הפרצופים הכחולים לא עוזבים אותי (בעיה עם ביטורנט) - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרצופים הכחולים לא עוזבים אותי (בעיה עם ביטורנט)

omrij

Recommended Posts

פתרון קטן לכל אלה שמחויבים לברק (לא במבצע משולב) ורוצים לעזוב

יש אפשרות להשהיית המנוי לשלושה חודשים (אפשר לחזור על הפעולה הזאת כמה פעמים- זאת אומרת שלא משלמים בזמן הזה ) ואחרי שההתחיבות

מסתיימת מתנתקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקשרתי לבזק בינלאומי והתחברתי למבצע ללא התחייבות. יש לי 2 הורדות שכבר כמה שבועות לא מסיימים להוריד. קצב ההורדה שלהם עד עכשיו היה 5k/s וזה פשוט שיגע אותי.

פתאום עכשיו זה מוריד לי ב-100k/s תוך כמה דקות מרגע החיבור.

לא יאמן. אני לא צריך כל הוכחה אחרת לזה שברק חסמו לי את ה-utorrent.

ממליץ לכולם לעשות אותו דבר.

אני גם מתכוון לשלוח לאימייל האדום של YNET את מה שקרה יחד עם קישור לדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותן בעיות גם כאן... אני הוא anorex מהדיון הזה:

http://www.torrentleech.org/forums/showthread.php?t=26063

לא נכנסתי עד עכשיו לדיון הזה כי הכותרת התייחסה למקרה מאוד ספציפי של עומרי והייתי בטוח שסתם יש לו בעיות אבל אחרי כל הבלגן בת'ראד בTL חשבתי שאולי זה קשור וכמובן - זה קשור.

גם אני לקוח של ברק, בחבילה של 1.5/128 אם אינני טועה(אני לא סגור ב100% על הupload).

מה עושים? מדברים איתם ישירות והם פשוט אומרים מה פתאום... והם גם עושים את זה בשעות מסויימות החוצפנים... נסו לראות מה קורה ב6 בבוקר... הכל עובד פרפקט! כמו טיל! זו חוצפה! זה בגלל שהם נקנו על ידי Netvision שגם מפעילים את הדברים האלו לא? גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים? מדברים איתם ישירות והם פשוט אומרים מה פתאום... והם גם עושים את זה בשעות מסויימות החוצפנים... נסו לראות מה קורה ב6 בבוקר... הכל עובד פרפקט! כמו טיל! זו חוצפה! זה בגלל שהם נקנו על ידי Netvision שגם מפעילים את הדברים האלו לא? גועל נפש.

מה עושים? עוברים לחברה אחרת. גם אם יש התחייבות, כמה כבר הם יקחו קנס? 100 שקל? 200 שקל? שיקחו את הכסף. אם הם לא נותנים את הבסיס (וזה מבחינתי בסיס כי אין לי שום סיבה אחרת להשתמש באינטרנט של 2.5 מגה) אז אין סיבה להשאר אצלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מי אמר שהם פתאום יכולים להתחיל לעשות את זה? נדמה לי שאצל נטוויזון זה היה מאז ומתמיד בחוזה התחייבות או משהו בסגנון, אבל אצל ברק? אני חתמתי על חוזה א', אם הם עכשיו שינו את תנאי השירות זה מעניין לי את הביצה השמאלית...

ומה לעזאזל יקרה אם כל החברות יחליטו לעשות את זה? מה תעשו אז? לאיזו חברה תעברו? צריך למתוח את הגבול איפושהו כי התופעה הזו מתרחבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים? עוברים לחברה אחרת. גם אם יש התחייבות, כמה כבר הם יקחו קנס? 100 שקל? 200 שקל? שיקחו את הכסף. אם הם לא נותנים את הבסיס (וזה מבחינתי בסיס כי אין לי שום סיבה אחרת להשתמש באינטרנט של 2.5 מגה) אז אין סיבה להשאר אצלהם.

^^

פתרון קטן לכל אלה שמחויבים לברק (לא במבצע משולב) ורוצים לעזוב

יש אפשרות להשהיית המנוי לשלושה חודשים (אפשר לחזור על הפעולה הזאת כמה פעמים- זאת אומרת שלא משלמים בזמן הזה ) ואחרי שההתחיבות

מסתיימת מתנתקים

אבל מי אמר שהם פתאום יכולים להתחיל לעשות את זה? נדמה לי שאצל נטוויזון זה היה מאז ומתמיד בחוזה התחייבות או משהו בסגנון, אבל אצל ברק? אני חתמתי על חוזה א', אם הם עכשיו שינו את תנאי השירות זה מעניין לי את הביצה השמאלית...

תנסה לבקש משרות הלקחות שלהם את החוזה\הסכם

אני קיבלתי תשובות כמו " אין דבר כזה" / "אין לי אישור לתת לך את החוזה"

ומה לעזאזל יקרה אם כל החברות יחליטו לעשות את זה? מה תעשו אז? לאיזו חברה תעברו? צריך למתוח את הגבול איפושהו כי התופעה הזו מתרחבת.

אני יחזור ל 56K :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע דיברתי עם ברק על כך שאני רוצה להתנתק, לעזאזל איתם, ההוא ב"קשרי לקוחות" אמר לי ש"עד 24 שעות מעכשיו יחזור אליך תומך בכיר מאוד מהתמיכה הטכנית לסדר לך את הבעיות כי אנחנו לא חוסמים כלום!" ואני מתעקש ואומר שאני פשוט רוצה פאקינג להתנתק ולהחליף ספקית אבל הוא פשוט לא הקשיב.... פאק!$~$%!%!%!%!%!%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pissed: :pissed: :pissed::s07: :s07: :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה להתנתק מהספקית שלו יכול לקרוא כאן :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3369927,00.html

מי שבהתחייבות מוזמן לקרוא את מה ש dids רשם כאן למעלה בנוגע להתחיבויות בברק 013

הת'רד הזה התחיל בתור שאלה טכנית ונגמר בזה שהגורם לבעיה נמצא

אני לא חושב שזה נחוץ להשאיר את הת'רד הזה פתוח , במיוחד כשעכשיו הוא הפך לסוג של דיון על ספקיות והתנתקויות

כל מה שהיה חשוב, נאמר, כל אחד יכול להסיק מכאן והלאה את המסקנות שלו.

הדיון ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...