איך הדיסקים של GPT? - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הדיסקים של GPT?

waizman

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איןכל-כך קשר,

זה ידוע שמוזיקה צורבים במהירות נמוכה יותר!

איך הצריבות של DATA?

יאיר :hi:

X16 זה לא מספיק נמוך

צרבתי המון דיסקים של DATA ואף פעם לא היתה לי תקלה עם BENQ או שב DATA קשה לגלות שיש תקלה

אבל איך אתה מסביר 2 דיסקים של BENQ שנצרבו X12 כעבור חודשיים התחילו לזייף (קפיצות באמצע השיר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GPT and DCD are what me and my friends call one time CDs. you burn them, see if it burned everything fine and then you'll be lucky if you could read them again. silverline, on the other hand, are zero time CDs. they are almost impossible to burn, without getting somekind of error. I uses kodak, not the cheapest, but still cheap and they are high quality.

by the way, DCD has improved much over the past year or so, but how much only time will tell.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סילבר ליין לא כאלה גרועים. ארור או לא יש לי כמה שפועלים 3-4 שנים.

בGPT אני משתמש בשביל או כתחליף לדיסק רב פעמי (מה לעשות שהצורב שלי לא תומך בהם) וצורב ואחר כך זורק, או לוקח לטיול כשאני יודע שיותר מזה אני לא אשמע עוד פעם את הדיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקפורד, גם לי יש את הלייטואנים החדשים. איפה אתה מוצא את המידע על המדיה עם הSMARTBURN?

באמצעות התוכנה ומדיה של SilverLine מתוך ה Cake, זה המידע שהתקבל (למרות שהנתונים הם משוערים, איכות המדיה נמוכה מספיק ע"מ שתתגלה כמדיה של RITEK או מחומר זול זהה לחומר שממנו עשויות מרבית המדיות של RITEK) :

SilverDetection%2Ejpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מדיות גם טובות מיוצרות מחומר זה, אין בו כדי להעיד על מדיה גרועה.

RITEK מייצרת גם את הדיסקים של TDK,גם חברה זו לא מעידה על מדייה גרועה, יש שאוהבים אותה יש שלא , בכל מקרה היא לא נחשבת בין הגרועות, כל זה כמובן לא אומר ש SILVER LINE הם טובים או לא.

חברה גרועה שכמעט כולם מסכימים על זה היא CMC MAGNETIC שחלק מהדיסקים שנמכרים/נמכרו לאחרונה של פיליפס באופיס דיפו מיוצרים אצלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלצתי דיסק לפני שנה+ (אני עכשיו בתהליכים של מציאת תאריך הצריבה) של SilverLine, הוא זוהה כך ע"י הסמארט-ברן:

This Disc is designed for CD-RW/COMBO Drive Only.

Disc Type, Material = CD-R, Phthalocyanine

ATIP Lead-in = 97m 15s 17f

Norminal Capacity = 702.83MB (79m 59s 74f)

Disc Manufacturer maybe = RiTEK,TG

SMART-BURN Speed Limit = 32X

דרך הNeroCDSpeed העברתי SacnDisk ואף לא חלק אחד בדיסק היה פגום, היה 100%Good.

מה שכן, דרך הNeroCDSpeed ניתן לגלות את יצרנית הדיסקים ב- Extra> CDInfo.

חכו להמשך ההודעה, אני לא יודע כמה זמן יש לי את הדיסק, שנה בטוח עברה, אבל סבלות, נראה לי הדיסק הוא מ2001.

שנה לא מצאתי, אבל רציתי להוסיף שאני עכשיו משתמש במדיות של סילברליין, סימולצית הSmartBurn מציגה פרטים דומים בדיוק מוחלט חוץ ממהירות הצריבה, העוגה החדשה תומכת ב48x, לעומת השניה (הלא היא תומכת במאקסימום של 32x, כפי שבוודאי ראיתם למעלה..).

(הזכירו פה את צבע הדיסקים, אז לציין שהדיסק הישן הצהיב טיפה, אבל מה שכן, הוא עדיין לא התקלף [וכן, יש לי נסיון בזה, חברים שלי שמזלזלים בצורת האכסון של הדיסקים, מכרתי להם דיסקים של SL והם התקלפו להם תוך פחות מחודשיים!] והאאודיו שבו נקרא בלי ארורים.)

אני בתהליכים של עוד המון בדיקות, אני בודק עוד המון מדיות.. ג'י.פי.טי, טי.די.קיי, פיליפס, סאמסונג, סמארט.ביי, מאקסל, ורבאטים, נשואה, באסף, מאקס-דיסק ושאר "חברות" שכמו SuperXp ועוד כתוביות שכרגע לא זכורות לי ואין לי כח לעיין פה בין מאות הדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא תמצא בארץ דיסקים טובים יותר מאלה של VERBATIM. אני משתמש בהם שנים (עם 2 צורבי יאמאהה), ולא היתה לי בעיה מעולם. הם טיפ טיפה יקרים (46 שח לחבילה של 10 במהירות 48) אבל שווים כל גרוש לדעתי. דיסקים ישנים שלהם שצרבתי לפני מעל שנתיים עובדים נהדר, וחוצמזה, DiscT@2 נראה עליהם נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וורבטים באמת דיסקים טובים - אבל במחיר גבוהה אז אפשר להגיד שזה קצת לא חכמה - זה יותר מפי 2 במחיר.

ד"א ידעת שימהה הודיעו על הפסקת ייצור צורבים ? (הקיצר יציאה מהשוק הזה) , זה מה שקורה למי שמוכר ביוקר ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...