האם קיימת מצלמה דיגיטלית שגם מתחברת למחשב בתור מצלמת אינטרנט? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיימת מצלמה דיגיטלית שגם מתחברת למחשב בתור מצלמת אינטרנט?

sikl

Recommended Posts

שאלה: האם קיימת מצלמה דיגיטלית טובה שכוללת מיקרופון וגם מתחברת למחשב בתור מצלמת אינטרנט? זאת אומרת, מצלמה דיגיטלית רגילה אבל כזו שאוכל להשתמש בה בשביל שיחות וידאו ברשת דרך , וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מצלמה כזאת כפי שאתה מתאר שקיימת היא נחשבת מצלמת צעצוע, איכות התמונה שלה גרועה. והמגהפיסקל שלה גם לא אמיתי.

תתרחק ממצלמות כאלה כל עוד אתה יכול. כל מצלמה שמשולב בה משהו (MP3, מצלמת אינטרנט וכדומה) היא מצלמה לא מקצועית.

גם אם תיקנה מצלמה כזאת, היא לא תהיה מצלמת אינטרנט מעולה כמו שמצלמת אינטרנט רגילה יכולה להיות. וגם לא תהיה מצלמה טובה כפי שמצלמה לא משולבת

יכולה להיות.

עצה לחיים: לאינטרנט תקנה מצלמת אינטרנט, למוזיקה תיקנה נגן , לשיחות בפלאפון תקנה פלאפון, לצילום תמונות באיכות נורמלית- תיקנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מצלמה כזאת כפי שאתה מתאר שקיימת היא נחשבת מצלמת צעצוע, איכות התמונה שלה גרועה. והמגהפיסקל שלה גם לא אמיתי.

תתרחק ממצלמות כאלה כל עוד אתה יכול. כל מצלמה שמשולב בה משהו (MP3, מצלמת אינטרנט וכדומה) היא מצלמה לא מקצועית.

גם אם תיקנה מצלמה כזאת, היא לא תהיה מצלמת אינטרנט מעולה כמו שמצלמת אינטרנט רגילה יכולה להיות. וגם לא תהיה מצלמה טובה כפי שמצלמה לא משולבת

יכולה להיות.

עצה לחיים: לאינטרנט תקנה מצלמת אינטרנט, למוזיקה תיקנה נגן , לשיחות בפלאפון תקנה פלאפון, לצילום תמונות באיכות נורמלית- תיקנה .

מסכים בהחלט.

יש משפט שאומר, מה שקונים בזול בסוף הופך להיות יותר יקר, תחשוב על זה מכמה היבטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמה הכללית, הרבה מצלמות וידאו דיגטליות מאפשרות את זה, ואם המצלמה איכותית אז אתה גם רואה מצויין.

ונניח שזה נכון. עדיין ממש לא יהיה לך נוח להשתמש במצלמת וידיאו גדולה בתור מצלמת .. בכל מה שקשור להוזזה שלה

ולעמידה שלה על השולחן. אתה בסופו של דבר תתעצבן ותיקנה מצלמת רגילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונניח שזה נכון. עדיין ממש לא יהיה לך נוח להשתמש במצלמת וידיאו גדולה בתור מצלמת .. בכל מה שקשור להוזזה שלה

ולעמידה שלה על השולחן. אתה בסופו של דבר תתעצבן ותיקנה מצלמת רגילה

אתה צודק כמובן אם היה מדובר במצלמה למחשב נייח. אני לא ציינתי את זה מלכתחילה אבל כנראה כדאי לפרט:

יש לי מחשב נייד טוב מאוד אבל אין בו מצלמה מובנית. אין לי מצלמה דיגיטלית. אני אסע לטיול ארוך בחו"ל. אני רוצה לקנות מצלמה דיגיטלית איכותית לפני הטיול.

את מצלמת אני צריך בשביל דבר אחד בלבד - שבני המשפחה יוכלו לראות אותי למשך מספר דקות במהלך שיחתנו דרך סקייפ. חשבתי האם אפשר להסתדר בלי מצלמת יעודית למחשב נייד ופשוט להשתשמש במצלמה דיגיטלית שתהיה לי. זה לא בעיה להחזיק אותה ביד מול הפנים למשך כמה דקות אז השאלה היא האם זה אפשרי - שיחת סקייפ עם דיגיטלית רגילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...