כמה תמונות עם ה-GX8 החדשה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה תמונות עם ה-GX8 החדשה

rangerman

Recommended Posts

אפשר ללמוד צילום עם כל מצלמה הכי חשוב זה רצון

כמובן שהמצלמה שלך קצת מוגבת מבחינת פונקציות כמו עדיפות מהירות טריס או עדיפות צמצם או מצב ידני מלא אבל עדיין אפשר ללמוד צילום איתה

הינה אתר שיכול לתת לך קצת ידע

http://www.galitz.co.il/articles.html

איש אתה מוכשר.

אשמח לשמוע עוד קצת על המצלמה.. ובכלל על איך אתה מצלם, איך מתחילים ללמוד צלום? יש לי מצלמת FINEPIX A345 לדעתך אפשר להתחיל ללמוד צילום איתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לשמוע עוד קצת על המצלמה..

כתבתי כאן בעבר על גירסת ה-5 מ"פ שלה, יש שם תיאור כללי שייתן לך מושג על מה מדובר.

ובכלל על איך אתה מצלם

זאת שאלה מאוד כללית. אם יש לך שאלה ספציפית יותר, אשמח לפרט.

איך מתחילים ללמוד צלום?

קורס יהיה כנראה הדרך המהירה ביותר, אבל תוכל ללמוד המון מקריאה באתר כמו קליקי ומפרסום התמונות שלך בפורום הזה בשביל לקבל ביקורת.

יש לי מצלמת FINEPIX A345 לדעתך אפשר להתחיל ללמוד צילום איתה?

אפשר, אבל היא תהיה די מגבילה כי אין לה כמעט שום שליטות ידניות. זה לא צריך למנוע ממך ללמוד נושאים חשובים כמו קומפוזיציה, תזמון וחשיפה (ראה מאמרים רלוונטיים בקליקי).

תמונות יפות כמה עולה המצלמה?

תודה. ה-GX8 כבר לא מיוצרת. היא עומדת להיות מוחלפת במצלמה חדשה בשם GX100 (שאמורה לעלות כ-$600).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה מתכוון לרעש ולא למשהו אחר? כי חוץ מבתמונה האחרונה (ההיא ב-ISO 6400), אני לא מצליח לראות רעש בגודל הזה. אני רואה טקסטורות של בטון, אספלט, קליפות פרי וכדומה, אבל הטקסטורות האלה הן של פרטים באותם עצמים שמופיעים בתמונות, לא של הרעש מהחיישן. אגב, אני כמובן רואה רעש בתמונות המקוריות בגודל 100%, אבל בגודל כזה אני רואה רעש בכל .

וסתם מתוך סקרנות... ראית אי פעם תמונה שצולמה בפילם שאהבת? כי שם יש רעש (גרעיניות) הרבה יותר ברור, אפילו ב-ISO 100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...