טיפ למחזקי טלפון סוני-אריקסון דור 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפ למחזקי טלפון סוני-אריקסון דור 3

Sifo Jen

Recommended Posts

היי!,

אז ככה,

עד עכשיוו היה לי את הטלפון K750I, לאחרונה בעל כורחי נאלצתי להחליף אותו לW850I, לעומת הבטריה המדהימה של ה750 שהחזיקה 400 שעות המתנה! (לפי נתוני יצרן) ה850 התבלט בכמה באגים מעצבנים אופייניים לדור 3 כמו בעיית התחממות המכשיר לאחר שיחה ארוכה ובעיקר - זמן בטריה קצר - הייתי צריך לטעון את המכשיר כל יום!

ואז עלה לי רעיון, באריקסונים, אם נכנסים ל->תפריט ראשי->הגדרות->קישוריות->רשתות סלולאריות-> רשתות GSM\ דור 3 ניתן שם לקבוע לטלפון להשתמש רק בGSM!

מנסיון של כמה ימים, מצב זה פוטר גם את בעיית ההתחממות, וזמן הבטריה אפילו יותר טוב משל הK750, אני פשוט לא הטענתי אותו בשלושה ימים האחרונים והוא עדיין בועט!

חשוב לציין כמה דברים להבהרה -

מאוד יכול להיות שלא רק לסוני אריקסון יש את הפונקציה הזו, לי היו רק אריקסונים אז אני לא יכול להעיד על של אחרים.

כמובן שבביטול הפונקציה הזו מוותרים על שיחות וידאו (ממש אבל ממש לא איכפת לי מיזה) ועל תעבורת נתונים מהירה של .

התשלום עבור חבילת הדור השלישי עדיין יהיה בתוקף (מישהוא יודע מתי נכנסת הרפורה שלא מחייבת את זה?)

הקיצר - תהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרפורמה כבר נכנסה , אתה יכול לבטל , אבל אז התשלום החודשי שלך עולה בהתאם , זה לא ממש משתלם לבטל אותו , מתבטלים לך החזרים ועוד כל מיני שטויות .

לגבי הדור השלישי והתעבורה , אתה יכול להכניס לתפריט של הactivity menu את הקיצור דרך להעברת דור שלישי או רגילות , ואז אם אתה צריך גלישה מהירה , עניין של חצי דקה בין מעבר מרשת אחת לשנייה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...