ICQ 6 יצא - הדיון הרשמי - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ICQ 6 יצא - הדיון הרשמי

abnatan

Recommended Posts

זה משנה אם זה ויסטה או xp?

כי זכרתי משהו בסגנון של 20 מגה אבל אני לא בטוח.

כעיקרון, תהליכים תופסים יותר מקום בויסטה מאשר ב- (כמובן שמדובר על אותו תהליך).

אבל לא ניראה לי שהבדיקה שעשיתי בויסטה משקפת את המציאות, כי זה היה לאחר דקה שאני התחברתי (עוד לא הספקתי לשלוח הודעות ולפתוח חלונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק לי יש את הבעיה שאיך שאני מפעיל אותו פתאום עולה לי הדאפ והוא מתחיל להוריד איזה 20 משחקים של הXTRAZ?

והוא לוקח גם מלא , דבר אחד אהבתי זה ההודעה המהירה שאפשר לשלוח דרך הרשימה

ניסיתי עם DAP, ולא קורה כלום, כנראה שזו בעיה אצלך.

ד"א שמתי לב להרבה באגים ודברים שלא פועלים, יש להם עוד הרבה לשפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיצוב שונה לטובה, העיניין של הטאבים יתרון משמעותי אך עדיין קיימים באגים כגון ניתוקים פתאומיים, והיום אפילו נתקלתי במשהו יותר רציני - התוכנה קרסה והופיע מסך כחול... רק ריסט עזר כמובן. בקיצור כמו שכבר רשמו לפני, יש עוד מה לשפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעלמה לי כל ההיסטוריה מ-5.1, מישהו יודע איך להעביר אותה (ידנית*) ל-6?

* כבר עשיתי את האשף הזה שאמור להעביר לך את ההיסטוריה, אבל לא קרה כלום.

ואני יודע איפה ההיסטוריה של ICQ 5.1, אני פשוט לא יודע לאין להעתיק אותה, או האם בכלל זה אפשרי ידנית בלי האשף המזורגג הזה.

אשמח לעזרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ICQ "פאסה" :xyxthumbs:

ומה לא פאסה?

וגם אם כן, אתה לא תתנתק מהתוכנה לחלוטין.

אני בטוח של-90% מהאנשים שאתה מכיר יש איסיקיו, אז מה, תשכנע את כולם לעבור למסנג'ר/AIM/YIM וכו?. אז לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייסי 6 נראית על פני השטח כתוכנה מעולה והכי טובה עד כה, למרות כמות הזיכרון היחסית גדולה שהיא לוקחת(כ35מגה כאשר היא ממוזערת ו39-40 כאשר היא פתוחה) התוכנה עובדת יפה מאוד לעומת הישנות, לא מאיטה את המערכת, עובדת מהר ובלי תקיעות(לפחות לי) נראית טוב מה לא.

אני מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן מסורתי, ICQ מיועד לעעערסים ו-MESSENGER מיועד לאינטיליגנטים, לי יש את שניהם :smile1:

בכל מקרה, ICQ 6 נראה לי סבבה, עד עכשיו לא עשה לי שום בעיות וכאלה, מאוד יפה ומאוד נוח, הבעיה היא שכשאני מתכתב עם אנשים עם גרסה ישנה יותר של ICQ, כשהם כותבים בעברית זה נראה כמו ג'יבריש, וזה מעצבן :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לא פאסה?

וגם אם כן, אתה לא תתנתק מהתוכנה לחלוטין.

אני בטוח של-90% מהאנשים שאתה מכיר יש איסיקיו, אז מה, תשכנע את כולם לעבור למסנג'ר/AIM/YIM וכו?. אז לא.

אם אתה רוצה לדבר עם אנשים נורמלים מכל העולם ולא רק בישראל אז הicq "פאסה".בשביל לדבר עם ישראלים זה בסדר.

אני לדוגמא מדבר גם וגם ויש לי מסנגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...