ICQ 6 יצא - הדיון הרשמי - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ICQ 6 יצא - הדיון הרשמי

abnatan

Recommended Posts

אורן צודק במידה מסויימת לדעתי. מזה הסקרין המזעזע הזה? למה לא להתחיל עם סקינים פשוטים ואלגנטיים?

ואני אישית משתמש מסנג'ר אבל יש לי טענות כמובן,והעיקרית היא עניין ה-SMS מה שלאיסיקיו יש כבר שנים האנשים ב-MS עוד לא הצליחו להכניס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תדבר עם אנשים מהעולם ה MSG תפס הרבה יותר חזק מאשר ה ICQ

אבל מה לעשות שרוב החברים שלי מהארץ...

והמצב ככה גם אצל רוב משתמשי הפורום הזה..

לא יודע כמעט כל החברים שלי שמהארץ עברו למסנגר.אגב יש כמה תוכנות שמשלבות את האפשרות להכניס חברים שונים מרשתות שונות לא?

הן גם פופולריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן צודק במידה מסויימת לדעתי. מזה הסקרין המזעזע הזה? למה לא להתחיל עם סקינים פשוטים ואלגנטיים?

ואני אישית משתמש מסנג'ר אבל יש לי טענות כמובן,והעיקרית היא עניין ה-SMS מה שלאיסיקיו יש כבר שנים האנשים ב-MS עוד לא הצליחו להכניס

זה נחמד SMS אבל לרוב האנשים יש פלאפונים אז זה לא יהיה שימושי עד כדי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה עושה את זה כ"כ שימושי!

שאני בבית שלי,ואני רוצה לשלוח הודעות לחברים/ידידות אז במקום לבזבז חצי שקל להודעה אני שולח להם הודעת SMS מהאיסיקיו.

ונדמה לי שמוגבלים לאיזה 20-30 הודעות SMS ליום אז תעשה את החשבון לבדך,ביום אתה יכול לחסוך בין 8-15 ש"ח לערך ולפעמים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתכחד כבר התוכנה הזאת פשוט מחרידה כבונוס קיבלתם עוד פירסומות הפעם בתוך החלון כתיבה קופץ חחחח מזכיר לי משחק כדורגל עם פרסומות קופצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לדבר עם אנשים נורמלים מכל העולם ולא רק בישראל אז הicq "פאסה".בשביל לדבר עם ישראלים זה בסדר.

אני לדוגמא מדבר גם וגם ויש לי מסנגר.

לכולם.

אני למשל משתמש ב-Skype+Windows Live Messenger+ICQ.

לא יודע כמעט כל החברים שלי שמהארץ עברו למסנגר.אגב יש כמה תוכנות שמשלבות את האפשרות להכניס חברים שונים מרשתות שונות לא?

הן גם פופולריות.

יש את Trillian ,Miranda, ו-Gaim שנחשבים לגדולים ביותר, ויש עוד כמה פחות פופולרים.

זה גם תלוי איפה אתה גר, בישראל לדוגמה, Miranda שולטת ביד רמה.

ראיתי כבר סקינים לICQ פשוט חפשו בgoogle.

ל-6? אני בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...