חלמתם על R600XT בלילות שיגיע וינצח את G80 ? אז אל תחלמו יותר :\ - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלמתם על R600XT בלילות שיגיע וינצח את G80 ? אז אל תחלמו יותר :\

assafiles

Recommended Posts

R600 נידון לכישלון מראש האומנם? אני לא חושב כן ATI דוחים את זה אינספור פעמים ותלוי במחיר של הHD2900XT אולי גם ה8800GTS אבל חכו ATI עוד יכולים להפתיע לטובה רק שאם תהיה דחיה נוספת נגיד ל2008 אפשר להגיד שלום לATI ואני לא רוצה את זה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

R600 נידון לכישלון מראש האומנם? אני לא חושב כן ATI דוחים את זה אינספור פעמים ותלוי במחיר של הHD2900XT אולי גם ה8800GTS אבל חכו ATI עוד יכולים להפתיע לטובה רק שאם תהיה דחיה נוספת נגיד ל2008 אפשר להגיד שלום לATI ואני לא רוצה את זה :(

לבנתיים כולם מסתמכים על DX9, אולי דווקא ב-DX10 ה-R600 יצא טוב יותר.

מעניין שאף אחד לא מדבר על הפסד FPS בויסטה מול , אז בכלל כל ה-DX10 הזה יצא קישקושבלבוש :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנתיים כולם מסתמכים על DX9, אולי דווקא ב-DX10 ה-R600 יצא טוב יותר.

מעניין שאף אחד לא מדבר על הפסד FPS בויסטה מול , אז בכלל כל ה-DX10 הזה יצא קישקושבלבוש :silly:

כי זה לא קשור?

היה באמת בהתחלה ראיתי סקירה של gamespot אם אני לא טועה ובור המקרים תיקנו את הבעיה.מה שכן יש עדיין כמה משחקים של DX9 שלא נתמכים ע"י .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אני לא מבין מה האכזבה הגדולה..

אז נכון שחצי שנה אחרי יציאת G80 היינו מצפים למשהו חזק יותר, להתקדמות כלשהיא

אבל כבר הרבה זמן שאנחנו יודעים ש2900XT יהיה שווה בביצועים לGTX..

אני לא מאוכזב כי לא ציפית ליותר. זה מה שאמרו מראש שיהיה וזה מה שידעתי שיהיה.

עד היום לא היינו מאוכזבים מהעניין, אז למה עכשיו כן?

בכל מקרה, אני חושב שביצועים של GTX במחיר של GTS זה דבר שמצדיק מאוד את R600 ותחשבו כמה זה טוב לנו כצרכנים, ואני אישית אופטימי לגבי R600..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האכזבה כי (ככל הנראה זה ככה):

-חצי שנה-שנה של המתנה לכרטיסים.

-מחירים שווים/גבוהים יותר.

-כרטיסים גדולים יותר.

-כרטיסים חמים יותר.

-צריכת חשמל גבוהה יותר.

-אין ביצועים משופרים.

=כישלון

אך אחד לא ידע מה יקרה עם הכרטיסים האלו אז איך אתה אומר שכולם יודעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירים שווים\גבוהים? לא לפי מה שאני הבנתי.. מחיר ההשקה 400$ ואני מניח שזה ירד די מהר, ואז נקבל מחיר של GTS...

אמרתי שנכון, היינו מצפים לשיפור ביכולות לאחר חצי שנה וזה באמת מאכזב (למרות שאותו פחות, אני לא חכיתי לשום כרטיס מכיוון שרק בשבועות האחרנים החלטתי לקנות את הכרטיס)

הגודל של הכרטיס משנה? אם כבר אז רק צריכת החשמל שמעט גבוהה יותר...

מאז שאני מחכה לכרטיס הזה אני יודע שהוא יהיה שווה לGTX, ואני עוקב אחרי הדברים כבר טיפה יותר מחודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו

אני רוצה איזה HD 2900 PRO או משהו בסגנון עם ליבה RV670 הבנתי שמחליף את X1950 PRO

אז מאוד מעצבן לחכות למשהו שאתה לא יודע בדיוק למה ? ומה הוא ייתן ?

אני חושב ש ATI ממש לא בסדר בנושא הזה שלפחות חודש לפני לא משחררת יותר מידע וכרטיסים מוכנים

אני כבר חושב לקחת איזה X1950 XT ויאללה שיהיה מה שיהיה לעזאזל עם DX10 שבשבילו נצתרך לעבור מ גם לויסטה הפסטה

ולעזאזל עם כל הכרטיסים החדשים !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האכזבה כי (ככל הנראה זה ככה):

-חצי שנה-שנה של המתנה לכרטיסים.

-מחירים שווים/גבוהים יותר.

-כרטיסים גדולים יותר.

-כרטיסים חמים יותר.

-צריכת חשמל גבוהה יותר.

-אין ביצועים משופרים.

=כישלון

אך אחד לא ידע מה יקרה עם הכרטיסים האלו אז איך אתה אומר שכולם יודעים?

בחור, אתה מתחיל להשמע כמו FAN BOY של , ואם תסלח לי, יש לנו כבר מספיק כאלה, אז בבקשה תפסיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עיוור מציאותי.

מבחינתי התוצאות הרעות של רעות לכולנו.

חכה לא הגענו עוד לבנצ'מרקים של כמה אתרים, וחוצמיזה אף אחד לא מדבר עוד על איכות התמונה.

וכמובן בנצ'מרקים ב-DX10 לפי הבנצ'ים של קרייסיס ה-R600 לוקח שם את ה-GTX אולי זה כן מסמן משהו.

את רובנו בפורום התוצאות האלו יותר מעניינות. :xyxthumbs:

http://www.reghardware.co.uk/2007/04/24/amd_radeon_2900_tested/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג כבר ראינו מה קרה בסוף עם הקורנו לא?

קריסיס הוא משחק שיעדיף את ATI בדומה לFAR CRY וDOOM שהעדיף את NV.חוץ מזה הוא נבדק בגרסת בטא/אלפא כך ששום דבר איתו עדיין לא סגור וחתום.נתתי פה לינק גם למה שATI בעצמם אמרו על הכרטיס שלהם אז ממה הציפיות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כבר הרבה זמן שאנחנו יודעים ש2900XT יהיה שווה בביצועים לGTX..

זאת טעות של פותח הת'רד. בכתבה עצמה כתוב משתווה ל-GTS. אם מה שאתה אומר היה נכון, לא היתה בעיה (או לפחות היתה בעיה פחות גדולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...