איך הדיסקים של GPT? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הדיסקים של GPT?

waizman

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תקנה את ה Silverline, כמעט בטוח שאלה מדיות של RITEK (דרעק רציני) וכבר אכלתי את הסרטים שלי עם חבילת ה50 דיסקים ב70 ש"ח (x40 שאפילו לא מסוגלים לעמוד בזה ותמיד הצריבה נדפקת בסוף, אז אני יורד לx32 ואפילו x24 ו x16).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית הם לא טובים, אבל תלוי בצורב, כל צורב והדיסקים שהוא מעדיף.. צריך ללכת ביד רכה עם הצורב ולהגיש לו דיסקים על מגש זהב. פוצי פוצי..כמה ליטופים על כבלי הIDE והמתח. כמה ליטופים על מגירת הכונן והוא מוכן לצריבה. :-*

סתם.. אבל כל צורב והתאימות שלו. הצורב שלי למשל מת על המון חברות.. המחשבה על כל החברות שהוא עבר מביאה אותי למסקנה שהוא אוהב הכל, רק שהוא לא ממש מסתדר עם דיסקים בעוגות.. הוא מסתדר עם רובם, אך לא עם כולם (לפחות עם החברות הטובות יותר..). מהסיבה הפשוטה שחברות טובות לא ישאירו דיסקים דפוקים בעוגה וחברות פחות טובות כן, למרות שיש טעויות ומקרים. תלוי.

בכל אופן יש לי שתי אופציות.. לחכות למחר ולקנות צורב חדש בקיסריה במחיר זול במיוחד או לרדת לעיר ולקנות את אותו צורב בדיוק ב50-100שקלים יותר. אבא שלי אומר כפרה, אבל אני שונא את הבולשיט הזה.. אולי עדיף שאני אחכהה. ואולי לא, אבל נראה כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי 50 על פין

צרבתי את כולם על במהירות 40

וכולם עובדים בנתיים 8)

(איפה יש סילבר ליין ב120 שח ל100 ??)

היה לי ניסיון טוב איתם לפני כמה חודשים - צרבתי 200 ואפ אחד לא נדפק ועדיין כולם עובדים נראה לי.(הסילבר ליין כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצווווווווור

אחי אל תקנה דיסקים של GPT זה חרא של דיסקים באחריות

רשום על הקופסא שלהם שזה דיסק ש" מחזיק מידע ל 100 שנה " אבל בפועל זה לא שומר מידע אפילו לשנתיים

לפני כשנתיים בערך קניתי שני קופסאות , אולי יותר , של דיסקים שלהם ( הקופסה הירוקה , לגבי הדיסקים בקופסא הכחולה שלהם אין לי דעה )

הכל היה בסדר בהתחלה וזה נראה אחלה, אבל בזמן האחרון שמתי לב שהמידע שעל הדיסק פשוט נדפק !!!

טראק לא טוב פה , מידע שגוי שם , חוץ מזה הדיסק עצמו "מצהיב "

לא יודע מה איתך אבל לי נמאס , דיסקים אני קונה רק מהחברות המובילות , וברור לי שזה עולה יותר כסף אבל זה משתלם לבסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...