מחפש נייד עם מסך עד "13 חובה C2Dתקציב 5000-9000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נייד עם מסך עד "13 חובה C2Dתקציב 5000-9000

or

Recommended Posts

היי, אז כמו שהכותרת אומרת אני מחפש נייד על מעבד C2D, מסך בגודל של מקסימום 13 אינץ' ולפחות ג'יגה אחד זיכרון.

בנתיים ממה שראיתי הכי זול שעונה על כל הדרישות הוא:

MacBook 13" 2GHz White

[Z0DT] ¤7,498

13.3-inch widescreen display

1280 x 800 resolution

2.0GHz Intel 2 Duo -----> עם 4 מגה קאש לא 2 מגה.

1GB memory (2x512MB SODIMMs)

80GB 5400-rpm Serial ATA hard drive2

6x Slot-load SuperDrive (DVD+R DL/DVD±RW/CD-RW)

העובדה שהוא פחות רלוונטית כי במקרה הכי גרוע אני אתקין עליו אקס פי ואפסיד איזה 10 ג'יגה, אבל אני לא חושב שתהייה בעייה עם זה שהוא מק

תודה מראש לכל העוזרים, אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה מחשבים שמתאימים לדרישות שלך אבל העניין הוא שהם כמעט זהים אחד לשני. הם כולם יקרים וחלשים יחסית אז לדעתי זה לא מאוד משנה איזה תבחר.

במקומך הייתי שוקל מחדש את החלטה ללכת על מסך קטן. הבדל בגודל ובמשקל בין 15" לבין 13" הוא לא גדול אבל באותו מחיר אפשר לקבל מחשב הרבה יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס יש מצב טוב שאתה צודק, אז בוא ננסח את השאלה אחרת, המחשב/ים הכי טוב (הכי חזק) באיזור ה-7500 שקל.

בנתיים אני ראיתי את ההמקבוק שהוא מאוד חזק ועולה 7500, אבל אני פתוח להצעות.

המות תודה, אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא ננסח את השאלה אחרת, המחשב/ים הכי טוב (הכי חזק) באיזור ה-7500 שקל.

בדקתי את הנושא לעומק לפני כמה חודשים ומאז לא היו שינוים בתחום המחשבים הניידים אז מסקנה שהגעתי עליה עדיין תקפה. רציתי לקנות מחשב חזק (דיסק קשיח גדול, כרטיס מסך חזק, מעבד חדש וכו') שמחירו באזור 7000. מצאתי רק דגם אחד שהתאים ובסוף גם קניתי אותו אז אני יכול להמליץ עליו. זה דגם SATELLITE A100-599 של טושיבה. מסך 15.4". זכרון 1GB. מעבד C2D 2GHZ. דיסק קשיח 160GB. כרטיס מסך GO 7600. :xyxthumbs:

שוקל 2.7 ק"ג. בעיה קטנה עם הדגם הזה היא שהסוללה סטנדרטית מספיקה לשעתיים של עבודה בלבד. אם חייבים יותר אז כדאי לשדרג במועד הקניה אבל מחיר סופי עדיין יצא פחות מ-7500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא חושש להתנהל עם איבורי אז יש כמה ניידים של שיתאימו מאוד:

"12.1 S262

http://ivory.co.il/product.asp?productid=163&CatCode=133

ואם תוכל לשכנע אותם להביא דגם של שלא נמצא באתר שלהם אז:

"13.3 S300

http://www.msimobile.com/NB/product_spec.asp?model=S300 פשוט נראה פצצה. :o

יש לי "15 ואני בהחלט חושב שהוא גדול מדי, יהיה לך יותר נוח עם מחשבים קטנים וקלים יותר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הנושא לעומק לפני כמה חודשים ומאז לא היו שינוים בתחום המחשבים הניידים אז מסקנה שהגעתי עליה עדיין תקפה. רציתי לקנות מחשב חזק (דיסק קשיח גדול, כרטיס מסך חזק, מעבד חדש וכו') שמחירו באזור 7000. מצאתי רק דגם אחד שהתאים ובסוף גם קניתי אותו אז אני יכול להמליץ עליו. זה דגם SATELLITE A100-599 של טושיבה. מסך 15.4". זכרון 1GB. מעבד C2D 2GHZ. דיסק קשיח 160GB. כרטיס מסך GO 7600. :xyxthumbs:

שוקל 2.7 ק"ג. בעיה קטנה עם הדגם הזה היא שהסוללה סטנדרטית מספיקה לשעתיים של עבודה בלבד. אם חייבים יותר אז כדאי לשדרג במועד הקניה אבל מחיר סופי עדיין יצא פחות מ-7500 ש"ח.

כמו שאני רואה את זה עכשיו זה או המקינטוש ב-7500 שזה אומר מסך קטן וחצי קילו פחות במשקל או הטושיבה(או וכל מיני אחרים עם מפרט דומה) שנותן דיסק גדול יותר וכרטיס מסך טוב יותר...

נראה לי שבסוף אני אלך על המק, בעיקר בגלל המארז שהוא בעייה רצינית של המון שעבדתי איתם, שאצל המק עושה רושם שבאמת חשבו על הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...