שאלה שמטרידה אותי גם! - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שמטרידה אותי גם!

balash-

Recommended Posts

רציתי לשאול אותכם האם יש סוף לעולם??? ואם יש סוף איך הוא נראה ? כמו קיר?? ואם נגיד זה קיר אז מה יש מאחורי הקיר?? איך זה ייתכן שהעולם הוא אינסופי!? זה לא נקלט... זה גם אצלכם ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף אחד לא קרא על זה משו??? יש פה הרבה אנשים עם ידע ניכר בכל מיני דברים כמו דובי גובי או איך שלא קוראים לו קרירין הזה וגם VITNIR הזאתי ועוד ועוד חשבתי אולי מישו קרא על זה משו איי פעם... זה לא נקלט לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס התבלבלתי לא לעולם יעני לייקום... חחחח לחלל החיצון.... נגיד קח קו ישר בכיוון שלשהוא ולסוע 9999999999999999999999999999999קמ מה יהיה שם... נגיד נגיד יש סוף קיר... מה יהיה אחרי הקיר?!?! זה מוזר.... אני לא קולט את זה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול אותכם האם יש סוף לעולם??? ואם יש סוף איך הוא נראה ? כמו קיר?? ואם נגיד זה קיר אז מה יש מאחורי הקיר?? איך זה ייתכן שהעולם הוא אינסופי!? זה לא נקלט... זה גם אצלכם ככה?

לא זה רק אתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוח האנושי מתוכנת לתפוס ולקבל דברים כדברים עם התחלה וסוף...

אנחנו מחלקים את היום לשעות, את החודש לימים ואת השנה לחודשים. אנחנו מודדים מרחקים ומחשבים נפחים. החיים שלנו עצמינו מתחילים ונגמרים - דברים צומחים, מתפתחים ומתים/נעלמים לנו מול העיניים...

ובגלל זה, לדעתי האישית, הנייטרליות של היקום הופכת אותו לאיןסופי(וע"י כך, מושלם?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוח האנושי מתוכנת לתפוס ולקבל דברים כדברים עם התחלה וסוף...

אנחנו מחלקים את היום לשעות, את החודש לימים ואת השנה לחודשים. אנחנו מודדים מרחקים ומחשבים נפחים. החיים שלנו עצמינו מתחילים ונגמרים - דברים צומחים, מתפתחים ומתים/נעלמים לנו מול העיניים...

ובגלל זה, לדעתי האישית, הנייטרליות של היקום הופכת אותו לאיןסופי(וע"י כך, מושלם?).

המח האנושי לא מתוכנת לכלום!!! המח האנושי לומד כל הזמן, והוא יכול להבין מזה "אין סוף" רק בתנאי שהוא יקבל הסבר הגיוני שתואם את מה שהוא כבר יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוח האנושי לא מתוכנת לכלום? אתה בטוח?... (מצחיק שבדיוק על זה החתימה שלי מדברת חח).

המוח האנושי תקוע 40,000 שנה אחורנית בזמן(בערך,כן... חח). הביולוגיה האנושית עוד לא התחילה אפילו להתאקלם לתנאי המחייה ההזויים שהמין האנושי נקלע אליהם...

מאז שאנחנו נולדים, המוח האנושי עוקב אחרי הרצון האוניברסלי של ההתהוות האנושית. המוח האנושי מתוכנת למצוא בת זוג, המוח האנושי מתוכנת לתפעל את הגוף הזה שלך ועוד "כמה" דברים(שמלא מהם לא ממש רלוונטיים כיום, כן).

אני לא אומר שהמוח האנושי לא לומד כול הזמן, הרי אנחנו יצורים פרוגרסיביים ביותר. מה שאני כן אומר זה שצריך להדחיק דברים מסויימים(שלפעמים קשורים למערכות רגישות) כדי להבין דברים אחרים... כמו הקטע שהיקום הוא אינסופי.

אתה יודע מה זה אינסופיות?

או שאלה חכמה יותר, האם אינסופיות היא ההפך הגמור מסופיות?...

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט יצטט את עצמי מהדיון הקודם באותו נושא. ויחסוך לכם הרבה שאלות...

"לא הייתי צריך לקרוא אפילו אחוז אחד מהדיון הזה, והסיבה פשוטה.

המושגים...התחלה, סוף, בכלל לא רלבנתים לשום דבר. לא ביקום שאנו מודעים אליו.

אלא פשוט מושגים שהומצאו ע"י בני אדם. שמעולם לא הבינו באמת מה פירושם.

חושבים אחרת?. אתם מוזמנים לתת פירוש למושגים הללו. לא נראה לי שיעלה בידכם כלל וכלל.

אז אתם יכולים להמשיך בדיון הזה עד אין סוף תאמינו לי לא תגיעו לשום מקום"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אין סוף!!!

למה??!! ככה..!!! פשוט המוח האנושי לא מסוגל לעכל או להבין איך שלא תיקראו לזה שאין סוף..

למה אצלנו (בני האדם) חייב תמיד להיות סוף לדבר..! אז שזהו שבמקרה הזה אין סוף..!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אין סוף!!!

למה??!! ככה..!!! פשוט המוח האנושי לא מסוגל לעכל או להבין איך שלא תיקראו לזה שאין סוף..

למה אצלנו (בני האדם) חייב תמיד להיות סוף לדבר..! אז שזהו שבמקרה הזה אין סוף..!!

אכן....והייתי מוסיף, ברגע שמוח אנושי יבין את הסוף, זה יהיה סופו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לשאול את השאלה הזו....

כי היקום הוא דבר שמגדיר את עצמו, והוא מתרחב כל הזמן.

כאשר תעבור את "הכוכב האחרון" אז אתה בעצם תגדיר את הקיום בעצמך, ככה שאין לזה סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...