יש לי ויכוח עם אחותי, הסדרה חברים מצולמת מול קהל חי או לא ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי ויכוח עם אחותי, הסדרה חברים מצולמת מול קהל חי או לא ?

Proteous

Recommended Posts

תחשוב בהיגיון...

ו....

אז היא לא מצולמת מול קהל לפי ההיגיון אלא מראים את התוכנית המצולמת לקהל בהקרנה כנראה ושמים את הקטעים שהם צוחקים. לדעתי כבר עברו הימים של הסטים שלמים על הבמה...

**עריכה: אני לא בטוח שזה קטע ששמים בעריכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אולי כל פרק פעמיים בסדרה (כן כן לי יש בבית שכל היום דלוקה על ביפ)

^_^ וואלה אם אני הייתי בהפקה מאחורה בטוח שהייתי עושה רעש כמו של לפחות שני אנשים צוחקים... ג'ואי הזה קורע אותי וצ'נדלר ורוס... אין אין תותחים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* פסיכולוגית, רק עצם זה שאנשים שומעים המון אנשים אחרים צוחקים ממשהו הם מאמינים שזה באמת מצחיק ופתאום כל דבר שקורה בתוכנית נהיה "קורע" גם בבית. לפעמים, רק מלשמוע משהו אחר צוחק יכול לעלות לכם חיוך.

* רק ה-pausing אחרי בדיחה (שמחכים לצחוק של הקהל) מוסיפים כמה דקות טובות לזמן התוכנית.

אילו כבר 2 סיבות חשובות למה כל במאי יעדיף לדחוף "קהל" לתוכנית קומדיה. הוא לא צריך קהל אמיתי למטרה זאת, למען האמת זה יצא יותר מקצועי בעריכה...

למרות שהיום, גם אם זה קהל אמיתי - ישנו צוות שמשגיח ומסמן לקהל בדיוק מתי לצחוק ומתי לשתוק, ככה שבכל מקרה זה נקרא "מבויים".

חוץ מזה, מה תגידו על המון קטעים שלא מצולמים באולפן? ואם אני לא טועה יש כאילו בחברים.. אז מה, גם את זה מקרינים לקהל?

Proteous, גם אני עם אחותך :lol: (Zה לא נשמע טוב הא...)

יש תוכנית אחת שאני לא זוכר את שמה, שהתחילה ללא קולות קהל וממש נקרעתי מצחוק מהתוכנית הזאת... עם הזמן התחילו להוסיף לה קהל וזה נהיה מזה מבאס תתחת. האמת היא שממש התפלאתי מהאפקט ההפוך הזה כביכול. אולי משהו אצלי לא בסדר :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנית אחת שאני לא זוכר את שמה, שהתחילה ללא קולות קהל וממש נקרעתי מצחוק מהתוכנית הזאת... עם הזמן התחילו להוסיף לה קהל וזה נהיה מזה מבאס תתחת. האמת היא שממש התפלאתי מהאפקט ההפוך הזה כביכול. אולי משהו אצלי לא בסדר :s07:

גם אני זוכר משהו כזה! ואני בטוח שאנחנו מדברים על אותה תכנית!

יש מצב שזה "סקראבס"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...