חלמתם על R600XT בלילות שיגיע וינצח את G80 ? אז אל תחלמו יותר :\ - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלמתם על R600XT בלילות שיגיע וינצח את G80 ? אז אל תחלמו יותר :\

assafiles

Recommended Posts

G80 יש לה מדהימה,אני כל פעם נדהם שאני קורא כתבות

כן בהחלט הגיע הזמן לשים בכרטיסים דברים שכבר היו קיימים בR300...

AMD רצחה את ATI, לATI כבר היה כרטיס DX10 בשוק, X1950 לא צריך לעבור שינויים קוסמטיים רבים במיוחד כדי לעבור את דרישות הסף.

ושלא נדבר על הקסנוס.

כמה בלאגן היא הייתה צריכה לעשות שמה בשביל כל הדחיות האלה, בסדר קיבלנו vec5+scalar בALU כאשר הG80 נסחב עם vec3, קיבלנו AF לא תלוי בזווית, וAA שבנוי לתוך הraster. אין לי שום חשש שהביצועים של הכרטיס הרבה יותר טובים מאלו שפורסמו בבאנצ'ים האלה, אבל ATI צריכה להפסיק להיות נאורה ולדחוף דברים שהשוק יראה בתור דברים שוליים, ולהוציא כרטיסים שמקדימים את זמנם, שילמדו מפיקסו שמת עני כי אף אחד לא רצה לקנות את התמונות שלו.

אלא אם השוק יוצף במשחקי DX10 בזמן הקרוב שעושים שימוש בGS פער של 30% בשימוש בDX10 בשלב הנוכחי היא כבר לא תתפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן בהחלט הגיע הזמן לשים בכרטיסים דברים שכבר היו קיימים בR300...

AMD רצחה את ATI, לATI כבר היה כרטיס DX10 בשוק, X1950 לא צריך לעבור שינויים קוסמטיים רבים במיוחד כדי לעבור את דרישות הסף.

ושלא נדבר על הקסנוס.

כמה בלאגן היא הייתה צריכה לעשות שמה בשביל כל הדחיות האלה, בסדר קיבלנו vec5+scalar בALU כאשר הG80 נסחב עם vec3, קיבלנו AF לא תלוי בזווית, וAA שבנוי לתוך הraster. אין לי שום חשש שהביצועים של הכרטיס הרבה יותר טובים מאלו שפורסמו בבאנצ'ים האלה, אבל ATI צריכה להפסיק להיות נאורה ולדחוף דברים שהשוק יראה בתור דברים שוליים, ולהוציא כרטיסים שמקדימים את זמנם, שילמדו מפיקסו שמת עני כי אף אחד לא רצה לקנות את התמונות שלו.

אלא אם השוק יוצף במשחקי DX10 בזמן הקרוב שעושים שימוש בGS פער של 30% בשימוש בDX10 בשלב הנוכחי היא כבר לא תתפוס.

1."כן בהחלט הגיע הזמן לשים בכרטיסים דברים שכבר היו קיימים בR300..." מזאת אומרת? G80 לא ממש מדהימה?

2. ATI וAMD דחו את R600 כי היו להם בעיות וגם כי הם לא ציפו לביצועים כאלה מ G80

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת בכל השנים שדיברו על איכות התמונה , הרגשתי כמו עיוור , כמה שהתאמצתי לא הצלחתי לראות הבדלים

מה הבעיה לראות תהבדלים?

We noticed that the GeForce cards didn't render the force fields correctly in the game. The shields on the ATI cards had more pronounced animation effects, while the Nvidia cards only drew the occasional faint blue .

:nono:

http://www.gamespot.com/features/6166198/p-5.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה לראות תהבדלים?

We noticed that the GeForce cards didn't render the force fields correctly in the game. The shields on the ATI cards had more pronounced animation effects, while the Nvidia cards only drew the occasional faint blue .

:nono:

http://www.gamespot.com/features/6166198/p-5.html

פשש... זה כבר לא הבדלים חח.. איזה נפילה האנוידיה האלו.

בקרוב תראו את האיכות של HD 2900XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח שמת לב שזה 7900 כנגד 1900?

אולי תראה את האיכות של 8800 נדבר..

דבר שני: כשקונים כרטיס הדבר דיי אחרון שמתייחסים אליו זה איכות התמונה (במלא רוב האכולוסיה לא שמה לב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח שמת לב שזה 7900 כנגד 1900?

אולי תראה את האיכות של 8800 נדבר..

כן..להשוות 8800 ל 1900 :bash:

דבר שני: כשקונים כרטיס הדבר דיי אחרון שמתייחסים אליו זה איכות התמונה (במלא רוב האכולוסיה לא שמה לב)

ראיתה תתמונות? ההבדל מאד גדול :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהלים, למה לא מאחדים את הדיון הזה עם הדיון הרשמי של R600?

זו התלבטות אישית שלי שהיתה אם לחכות ל R600 או לקנות כרטיס מסך של היום

מי שהפך את זה לדיון כזה זו בעיה אחרת ...

אמרתי שאני אמתין לתוצאות יום רביעי ואז אחליט אם שווה לחכות לדור החדש לקנות כרטיס מסך

או לקחת כבר מהדור הקיים איזה X1950 XT או PRO בתקווה גדולה שלא יעשה לי בעיות עם ה KVM כמו שכבר עשה הדריק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1."כן בהחלט הגיע הזמן לשים בכרטיסים דברים שכבר היו קיימים בR300..." מזאת אומרת? G80 לא ממש מדהימה?

2. ATI וAMD דחו את R600 כי היו להם בעיות וגם כי הם לא ציפו לביצועים כאלה מ G80

איך שעובד הstreaming מותך הALU בחישובי וורטקס, זה שהALU יכול לעשות MADD וMULL במקביל, למרות שלרוב הדברים MADD + ADD כמו שיש לATI כרגע(לא סגור על מה יש לR600 עדיין) עדיף כיוון שזה מאפשר לעשות 2 פעולות חיבור דבר שקורא לעיתים קרובות יותר מאשר 2 פעולות כפל. הבקר כמעט העתקה מוחלטת של זה של הR300 מבחינת צורת עבודה, הא והוסיפו תמיכה ב4cc ATI2 הלא הוא 3Dc מה שnVIDIA ניסתה לקבור עד לא מזמן... :smile1:

בקשר לדחיה לדעתי זה נבע יותר מהבלאגן של הרכישה ע"י אם ATI היו רוצים לפלוט DX10 bruteforcer שעד לא מזמן מפתחי DX10 השתמשו בR1950XT בCF בשביל זה הם היו יכולים לעשות את זה תוך מספר חודשים.

בקשר לביצועים של ה8800 הביצועים יחסית לדור חדש לא עד כדי כך מדהימים הGTS לא בדיוק מאכיל אבק את כרטיסי הHigh End של הדור הקודם. ובכל הקשור לאפליקציות DX10 איך שאומרים בטקסס the hangman jury is still out.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן. אבל גם R600 לא יהיה "וואו" חיסית לשאר היי-הנד, ואפילו 8800GTX יהיה יותר חזק ממנו. האם זה מעיד על יעילה יותר משל R600?

הרי אפשר לראות שמבחינת נתונים יבשים R600 אמור להכפיל את 8800GTX מה שבפועל הוא רחוק ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...