"סטוצים" - מילה פוגענית - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"סטוצים" - מילה פוגענית

אלימלך אגוז

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני המום מהאזרחית שאני בטוח שעברה מסכת ייסורים ע"מ להגיע אל הגורמים המוסמכים שיעזרו לה. אני רוצה לפנות מכאן (אני יודע שזה לא המקום) אל האזרחית ולומר בפה מלא! : תגידי לי חתיכת אינבלידית בורה וחסרת כל שמץ של ביטחון עצמי, את מבינה שמה שעשית הרס להרבה אנשים מסכנים כמוך את האפשרות להשיג סטוץ!? מסכנים המנהלים של האתר שעיצבו וחשבו על המשפט המבריק ("סטוצים זה אנחנו") עכשיו הם צריכים לחשוב על משפט מבריק ומושך כמו זה רק בצורה אחרת ללא המילה סטוצים!

מה שכתבתי נכתב ברגע של טמטום לא ישנתי בערך 30 שעות וחלק רציני חלק ציני! האישה הזאת ממש מטומטמת אנשים כמוה צריכים להרחיק מחברה כמו שלנו שלא ייפגעו בה (<- זה עוד תוספת רצינית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופסוף ראיתי את השלט חוצות הזה של Have a nice Ass ליד גשר מעריב בת"א. זה הם לא מצאו פוגעני? זה רדוד אבל מה פוגעני בזה?

תראי את התגובה שלי ואז תביני.

ד"א אתם יודעים שיש ועדה בדן שתפקידה לבדוק אוטובוסים שעוברים בבני ברק ולראות האם הפרסומות לא פוגעניות(וישנם כמה סיפורים מאוד מעניינים על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה רעיון גרוע (לפחות מבחינה עסקית), אם זה עוזר לאנשים מסויימים להשיג זיון/דייט/אהבה

או כל דבר אחר אין בזה שום דבר רע... זה לא שהם מכריחים אנשים להרשם או משהו... וחוץ מזה הפרסומות

מותאמות לקהל היעד. בסך הכל יש פה:

אנשים שרוצים להנות + אנשים שרוצים לעשות כסף + פמניסטית מתוסכלת שאף אחד לא רוצה אותה שרוצה

להרוס להם את הכיף.

זה הכל. למה עושים מזה ביג דיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^נראה לך ריאלי/בריא ללכת לדייט עם מישהו שמעוניין אך ורק בסטוץ? או אם מישהו נואש מספיק להתקשר למספר הזה? יש מלא פיק אפ בארים, וזה בחינם. אבל מה אכפת לי באמת? בגלל זה לא אני דרשתי להוריד את הפרסומות הללו.

פרסומת מסכנה לשרות מסכן שנבע מרעיון מסכן ע"י אנשים מסכנים ובשביל אנשים מסכנים. אוי ווי זה מסוכן לומר כל כך הרבה פעמים מסכן

כן, זה שוחק את השיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?

זה כמו להגיד שטרזן לבוש בלבוש לא צנוע-זה ברור אחרת הוא לא היה טרזן!

היא מסתלבטת על דעותיך השמרניות שמופגנות בציטוט למטה.

איך אפשר לא לקלוט את זה? :kopfpatsch:

שיהיה לך תחת נחמד...

או -

סטוצים?

THAT IS THE QUESTION

השלב הבא זה...

שיהיה לך ויברטור מאיים

או

זיין היום קבל קונדום חינם(למרות שיש פה סתירה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...