ביקורת שלי על: IAUDIO 6 4GB MICRO DRIVE MP3\MP4 PLAYER - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת שלי על: IAUDIO 6 4GB MICRO DRIVE MP3\MP4 PLAYER

kub

Recommended Posts

שלום לכולם,

אחרי כמה וכמה בדיקות ושמיעה של מכשירים שונים

החלטתי לרכוש את המכשיר הנ"ל. וכמובן החלטתי לספר לכם עליו מכיוון שאני בפורומים כבר הרבה זמן..

טוב, אז נתחיל בדבר הראשון -

מידותיו הפיזיות של המכשיר:

המכשיר זעיר!! אך יש לציין שהוא עבה ולכן הוא מרגיש מסיבי ביד או בכיס ואורכו הצנוע לא משפיע.

P1010026.JPG

שימו לב שהוא בדיוק ברוחב של הנוקיה. נוח מאוד. וגם יפה האמת, שחור עם 2 מסגרות כסף. (למעלה ולמטה)

קצת תכונות:

קבצים - mpeg wma ogg txt jpg וקבצי FLAC שאני לא משתמש

כמובן 2 שדרכו מטעינים את המכשיר. (סוללה כלולה נטענת)

הכונן הוא כונן זעיר 0.85 אינץ' תוצרת טושיבה

מסך בהיר מאוד יש לציין בגודל 1.3 אינץ'

נמשיך בתפעול

34337-tb-i6-1.jpg

בצד המכשיר קיימים כפתורים כאשר מלמטה זה עוצמת ווליום - +

הכפתור האמצעי המסומן בM אומר MENU

והכפתור העליון הוא POWER ON\OFF וHOLD

על המכשיר עצמו הלחצנים הם לחצני TOUCH SWING. דיי רגישים חסרון כמעט בודד של המכשיר אבל כאשר מתרגלים

אליהם ונעזרים בכפתור ההולד בעיה זו נפתרת. (הפסקה פתאומית של השיר או העברת מצב ריפיט).

התפריטים מאוד נוחים וגדושים באפשרויות

250_iaudio6_3.jpg

המכשיר מכיל אקוולייזר גרפי בעל 5 ערוצים הניתן לכיוונון עצמי.

כמו כן יש לציין שהוא PLUG&PLAY מלא זאת אומרת שפשוט מחברים אותו והוא מזוהה ע"י המחשב ככונן .

בנוסף יש אפשרות המכשיר להשתמש בו כזכרון FLASH לכל דבר(או לחילופין פשוט להטעין קובץ ולא לנסות לקרוא אותו) אבל זה נחמד שיש אופציה.

טוב כל זה בבל"ת, הגיעה הזמן לדבר עסקים, איכות השמע במכשיר!

האוזניות המסופקות עם המכשיר מפתיעות מאוד! אוזנויות תוך אוזן שחורות שכתוב עליהם IAUDIO

במיוחד האוזניות הפתיעו אותי בז'אנר הטראנס, מאופיינות בבאס מצויין ומגיעות דיי גבוהה.

כל שאר המוסיקה שאני שומע לדוג' RED HOT CHILI PEPERS PINK FLOYD NIGHTWISH LINKIN PARK גם נשמע מצויין

לצורך השוואה, הרבה הרבה יותר איכותי(כמובן אחרי כיוונון אקוולייזר מדוייק) מהאיי פוד נאנו הפלצני למשל..

במבחן נכחו 3 אנשים סוגי הקבצים שנבדקו הם:

mp3 128KBPS @ 44 OHMS

mp3 192KBPS @ 44 OHMS

WMA @ 22HMS כאשר בקבצים האלה הנגן באמת הדגים כוחו

במבחן נכח גם V וכולם הצביעו פה אחד שהI6 הוא האיכותי בחבורה.

כאשר חיברתי למכשיר אוזניות מסוג : CX300 בכלל אין מה לדבר, בכל סוגי המוסיקה מטראנס ועד הפס קול של הסרט 300.

כל הצלילים הגבוהים נשמעים בבירור, כולל גם הצלילים הנמוכים, גם כאשר אני מגביר לאיזור ה27 אין עיוות. (המכשיר מגיע ל40 אם אני לא טועה)

דבר ראשון ירדתי בעוצמת השמע לסיבובת ה18-22 כשאר באוזניות הרגילות הייתי שומע סביבות ה27-30.

אני חייב לומר שאני מרוצה עד הגג, הוא עלה לי 899 ש"ח ברשת BUG עם אחריות לשנה. + 180 ש"ח לאוזניות.

החסרונות היחידים שמצאי עד כה במכשיר הם:

המקשים המאוד רגישים שלו(פשוט לוקח זמן להתרגל וכשאר משתמשים בכפתור הHOLD הכל מסתדר)

חייבים להשתמש במכשיר ב2 ידיים, אין מצב ליד אחת

המסך שלו לא כ"כ קריא בשמש חזקה

הכונן טיפונת איטי במצבים מסויימים וכאשר טוענים קבצים שמנים וכבדים

את הווידאו עדיין לא בדקתי כי לא למטרה הזו קניתי את המכשיר אבל אני יבדוק ויעדכן(להזכירכם המסך הוא רק 1.3 אינצ')

כל אלה מתגמדות לעומת העבודה שהמכשיר ממש איכותי ברמת השמיעה, שבסופו זה הדבר שחשוב לי ספציפית.

אני ממליץ לכל מי שמחפש נגן בגודל בינוני 4GB.

תודה רבה,

קובי.

חג עצמאות שמח לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת יעשה את זה, אבל אולי מחר או משהו למה אני לחוץ בזמן. אני רק מקווה שכולם יענו שוב לבקשתי חח

וכן לפי מה שראיתי הוא זמין רק ב4GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חד וחלק לא, ה i6 נשמע לא משהו בבאסים, וה F2 נשמע לא משהו בכלל, בכלליות.

היה עדיף לקנות D2 או V plus.

פותח הדיון- אני מציע לך לשמור עליו יותר טוב מעל החיים שלך, הוא רגיש בצורה נוראית, נפילה קטנה/מכה טיפה חזקה מדי כנראה יסמנו את הסוף בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי D2 היה עדיף.אבל העיקר שאתה מרוצה.אל תשמע לאף אחד.אם יותר לשאול מאיפה קניתה ב180(האם הן סנהיזר משיא נט ובמקרה וכן והאם בדקת שהן מקוריות?).תודה וסליחה על הפלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה F2 נשמע לא משהו בכלל, בכלליות.

הF2 הוא פתרון מצויין לכל מי שזקוק לנגן ולא זקוק לתמיכה בסרטים. מה בדיוק נשמע "לא משהו בכלל" בו? העובדה שהוא קטן, עמיד, עם הספק טוב ואיכות שמע מעולה?

לא שאין נגנים אחרים שהם כאלו, אבל הF2 הוא נגן מלוטש שנותן תמורה טובה למחיר שלו.

עריכה:

כמובן, רשמית הF2 מסוגל לנגן , אבל 15FPS על המסך הזעיר שלו זה לא פרקטי במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...