Penryn חזק ב40% מConroe במשחקים,קידוד... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Penryn חזק ב40% מConroe במשחקים,קידוד...

lmlm

Recommended Posts

elsinger provided performance indicators for Intel's upcoming Penryn family of processors. For desktop PCs, he said to expect increases of about 15 percent for imaging-related applications; 25 percent for 3-D rendering; more than 40 percent for gaming; and more than 40 percent faster video encoding with Intel SSE4 optimized video encoders. The indicators were based on pre-production 45nm Hi-k Intel® quad processor running at 3.33 Gigahertz (GHz) with a 1333 Megahertz (MHz) front side bus (FSB) and 12MB cache versus an Intel® 2 processor QX6800 introduced last week at 2.93 GHz with 1066 FSB and 8MB cache.
For high-performance computing (HPC) and workstation systems, Gelsinger said to expect gains up to an estimated 45 percent for bandwidth intensive applications; and a 25 percent increase for servers using Java(1). These indicators were derived from pre-production 45nm Hi-k Intel® Xeon® processors with 1600 MHz front side bus for workstation and HPC, and a 1333 MHz front side bus for servers versus today's quad- Intel® Xeon® X5355 processors.

מקור:

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/intel/showdoc.aspx?i=2968&p=2

http://biz.yahoo.com/bw/070417/20070416006532.html?.v=1

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=141048

לAMD תהיה עבודה קשה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש תוספת של 40%. זה תוספת של 40% על מהירות שעון גדולה ב-14 אחוז (בערך), כלומר תוספת מקסימלית לביצועים של בערך 20% - שזה עדיין מכובד מאוד, אבל לא צריך להטעות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לAMD תהיה עבודה קשה :smile1:

חחחח... :lol: אפילו את ה-40% הם גנבו מ-.

ואם ננתח את הנתונים של נגלה שמדובר רק ב-15% שיפור אולי.

SSE4 דורש תמיכה מצד המפתחים, ומשחקים כולנו יודעים שהכרטיס מסך קובע בהגדרות גבוהות, רינדור בתלת מימד יתקע בגשר אלנבי.

בקיצור גורנישט בשקל :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ידעתי שלמישהו יש בעלות על המספר 40.

2. לא ברור לי איזה קורס במתמטיקה עברת, אבל אני הייתי מחליף מילה עם המרצה.

3. גם SSE3 ו-2, ו-1 דרשו תמיכה מצד המפתחים. הפלא ופלא, היא קיימת. מעבר לכך הקומפיילרים עושים את רוב העבודה.

4. רנדור בתלת מימד יתקע בגשר אלנבי - אם הכבישים בארץ היו רחבים כמו הבאס של , בעיית הפקקים היתה נפתרת לדורות רבים בעתיד.

5.

בקיצור גורנישט בשקל :screwy:

:xyxthumbs: הדבר הנכון היחיד בפוסט שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהיינו כבר בסרט הזה עם קונרו (וזה התברר כנכון), עדיין כדאי לחכות לשחרור של המעבד (או שלפחות משהו אחר יעשה את המבחנים).

(לא יודע למה, אבל אני נוטה להאמין לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש תוספת של 40%. זה תוספת של 40% על מהירות שעון גדולה ב-14 אחוז (בערך), כלומר תוספת מקסימלית לביצועים של בערך 20% - שזה עדיין מכובד מאוד, אבל לא צריך להטעות ;)

למה זה צריך לעניין ? השיפור במהירות השעון זה חלק מהעניין.

שים לב, התדר עלה ב-20% בלי להעלות את ה-TDP. זה לא משהו שאתה יכול לעשות עם בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...