקע לי ולא זז WTF!

טוב נפגש מחר מקווה לפחות תקיעות מעצבנות.

למה? עד אתמול הכל עבד בצורה מעולה אפילו על 1600X1200 וכל הממתקים פועלים. מה שהשתנה זה שגיליתי שהכרטיס מסך היה סתום באבק, וכנראה החום פגע בו... בכל מקרה, אני מוריד עוד טיפה את הרזולוציה, ומברר איפה אפשר להשיג 8800GT\9800GTX במחיר סביר... או שאולי יש אחריות על הכרטיס הזה וזה יהיה הכי טוב.

רומן - OK אני מוריד עוד קצת רזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה, אז לכולם נתקע המשחק?

אי אפשר לסיים משחק היום >:(

להזכירכם:

מחר (היום), יום שישי, ה-25/04 בשעה 11:00 בבוקר:

משחקים ב-Casual 16

שם החדר: HWzone.

סיסמא: hwzone.

שחקנים:

1) גיא - G-Man.

2) ניר - Skeleton.

3) איתי - חבר שלי (לא רשום בפורום, קנה את המשחק).

4) רומן - Lost Spirit

5) אורן - Screw_Master (אם הכרטיס מסך יאפשר?)

6)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, בבדיקה עם אריק כשלא היה אקשן זה עבד יופי, אבל כשהיה אקשן במשחק שלנו זה נתקע, ולכן הורדתי את הרזולוציה בעוד מדרגה, ולדעתי הפעם זה יעבוד חלק. ואני אקום מחר מוקדם בבוקר, אשלח את החבילה שאני צריך ואצטרף למשחק.

לילה טוב לכולם, ומצטער על הבלאגן היום.[br]פורסם בתאריך: 25.04.2008 בשעה 02:41:52

טוב, רק בשביל לבדוק ש-1024X768 היא רזולוציה טובה, עשיתי משחק מול המחשב, וניצלתי את כל מה שלמדתי מכם + דבר שלמדתי רק עכשיו, שזה לבנות כמה מפעלים לכל דבר. פעם לקח לי שעות להביס יריב Medium, עכשיו עשיתי את זה בשניות, הנה ה-Replay אם מישהו מעוניין. וואללה, אולי שווה להתחיל להתאמן על מחשב ב-Hard.

עריכה: טעות בריפליי, לא להוריד. כנראה שאת זה הטוב מול המחשב לא שמרתי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ל replay המצורף אני קורא "always hope"

זה היה משחק (ב 05:30 בבוקר, אגב) 2VS2 ב dead six , כשהתחלתי להתפתח לכיוון הטיבריום הכחול, לא שמתי לב,

ואחד היריבים הצליח להשתלט לי פחות או יותר על כל הבסיס (MCV, TECH, OUTPUST, CRAIN, ומה לא)

לא איבדתי תקווה :) והוצאתי עוד MCV כשאני ממוקמם במקום טוב באמצע.

כנראה שאף אחד מהיריבים לא בנה על זה, כי מהרגע הזה ועד לסוף היה להם די קשה :)

הם לא היה מאתגרים במיוחד למען האמת, אבל בכל זאת היה המון אנדרנלין, ומאוד נהניתי מהעובדה שהתאוששתי מהשתלטות.

בנוסף היה לי מזל שהספקתי לעשות research ל rail guns ממש מהר ,

אז יצא שקיבלתי את השדרוג עוד לפני שהם השתלטו לי על ה TECH, וזה עזר המון.

אז אם מישהו צופה, אני הירוק למטה משמאל.

היה איתי שחקן noob לחלוטין (תכלת) רואים את זה לפי העובדה שהוא לא מסובב את ה refinerys שלו לטיבריום

ומאזן ההפסדים נצחונות שלו היה 7/60... הייתי בטוח שנפסיד מהשניה הראשונה, טעיתי!

הוא עזר לי בהגנה בנקודות כשסימנתי לו עם beacon, וגם התקיף והגן בהצלחה מול היריב שהיה מולו במפה (הכחול)

הכתום התחיל את המשחק יפה, (גם מאזן הנצחונות שלו חיובי ומרשים) אבל התייאש מהר מדי.

והכחול זה המניאק שהשתלט לי על הבסיס, אבל מעבר לזה הוא די נוב,

במיוחד עכשיו כשאני רואה אותו ב replay ושם לב לעובדה שהוא לא עשה ממש הרבה מעבר להשתלטות הזו...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בפנים.[br]פורסם בתאריך: 25.04.2008 בשעה 10:59:29

טוב, נאלצנו לעזוב אחרי משחק אחד בגלל בעיות מפגרות של EA...

בכל מקרה, לא ישנתי אתמול בלילה כי כמה דקות אחרי שסיימנו לשחק, התקשרו אלי חברים, הזמינו אותי להסתובב איתם, אז התלבשתי ויצאתי... היה נחמד להסתובב איתם, השתוללנו קצת, הטרדנו עוברים ושבים, צחקנו כמו שיכורים ונהנינו בתכלס... הקטע הוא שכשחזרתי הביתה, הבנתי שהמפתח שלי לא מספיק בשביל לפתוח את הדלת, כי ההורים שלי נעלו אותה מבפנים עם הצ'ופצ'יק הזה שלא נותן לדלת כמעט להפתח... טוב נו, השעה ממילא הייתה 4:45 בבוקר בערך, וידעתי שאני אצליח להרוג שעתיים וקצת עד שמישהו בבית יקום ויוכל לפתוח לי.

תכלס קיריית אונו הרבה יותר יפה והרבה יותר נעימה בשעות האלה של היום מאשר בשאר :cool2::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בפנים.[br]פורסם בתאריך: 25.04.2008 בשעה 10:59:29

טוב, נאלצנו לעזוב אחרי משחק אחד בגלל בעיות מפגרות של EA...

בכל מקרה, לא ישנתי אתמול בלילה כי כמה דקות אחרי שסיימנו לשחק, התקשרו אלי חברים, הזמינו אותי להסתובב איתם, אז התלבשתי ויצאתי... היה נחמד להסתובב איתם, השתוללנו קצת, הטרדנו עוברים ושבים, צחקנו כמו שיכורים ונהנינו בתכלס... הקטע הוא שכשחזרתי הביתה, הבנתי שהמפתח שלי לא מספיק בשביל לפתוח את הדלת, כי ההורים שלי נעלו אותה מבפנים עם הצ'ופצ'יק הזה שלא נותן לדלת כמעט להפתח... טוב נו, השעה ממילא הייתה 4:45 בבוקר בערך, וידעתי שאני אצליח להרוג שעתיים וקצת עד שמישהו בבית יקום ויוכל לפתוח לי.

תכלס קיריית אונו הרבה יותר יפה והרבה יותר נעימה בשעות האלה של היום מאשר בשאר :cool2::smile1:

מי אמר שסיימנו! תחזור ומיד! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לעשות בקריית אונו ב4 בבוקר חוץ מלהיות עם הפריקים/ערסים האחרונים שנשארו בחוץ...

איפה אתה גר..בערך?

ובחזרה לנושא... אני שוקל להצטרף חזרה.. רק בקשר לפאצ'ים... הם הרסו את המשחק או עשו אותו יותר כיפי?

אפשר קצת פרטים בעברית עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לעשות בקריית אונו ב4 בבוקר חוץ מלהיות עם הפריקים/ערסים האחרונים שנשארו בחוץ...

איפה אתה גר..בערך?

ובחזרה לנושא... אני שוקל להצטרף חזרה.. רק בקשר לפאצ'ים... הם הרסו את המשחק או עשו אותו יותר כיפי?

אפשר קצת פרטים בעברית עליהם?

אני נהנה לשחק אותו עם החבר'ה מHWZ, זה בעיקרון כל המשחקים שלי, וזה לא משנה איזה פאצ' ואיזה מה.

הפאצ'ים רק איזנו יותר את המשחק, הוא יותר 'הוגן' כלפי NOD וGDI מאשר קודם לכן.

תתקין והצטרף אלינו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נהנה לשחק אותו עם החבר'ה מHWZ, זה בעיקרון כל המשחקים שלי, וזה לא משנה איזה פאצ' ואיזה מה.

הפאצ'ים רק איזנו יותר את המשחק, הוא יותר 'הוגן' כלפי NOD וGDI מאשר קודם לכן.

תתקין והצטרף אלינו :xyxthumbs:

רק שלדעתי צריכים לחזק את NOD להחליש את הגנות של חיל אויור לסקרין והחליש את המאטר שיפ שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...