התלבטות בין 2 זכרונות 800. + שאלה על לוח אם (במקום DS3) - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 2 זכרונות 800. + שאלה על לוח אם (במקום DS3)

elad_jacoby

Recommended Posts

אם לא מתוכנן OC אז אתה לא צריך את הלוחות היחסית יקרים האלה ויספיק לך לוח 965P פשוט.

קח אחד משני אלה:

1) http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3794

2) http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_2456_2457&products_id=17101

או מקסימום אפשר להוסיף קצת ולקחת את זה - http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_315_1206&products_id=16681

יותר מזה זה פשוט מיותר בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דניס, אם אפשר הצעות מlogicpc(החנות המועדפת לקניה בגלל קרבתה לבית).

רציתי לקנות כבר מזיגזג שגם יחסית קרובה, אבל מחירי הזכרונות שם לא אטרקטיביים לעומת logicpc, בכל מקרה אני אולי אעשה OC בהמשך (עוד שנה שנתיים) לכן אני מעדיף לקחת את הג'יגה בייט בראש שקט לשנים הבאות, כי בכל זאת אני לוקח E6600 והבנתי שאפשר לעשות לו OC נחמד גם בלי להעלות מתחים.

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=KR-2GB-6400k&cart=1177633950772300〈=heb

ומה דעתך על הזכרון הזה (במידה ואלך לקנות בחנות הזאת) האם הוא באמת גרוע כמו שהוא נראה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, ובקשר למה שאמרתי בעניין הכרטיס קול, לפי מה שמישהו אמר פה לצ'יפסט 965 לכל הלוחות אותו כרטיס קול?

רוב הלוחות החדשים מגיעים עם כרטיס קול בהבחנה גבוהה (HD)... ועם יציאות ל 7.1 ....

ההבדלים זניחים בין הלוחות בהקשר של אודיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בעיות התחממות?

איזה שטויות

מציעים לך במקומו לוח של ABIT? מנסים לדחוף לך לוח פחות איכותי עם קבלים פחות איכותיים

אל תהיה טיפש וגם אם הם יציקו לך ויגידו לך שהוא מתחמם אל תתיחס... אני אישית הייתי הולך לחנות אחרת אבל אם אין לך ברירה פשוט אל תתיחס אליהם ותזמין את ה DS3 כי הוא בהרבה יותר טוב מכל הלוחות של ABIT"

ילד תפסיק לדבר שטויות שאביט הייתה מייצרת לוחות כמו לחמניות גיגבייט הייתה מקבלת חזרה את הלוחות אם אתה מבין למה אני מתכוון

הבן אדם לא מעוניין באוברקלוק אז למה לו לקחת גיגהבייט עם פחות פיצרים וקירור פחות טוב (ופחות אמינות) ועוד שאפשר להגיע עם AB9 PR0 ל 400+ BUS בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני כותב תגובה אני רוצה להבהיר שאני מאוד מרוצה מהפורומים ומהאתר בכלל, מה עוד שאף אחד לא חייב לי כלום והייעוץ שאני מקבל כאן לא עולה לי כלום.. ככה שאין לי תלונה כלפי האתר/פורומים וכו'..

בואנה זה כבר מחרפן את המוח :s07:, אומנם כל אחד מביע דעה אבל זה נהיה קיצוני מצד לצד

אחד אומר שABIT מתחממים וכו' וקורע ללוח הזה תצורה

אח"כ בא עוד אחד שאומר שה DS3 מתחמם וקורע לו תצורה

ובסופו של דבר האנשים ששואלים את השאלות ומבקשים המלצות הם כאלו שלא מתמצאים גדולים (כמוני למשל, אם הייתי יודע מה טוב בשבילי לא הייתי שואל..)

בבקשה מכם, אל תשמיצו סתם חברה זו או אחרת, לא הגיוני שלוחות שנמכרים בכל העולם בכמויות לא שווים כלום..

ויש לי הצעה: אם מישהו נותן את הביקורת שלו על מוצר והוא לא מישהו מהאחראים/מומחים וכו' שיכתוב לנו מה הניסיון שלו עם המוצר..

זה ששמעת ממישהו באיזו חנות על שהוא עושה בעיות, עדיין לא אומר שהלוח דפוק

אני הייתי אמור לקנות אתמול מחשב, אבל כל פעם מגיעה בקורת אחרת שקוטלת לוח אחר ובגלל זה אני מבולבל, ויכול להיות שחלק ממה שקראתי פה (וקראתי הרבה מאוד תגובות ודיונים) בכלל לא מבוסס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמוך, רק שאני תקוע במצב לא נעים שהם הזמינו למעני את המארז שרציתי מהיבואן (שהיה חסר) אני בא להזמין את המחשב ופתאום אומרים לי שהDS3 לא נמכר אצלם יותר בגלל בעיות התחממות, ואני לא מאמין שלוח שנמכר יפה ומחברה כמו GB יעשה בעיות שיצריכו הפסקת מחירת לוחות אם מהם.

אני שוקל עכשיו לקנות את הלוח מחנות נפרדת, ואת שאר המחשב מהחנות הזו ולהרכיב את המחשב בעצמי, אבל אני באמת אין לי מושג איך עושים את זה.

אז חשבתי לקנות מהחנות שהייתי צריך להזמין מההתחלה (שזה הדבר היחיד שמונע ממני לקנות את המחשב מחנות כמו plonter \ zigzag2000 - ששם הזכרונות יקרים יותר) ואת שאר המחשב מחנות אחרת.. נראה לי הכי אופטימלי למרות שהתחייבי להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הצעה למנהלים/אחראים

היה יכול להיות נחמד אם היו פותחים תרד ומצרפים אותו לשאלות נפוצות או משהו כזה, שבו אנשים נותנים חוות דעת על לוחות האם שלהם כולל כמה זמן הם עובדים עם הלוח, בעיות מיוחדות או נתונים משמעותיים שבאים לידי ביטוי רק לאחר עבודה עם לוח מסויים. ואני מדגיש שהכוונה שרק מי שעובד עם לוח מסויים ויכול לתת חוות דעת על סמך ניסיון אישי.

הדבר הזה יכול להיות יעיל מאוד, כלומר: פחות הצפות של הפרום עם שאלות לגבי לוחות אם, ופחות חוות דעת לא מבוססות לגמרי שבאות מתוך רצון לעזור אבל יכולות להטעות כמו: "חבר שלי אמר לי ש.." או "בחנות אמרו לי ככה וככה.." או "נראה לי ש.."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הצעה למנהלים/אחראים

היה יכול להיות נחמד אם היו פותחים תרד ומצרפים אותו לשאלות נפוצות או משהו כזה, שבו אנשים נותנים חוות דעת על לוחות האם שלהם כולל כמה זמן הם עובדים עם הלוח, בעיות מיוחדות או נתונים משמעותיים שבאים לידי ביטוי רק לאחר עבודה עם לוח מסויים. ואני מדגיש שהכוונה שרק מי שעובד עם לוח מסויים ויכול לתת חוות דעת על סמך ניסיון אישי.

הדבר הזה יכול להיות יעיל מאוד, כלומר: פחות הצפות של הפרום עם שאלות לגבי לוחות אם, ופחות חוות דעת לא מבוססות לגמרי שבאות מתוך רצון לעזור אבל יכולות להטעות כמו: "חבר שלי אמר לי ש.." או "בחנות אמרו לי ככה וככה.." או "נראה לי ש.."

תפנה לאחד המנהלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...