בית הכנסת הציע למוסלמים להתפלל בשטחו. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית הכנסת הציע למוסלמים להתפלל בשטחו.

Koss

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=//1092722

בקצרה :

בית כנסת בפנסילבניה שבארה"ב הציע למתפללים מוסלמים להתפלל בשטח בית הכנסת לאחר שהמסגד המקומי נשרף.

המתפללים המוסלמים היו אסירי תודה והתפללו בשטח בית הכנסת זמן קצת עד שניתן להם מקום אחר.

למרות שאני ימני, ולמרות שאני מאמין פחות או יותר ב-"אין ערבים, אין בעיות"

אפילו הצד הימני שבי לא נשאר אדיש למקרה הזה, דוגמא נהדת לשיתוף פעולה בין יהודים למוסלמים.

והלוואי ודברים כאלו היו קורים גם בארץ.

מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//1092722

בקצרה :

בית כנסת בפנסילבניה שבארה"ב הציע למתפללים מוסלמים להתפלל בשטח בית הכנסת לאחר שהמסגד המקומי נשרף.

המתפללים המוסלמים היו אסירי תודה והתפללו בשטח בית הכנסת זמן קצת עד שניתן להם מקום אחר.

למרות שאני ימני, ולמרות שאני מאמין פחות או יותר ב-"אין ערבים, אין בעיות"

אפילו הצד הימני שבי לא נשאר אדיש למקרה הזה, דוגמא נהדת לשיתוף פעולה בין יהודים למוסלמים.

והלוואי ודברים כאלו היו קורים גם בארץ.

מה דעתכם ?

דעתי שאתה לא כל כך מתמצה במה שקורה.

לא כל מוסלמי הוא ערבי.מוסלמי זה דתו של אדם כמו יהודי,נוצרי,בודיסט וכד.

ערבי זה לפי מקום מגוריים של כמה דורות של אותו בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: אני רואה שזה היה Typo שלך... קבל ביטול.

מה?

אדם הוא לא מוסלמי בגלל הדם שלו, אלא בגלל האמונה.

ערבי זה נקבע על פי המקורות שלו (גנים), ערבי הוא מישהו שהמקור של אבותיו הוא בחצי האי ערב (ערב הסעודית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: אני רואה שזה היה Typo שלך... קבל ביטול.

מה?

אדם הוא לא מוסלמי בגלל הדם שלו, אלא בגלל האמונה.

ערבי זה נקבע על פי המקורות שלו (גנים), ערבי הוא מישהו שהמקור של אבותיו הוא בחצי האי ערב (ערב הסעודית).

נכון,

ד"א על אותו משקל, כל יהודי מזרחי - מרוקאי,מצרי, תימני וכ"ו הוא יהודי ערבי.

נכנסתי פעם לשיעור באוניברסיטה של מזרחנות שחצי מהכיתה זה מרוקאים, המרצה שיחרר את זה לאויר ובסוף זה נגמר בזה שהזעיקו את אבטחת הקמפוס :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני לא מתמצה, את זה שערבי הוא לא בהכרח מוסלמי למדתי מזמן, התכוונתי ל"אין ערבים אין בעיות" יותר בכיוון של אמרה שאומרים היום בקשר לערבים (משהו כמו "אין ערבים, אין פיגועים") בגלל זה רשמתי את זה במרכאות.

הייתי מתבייש להיות שניכם: Koss ו-Holography

יום השואה היום. לא למדת שום לקח? גזענות מובילה רק למקום אחד.

אני לא רואה את עצמי בתור גזען, אני פשוט מכיר בעובדות, אם לא היה ערבים - לישראל היו הרבה פחות בעיות.

אבל בגלל שאני גם מציאותי, ואני יודע שאי אפשר להרוג את כולם(לא שאני תומך בזה) או לשלוח את כולם לאן שזה לא יהיה... אני מאמין שהדרך היחידה היא דיום קיום, במדינה אחת או 2 או מה שזה לא יהיה.... תכלס' לי לא אכפת כל עוד זה לא יפגע במדינה שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם לא היו ישראלים לערבים לא היו בעיות.

אם לא היה איידס בעולם הייתה צריך להשתמש הרבה פחות בקונדום.

מה אתה מנסה להגיד בזה?

שכל פעם שתיתקל בבעיה בחיים אתה תתיישב, ותתחיל לבכות לאלוהים שישנה את המציאות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אמרתי שאני מציאותי ואני יודע שאי אפשר לנקוש בעקבים והבעיה תעלם.

ואני ישראלי, אז לא אכפת לי מה יפתור את הבעיות של הערבים, אלא מה יפתור את הבעיות שלנו.

ואתה יודע מה, אם לא היו ערבים גם לרוב העולם היו פחות בעיות, אתה חייב להסכים שהתרבות שלהם פשוט לא מסתדרת עם העולם.

ובקשר לבעיות של הערבים, זה לא מסתכם בישראלים, אלא גם באמריקאים, בבריטים, באיטלקים וכו' וכו'....

ועוד משהו, שאני אומר ערבים, אני מדבר על הקבוצה הבעייתית המסויימת הזו של הטרוריסטים, התומכים בטרור, המתנגדים לעולם המערבי, וכו'....

אני לא מכליל ואני מוכן לחיות בלי בעיות עם הקבוצה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אמרתי שאני מציאותי ואני יודע שאי אפשר לנקוש בעקבים והבעיה תעלם.

ואני ישראלי, אז לא אכפת לי מה יפתור את הבעיות של הערבים, אלא מה יפתור את הבעיות שלנו.

ואתה יודע מה, אם לא היו ערבים גם לרוב העולם היו פחות בעיות, אתה חייב להסכים שהתרבות שלהם פשוט לא מסתדרת עם העולם.

ובקשר לבעיות של הערבים, זה לא מסתכם בישראלים, אלא גם באמריקאים, בבריטים, באיטלקים וכו' וכו'....

ועוד משהו, שאני אומר ערבים, אני מדבר על הקבוצה הבעייתית המסויימת הזו של הטרוריסטים, התומכים בטרור, המתנגדים לעולם המערבי, וכו'....

אני לא מכליל ואני מוכן לחיות בלי בעיות עם הקבוצה השניה.

שזה בערך 99% מהערבים בעולם, ומשהו כמו 90% מהמוסלמים ::)

בלי להכליל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתבייש להיות שניכם: Koss ו-Holography

יום השואה היום. לא למדת שום לקח? גזענות מובילה רק למקום אחד.

זה לא שאני גזען זה שאתה יפה נפש עם מוסר מעוות.

תשאל כל רב אורתודוקס המתוקן על דעתו והוא יאמר לך שאסור בתכלית האיסור לעבודת שום עבודה זרה במסדרת בית הכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבי זה עם, זה שכולם קוראים פה לכולם ערבים לא אומר כלום, כל עוד אתה לא מחצי אי ערב אתה לא ערבי.

מיצרים הם קופטים למשל והסורים או לפחות מי ששולט שמה עכשיו הם העלוואים שמבחינת רוב המוסלמים הם אפילו לא מוסלמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני גזען זה שאתה יפה נפש עם מוסר מעוות.

תשאל כל רב אורתודוקס המתוקן על דעתו והוא יאמר לך שאסור בתכלית האיסור לעבודת שום עבודה זרה במסדרת בית הכנסת.

זה הקטע, האיסלאם לא נחשב לע"ז, מותר לך לומר את רוב התפילות שלהם( לקוח מהרמב"ם ,הלכות בית הבחירה כמדומני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...