צריך המלצה לרמקולים למחשב 5.1 טובים וחזקים... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לרמקולים למחשב 5.1 טובים וחזקים...

benny_man

Recommended Posts

X530 לא טובים למוזיקה...

אומנם טעם בסאונד זה דבר אישי, אבל לדעתי מוזיקה נשמעת בהם זוועה.. אלא אם אתה שומע ראפ כבד ורוצה הרבה באס, אבל זה כבר לא מוזיקה..

בכל מקרה 5.1 למוזיקה בתקציב דל:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=27275

לדעתי זה המינימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו אינפייר 2500 לא הייתי הולך על ה5200 למוזיקה.

עדיף שתקנה כבר איזה ENCOUNTER או משהו בסיגנון, תאמין לי שכשיש באס איכותי זה הרבה יותר שווה מ5.1 מעפן.

אפילו עם ה2500 שלי אני נהנה יותר לראות במחשב [17"] מבטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך תקציב מוגבל - אז אתה חייב להתפשר איפשהו . מה שכן , מה שנעים לאוזניך יכול להיות שלא ינעם לאוזניי . משמע ? לך תנסה לשמוע בחנויות או אצל חברים את האופציות שהציעו לך פה ותראה איך זה בשבילך . לכל אחד מתאים משהו אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה אתם מתלוננים על ה X530...

הם אחלה למוזיקה, אני שיחקתי קצת בהגדרות שמע בוינדוס, ושיניתי את הכיוון של FRONT שיהיה יחס טוב בין הבאס ורמקולים, וזה דווקא סבבה לגמרי...

צריך פשוט למצוא את מה שנשמע לך הכי טוב, בשביל באסים זה סבבה כי אני שומע בעיקר טראנס.

בכל אופן, יש הבדל ענק באיכות בין ה X530 לרמקולים הקודמים שלי, אני אישית ממליץ על ה X530 בתקציב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של הX-530 כבר שייקנה ATP3 או את הקריצ'רס של שלי אישית יש ואני יכול להגיד לך גם בתור אחד ששומע המון המון טראנס הJBL לא משתינים לכיוון של הX-530...כי שמעתי את שניהם וההבדל בניהם הוא עצום....החל מהדיוק בצליל ומהדיוק של הסאב ועד לאיכות שמיעה...

לסרטים הX-530 מיתקרבים לדירוג של "סבבה" (וגם זה אוליי כי יש שהם לא סוחבים בשיט) תתנסה בשני הסטים או אפילו תשווה אותם לATP3 ותיראה את ההבדל המשמעותי במיוחד לאור העובדה שאתה שומע טראנס ואני לא יודע איך אתה שומע עם הסאב המעפאן של הX530 כי חוץ מבום בום בום בלי קשר לשיר הוא לא עושה כלום....אין לו שום דיוק ושום איכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהבאס על גבוה, לא שומעים אותו הרבה אבל יש שינוי בין עם באס ובלי באס....

בכל אופן, הרמקולים אצלי גם למשחקים וגם לסרטים ( רואה בטלויזיה בעזרת כבל SVIDEO ), ככה ש-ה X530 היו בתקציב שלי לדעתי הכי טוב לשימושים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הקריצ'רס של (יש לי אותם בבעלותי והבאס מפציץ לו בכיף ברגעים אלו) ממה שהבנתי הבאס יותר מדוייק ויותר חזק (שמעתי אישית את שניהם והבאס יותר חזק ויותר חלק בJBL...כעיקרון תלך ותישמע את שניהם אם אתה יכול ותיראה מה אתה יותר אוהב....הATP3 מפורטים יותר בצלילי מיד אבל כול אחד והאוזניים שלו....למשל יכול ליהיות שאתה יותר תאהב את הJBL על פני הATP3 כמוני ומישהו אחר יכול ההפך....פשוט תנסה לשמוע את שניהם ולהחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...