בעיות ברוחב פס ב-Usb Hub.. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות ברוחב פס ב-Usb Hub..

nati87

Recommended Posts

מצלמת אינטרנט של Silver Line עושה לי בעיות כאשר אני מנסה לצפות בעזרת תוכנה הניתנת עם המצלמה "Video Impression 1.6" היא כותבת לי את השגיאה הבאה: "Cannot connect to video capture device" ונפתח לי בלון שגיאה שאומר שאין די רוחב פס וכו'..המצלמה צריכה 60% והיא מחוברת למפצל ל-4 יציאות,העכבר מחובר לשם,המדפסת(כבויה),והמצלמה עצמה..

במחשב עצמו יש לי רק 2 יציאות , לאחת מהן מחובר המודם ולשניה המפצל.

עזרה לתפעול המצלמה תתקבל בברכה..(=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי במחשב 1.1 והמצלמה היא גם 1.1, אני יכול להיות בטוח שאם אקנה מה שאמרת זה יהיה תואם למחשב שלי? (Pentium 3)

אגב,ראיתי איזה הודעה שאחד כתב בתמיכה טכנית עם אותה הבעיה (הודעה ישנה מאוד..),ואח"כ הוא כתב שהוא מצא פתרון והבעיה הייתה שאין לו מספיק כוח מספק הכוח שלו, בגלל זה- זה עשה לו את השגיאה הזאת..

א- זה יכול להיות הבעיה שקיימת אצלי?! ואיך יודעים אם יש מספיק כוח ?!

ב- האם הבעיה היא באמת שאין מספיק פס רוחב לUsb בשביל המצלמה?! כי רק העכבר מחובר לשם כרגע..זה מוזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א- כשאמרתי hub התכוונתי למפצל..(מפצל ל-4 יציאות),אם אני טועה ולא קוראים לזה ככה..תקן אותי.

ב- מה זה נתב עם ספק כוח חיצוני?! איפה אפשר לראות תמונות של זה?..ואיך זה נקרא בשפה מקצועית?

ג- בכל מקרה,מה עדיף להשתמש מבחינת מהירות/פס רוחב וכו' ב PCI- או להוסיף יציאות ישירות ללוח האם?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,חבר שלי הביא לי מפצל כזה שמחברים ישירות ללוח האם (עם 9 פינים בערך..קטן כזה) רק שהחיבור היה הפוך ולא התאים למחשב שלי,יש לך מושג איפה קונים אחד כזה שיהיה תואם ללוח האם שלי?..(A open)

תודה!! (=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...