מה אתם חושבים על היתקרבות של ה360 לPC ? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על היתקרבות של ה360 לPC ?

stone cold

Recommended Posts

היום יצא לי ליקרוא תדיון הזה

http://arstechnica.com/journals/thumbs.ars/2007/04/21/saturday-showdown-is-melding-the-xbox-360-and-pc-platforms-a-good-idea

והחלטתי לפתוח דיון על העניין פה

לדעתי היתקרבות של 2 הפלטפורמות מצד אחד מאוד טובה לגימרים

שלא צריכים לקנות 2 מכשירים נפרדים

אבל ניראה לי שזה ירחיק הרבה קונים פוטנצילים של ה360 כמוני כי הרבה משחקים

טובים יגיעו גם למחשב

בכל מיקרה מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר "התקרבות" אתה מדבר על העובדה שקיים אחוז מסוים של משחקים שעובר בין הXBOX360 למחשב וההיפך?

כי אם כן - אז אני יכול לומר לך בוודאות שלא מדובר על התקרבות מבחינתי.

חווית המשחק שונה מאוד בין הקונסולה לבין המחשב וזה לא משנה אם זה XBOX או PLAYSTATION או כל קונסולה אחרת!

ולכן אין "התקרבות" ביניהם.

במקרה מצאתי כתבה שמדברת על ההבדלים בין מחשב ל360 במשחק שעתיד לצאת בקרוב לשניהם שנקרא Shadowrun.

את המאמר ניתן לקרוא כאן:

http://xbox360.ign.com/articles/782/782217p2.html

המשחק רץ בצורה חלקה מאוד על ה360 ובצורה חלשה עד גרועה במחשב.

ה360 שקול למחשב מלפני שנה, אז איך יכול להיות שההבדל הוא לטובת ה360?

ובכן, קודם כל בגלל הוינדוז שנמצאת לפחות חצי שנה מלהיות יציבה שתריץ משחקים כמו שצריך (ואם אתה רוצה DX10 אתה צריך את הויסטה הגרועה הזאת!), ובנוסף הבעיה היא שכשמפתחים משחק לקונסולה יודעים בדיוק את החומרה וניתן לבנות את הקוד בצורה האופטימלית הגבוהה ביותר! לעומת המחשב שבו המפתחים צריכים למצוא איזה שהוא מכנה משותף נמוך יחסית כדי שהמשחק ירוץ גם על מחשבים שנקנו לפני שנה-שנתיים ויותר!!

מספיק להסתכל על הדף הראשי של הפורום משחקים כדי לראות את כמות הבעיות העצומה שיש לאנשים עם משחקים שהם התקינו (לא עובד, רץ לאט, נתקע, עיוותים בגרפיקה ועוד ועוד).

אז אני מניח שהריב המיותר הזה מחשב-או-קונסולה לעולם לא ייגמר. אבל בשביל משחקים אין כמו לשחק בקונסולה בגלל היתרונות של נוחות הפעלה וחוסר בשדרוגים.

פשוט פלאג אנד פליי אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin

אם הייתה קורא תכתבה שנתתי בלינק

יכלתה להבין שזה לא דיון 360 VS מחשב

הדיון הזה נועד לדבר על היתקרבות שלא הושלמה עדיין אבל בדרך

כמו שלט שתואם ש2 המערכות שבקרוב יהיה סטנדרטי גם בPC

משחקים שיוצאים ל2 הפלטפורמות

שרות הLIVE וכו

וזה לא בהכרח רע אני דווקה רוצה לשחק משחקי 360 במחשב ומוכן ליקנות שלט 360 במקרה הצורך

וגם בעלי ה360 יקבלו יותר משחקים

אבל יש גם צדדים שלילים לדוגמה אם משהו קונה גם 360 וגם חזק אני חושב שהוא לא ינצל מספיק אחד מהמכשירים

כי אין הרבה בילעדים טובים בן הפלטפורמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש גם צדדים שלילים לדוגמה אם משהו קונה גם 360 וגם PC חזק אני חושב שהוא לא ינצל מספיק אחד מהמכשירים

כי אין הרבה בילעדים טובים בן הפלטפורמות

אכן אני מסכים איתך שאם אתה רוצה לשחק משחקים אז אין שום צורך לקנות גם מחשב חזק מאוד וגם XBOX360.

אבל אני לא מסכים איתך שאין הרבה משחקים בלעדיים לפלטפורמות (משחק שיוצא אחרי שנתיים לפלטפורמה השנייה עדיין נחשב שהוא בלעדי!).

רשימה חלקית שאני יכול להוציא מהראש למשחקים בלעדיים -

בלעדיים לקונסולה:

1. 3

2. Wars

3. mass effect

4. Blue Dragon

5. Lost Odyssey

בלעדיים למחשב:

1. spore

2. crysis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי משחק בילעדי זה משחק שיקח לך כמה שנים לפחות עד שתוכל להריץ אותו במחשב בין אם זה אמולטור או

פורט אחרי שנים

כמו כל דבר שנינטנדו מיצרת והרבה משחקי סוני

אם ניקח את הXBOX הקודם לדוגמה מהמשחקים שאני זוכר רק הלו 2 ונינגה משהו

נחשבים בעיני כבילעדים כי הלו 2 מגיעה יותר מידי מאוחר ונינגה לא מגיעה בכלל

אבל אם תיקח את DIRT לדוגמה שאני אישית מאוד מעונין בו הוא יוצא ל360 ולPC באותו זמן +-

ומבחינתי אם GOW3 יצא ביחד אם גירסת או זלדה יצא ביחד אם גירסת

זה יוריד לי תרצון לקנות PS3\או בהתאמה

בעניין של ה360 משחקים כמו אובוויליון הגיעו כבר למחשב וLP בדרך ועוד הרבה אחרים

וזה לדעתי אופך החזקה של 2 הפלטפורמות האלה ביחד כמיותרת

וזה טוב לגימרים אבל מעלה סימן שאלה על גורל ה360 כי כידוע החומרה של הPC לא אומדת במקום

וכך גם המחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאי אפשר לדעת ואנחנו יכולים רק לנחש אבל אין מצב בחיים שהיילו 3 יגיע למחשב מהר.

זה המשחק שXBOX360 נוצר בשבילו, זה ה-משחק של הקונסולה, זה המשחק שעשרות אלפי (אני לא מגזים) אנשים יקנו את הXBOX360 בשבילו.

והמשחק הזה ימשיך למכור ולהימכר עוד הרבה-הרבה זמן אחרי שהוא יצא אז אין מצב בחיים שמיקרוסופט יעבירו אותו מהר למחשב!!

אני מעריך שייקח לפחות, אבל לפחות, שנתיים עד שיעבירו את המשחק הזה למחשב.

ואל תתן לי כדוגמא את gears of war כי יש הבדל עצום בין היילו 3 לבין כל משחק אחר שיצא או שייצא בעתיד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין מצב בחיים שמיקרוסופט יעבירו אותו מהר למחשב

תזכיר לי מאיזה תחום עושה את רוב הכסף?

ובאיזה תחום היא מפסידה הרבה כבר כמה שנים?

מיקרוסופט הפסידה סכום מוערך של יותר מ5 מילירד דולאר מהXBOX הרגיל+ 360 עד הכשיו

ואולי אולי תתחיל לצמצם תסכום בקרוב שה360 יאפוך לריווחי

לאומת זות בתוכנות כמו WIN ואופיס וכו היא מרוויחה סכומים ענקים

וזה השוק העיקרי שלהם

ה360 זה תחום זניח מבחינת חברה ענקית כמו מיקרו

ככה שבמיקרה הצורך בגלל שהם חברה עיסקית הלו 3 יכול לעבור למחשב בטיל

זה כבר ידוע שפורט מ360 למחשב נחשב קל לפיתוח ושם כמו -"הלו 3" שמיתחת כתוב "רק לוסיטה"

יכול לעזור למיקרו הרבה יותר מי "רק ל360"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היילו 3 הוא ספינת הדגל של XBOX360, אין שום משחק שיותר מזוהה עם הקונסולה הזאת ומיקרוספוט.

לא מדובר פה כבר על עניין של כסף - לא יעברו את המשחק הזה למחשב מהר, זה יקח לפחות שנתיים!!

ואתה צריך להבין שמיקרוסופט, כמו שאר החברות הגדולות ביותר בעולם, מסתכלות תמיד קדימה אל העתיד. 5 מליארד דולר לא נחשב הפסד אם יש חשיבה נכונה קדימה!

המטרה שלהם היא להשתלט על ענף הקונסולו, אף אחד לא יודע אם הם יצליחו או לא אבל זה כן אומר שהם מוכנים להוציא המון, אבל המון, כדי לנצח בתחרות הזאת. ואם הם כן ינצחו בתחרות הקונסולות הללו אז ה5 מליארד דולר זה כסף קטן.

כי ענף המשחקים, מבחינה כלכלית, שווה אפילו יותר מתעשיית הסרטים של הוליווד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ענף המשחקים, מבחינה כלכלית, שווה אפילו יותר מתעשיית הסרטים של הוליווד.

מה שאתה אומר ממש לא נכון

מדברים רק על משחקי ווידיאו נגד הקולנוע היום

אבל לא מחשיבים מכירות מרצנדיז מכירות לערוצי וכו

ברגע שתכניס את כל הגורמים תיראה שהוליווד מנצחת וההוכחות זה שיש הרבה הרבה יותר טלוויזיות

וDVD בבתים לאומת קונסולות היום וזה לא ישתנה בקרוב

ואתה צריך להבין שמיקרוסופט, כמו שאר החברות הגדולות ביותר בעולם, מסתכלות תמיד קדימה אל העתיד. 5 מליארד דולר לא נחשב הפסד אם יש חשיבה נכונה קדימה!

ואתה צריך להבין שאם תחוש מאוימת בקרוב בתחום מערכות ההפעלה(לא מאמין שזה יקרה בקרוב למרות אבונטו החדש

והיתחזקות של אפל)

הם קודם כל ינסו להגן על התחום החזק ביותר שלהם וזה מערכות הפעלה +אופיס

ונכון ש5 מילירד זה לא הרבה למיקרוסופט ושזה השקעה לתווך רחוק

אבל בגלל שזה השקעה ולא בסיס שלהם הם יזנחו אותו במיקרה הצורך (שוב לא מאמין שזה יקרה במהלך החיים של ה360)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...