Dell חוזרת ל-XP - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell חוזרת ל-XP

shlomom

Recommended Posts

יש לי חבר שעובד בתור טכנאי עצמאי בניו יורק.

הוא סיפר לי שהוא עזר ללקוח לבחור מחשב של ולהתקין אותו + הדרכת שימוש.

המחשב הגיע עם ויסטה ועבד נורא לאט (מחשב ממש חזק) ולא היו דרייברים לחצי מהחומרה. (תזכרו - המחשב מגיע עם ויסטה ישירות מDELL)

אחרי יום עבודה הלקוח התקשר אליו ואמר לו לקחת את המחשב בחזרה לDELL ושיגיד להם לתת לו במקום.

מאז המחשב טס והכל עובד יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מוזר... דווקא אני מפעיל עד היום ME והיא יוצאת מן הכלל!

על מחשב MMX 266MHZ עם 128RAM אין תקיעות אין כלום הכל חלק והיא יותר טובה מכל קודמותיה..

אני באמת לא מבין למה היא גרועה לדעתכם...

לגבי ויסטא, עד היום אני לא מצליח להבין מה יותר טוב בה מXP

המערכת הפעלה הזו מלאה בצעצועים שאף אחד לא באמת צריך, ואני יכול להמשיך בסיבות למה ויסטא מעפנה אבל נו לא משנה כבר כי בסופו של דבר גם אני יעבור לויסטא, וגם אני כנראה יצטרך DX10 וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה היא גרועה לדעתכם...

היא פשוט מערכת הפעלה גרועה, הרבה פחות יציבה מ 98, כל מי שתשאל (ושמבין) במערכות הפעלה יגיד לך ש ME היא מערכת ההפעלה הגרועה בהיסטוריה.

אם אתה משתמש במחשב כזה ענטיקה, כזו כמות וכזה כרטיס מסך, כל מה שאתה עושה במחשב זה בטח פותח וסוגר כל היום את ה note pad, זה לא מה שיגרום למערכת לקרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ל לקח המון זמן עד שהיא התחילה לתפוס תאוצה וגם לה היו המון בעיות תאימות ודריוורים... אני עובד בתור טכנאי מחשבים ועד היום יש דברים שקשה למצוא להם דריוורים ל (תתפלאו עם איזה אנטיקות סיניות אני נאלץ להתמודד)

אני מאמין שגם תורה של הויסטה יגיע בסופו של דבר ושעוד שנה עם מחשבים יותר חזקים ועתירי בשדרוג ל SP1 ועול ה DX10 רוב המשתמשים הרציניים והמתקדמים יעברו לויסטה

הסבתאות כניראה עדיין ישארו עם 95 ולא יתלננו כל עוד הסוליטר עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאמרתי, שויסטה עדיין לא בשלה.

ואי אפשר בכלל להשוות את כניסת לשוק לעומת ויסטה, בתקופת הכניסה של רוב המשתמשים היו בעלי מערכות הפעלה 98\me, ה- מטבעו היה הרבה יותר יציב והרבה מאוד קפצו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי' date='

אבל למה לקרוא את זה באנגלית? ???

[/quote']

אני אסביר ואז אהרוס, אבל זה משחק מילים:

מצד אחד - me 2 - יעני המחליפה של ME (כמו שהיה דום 1 ואז היה דום 2).

מצד שני - me too..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להכניס לראש שחייבים לעבור לויסטה

מבחינתי אחלה מערכת והיא יכולה להשאר ככה

צודק ! אני איתך!

כשאני אחפש "ריגושים" חדשים אני אעבור לויסטה..בנתיים אין לי כח לעבוד על שקורסת כל הזמן ועושה בעיות..

אני אסיבר ואז אהרוס, אבל זה משחק מילים:

מצד אחד - me 2 - יעני המחליפה של ME (כמו שהיה דום 1 ואז היה דום 2).

מצד שני - me too..

עכשיו הרסת את כל הבדיחה..(אסור להסביר בדיחות)

חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

windows me היתה מערכת ההפעלה המזעזעת כיותר שיצאה אי פעם מבית מיקרוסופט, לא פלא שהם הוציאו את 98SE והפסיקו

את התמיכה בME. אני עברתי לME בגלל שב98 הראשונה לא היתה תמיכה בהרדדיסקים גדולים (20 גיגה - ענק בתקופת ה98) והיא

היתה פשוט מזעזעת. קפצתי על הXP. ד"א לפני שיצאה אמרתי לעצמי שאם יהיה שיפור של 10% מהשיפור שהיה בין הXP ל98SE

(על הME אני בכלל לא מדבר) בין הויסטה לXP אני אקח אותה. לצערי השיפור לא מורגש (אם בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...