הקלות הבלתי נסבלת בה ניתן להרוס אדם חף מפשע - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלות הבלתי נסבלת בה ניתן להרוס אדם חף מפשע

nosterdmus

Recommended Posts

נכון מאד. מדובר ביחסי מרות. גם אם עכשיו מנהל בי"ס ישכב, בהסכמה, עם תלמידת תיכון שכבר מלאו לה 18, זה לא יהיה ממש כשר.

לא ברור לי גם מדוע תרצה אם חד הורית לשכב עם עובד סוציאלי, אלא לשם למנוע ממנו לקחת ממנה הילדים או כדי לקבל זכויות יתר סוציאליות. כך או כך, הוא פושע כי הסכים ליחסים כאלו.

לא ממש.

שום חוק לא עוצר מבעד מנהל בית ספר לשכב עם תלמידה בתיכון שלו מעל 18, זה נכון שנורמטיבית זה לא יאה, אבל אין שום חוק ממשי נגד זה.

במקרה של עובד סוציאלי יש משהוא שנקרא MAL PRACTICE, זה בהחלט אסור קשר בין מטופל למטופלת, בעיקר בגלל שיש נטייה למטופלות להתאהב במטפלים שלהם (ולהפך) , אני אומנם לא בטוח עד כמה זה פלילי, מה שאמור לקרות זה שהוא יעבד את הרישיון שלו.

המקרה נחקר פה פלילית בגלל הקטע של הסחיטה ולא הרקע..

אבל כמו שנאמר לפני, הקשר ביניהם גם ככה היה אחרי שהם סיימו את עיסקיהים בתור מטופל ומטופלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זעם הרחוב מכוון את הצדק במדינה...

אולי על זה צריך לצעוק...על הרחוב שלא יודע מהחיים שלו ולא מכיר את העובדות וישר חורץ גזר דין מוות ותולה אנשים בכיכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מפריע לך? זה מוזר? כן, אבל למה להיכנס לאנשים למיטה?

כשעובד סוציאלי נכנס למיטה עם מטופלת - זה לא מקצועי. זה כמו שאני ברמנית ואתחיל להזדיין עם כל אחד שקונה אצלי שתיה.

יש אנשים, שאם להם עצמם אין חיי מין, ינסו להכנס בכוח לחיי המין של אחרים...

רואים שאתה מדבר מנסיון.

מצחיק, קודם אתם קוראים לי זונה/מופקרת, עכשיו אתם טוענים שאין לי חיי מין. תחליטו כבר. יש לכם איזה תסביך מדונה-זונה?

אחחח נשים....

אל תתבייש, זה בסדר אם אתה מעדיף גברים. אתה בא למצעד?

לא ממש.

שום חוק לא עוצר מבעד מנהל בית ספר לשכב עם תלמידה בתיכון שלו מעל 18, זה נכון שנורמטיבית זה לא יאה, אבל אין שום חוק ממשי נגד זה.

אמרתי שזה לא כשר, הכוונה לא ללא חוקי, אלא פשוט... מסריח מבחינה מוסרית. יותר נכון "כשר אבל מסריח".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי מטופלת בשירותים סוציאליים.

זה פשוט יכול להראות כאילו היא ניסתה להוציא ממנו טובות במציצה או שהוא מנצל מרות, גם אם לא מטופלת אישית שלו, זה פשוט לא מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...