עזרה בשידרוג המחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשידרוג המחשב

e-d-a

Recommended Posts

יש לי מחשב כזה:

לוח אם: סולטק

מעבד:איטל מקורי 866

זיכרון: 256 sdram

כרטיס מסך:ריוה טי אן טי 2 32 מגה

דיסק קשיח: 30 gb

אני מעוניין לעשות שדרוג למחשב הזה:

מעבד 1245- athlon XP 2400 + fan -

לוח אם - 495-Gigabyte GA-7VAX KT 400

זכרון - 549- SAMSUNG/Winbond DDR 256MB 3200/400Mhz

כרטיס מסך -1180- ATI AGP8X Radeon 9500 Pro 128MB DDR with TV-out and DVI OEM

כונן קשיח - 691 - WD 80GB 7200RPM 8MB special version

המחיר הכולל של החלקים הוא 4160

אז יש לי כמה שאלות והם:

1.האם החלקים ששמתי טובים ושווים את המחיר?

2.כמה אני אמור לקבל על החלקים הישנים?

3.המחיר של 2400 ו-intel 2400 הוא בדיוק אותו דבר אז מה כדי לי יותר או .

???

בתודה רבה רבה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU : XP 1700+ 0.13 micron !!! - [404 NIS] 1

Motherboard : Epox 8RDA+ NVIDIA nForce2 (DDR400, AGP8X, 5.1 Dolby Sound, ATA133, 1394, LAN, USB 2.0) - [763 NIS] 1

Memory : -RAM 256MB 2700 Samsung Original Memory - [427 NIS] 2

Hard Disc : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD - [708 NIS] 1

Video Card : ATI 9500 PRO 128MB Bulk Video Card - [1,199 NIS] 1

סך הכל: 3900 ש"ח

כמעט אותם ביצועים אבל הרבה יותר משתלם, אם אתה רוצה קח את הAXP 2000+ בעוד 200 ש"ח אבל עדיף להשאיר את הנוכחי ולקנות איזה ברטון בעוד שנה (בגלל שיש לך פה 512MB בדואל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[

סך הכל: 3900 ש"ח

כמעט אותם ביצועים אבל הרבה יותר משתלם, אם אתה רוצה קח את הAXP 2000+ בעוד 200 ש"ח אבל עדיף להשאיר את הנוכחי ולקנות איזה ברטון בעוד שנה (בגלל שיש לך פה 512MB בדואל)

אם המחיר זה פחות 260 שקל אז זה לא הרבה יותר משתלם כי אני שמתי חלקים יותר טובים,אבל תודה על העצה.

אני לא צריך ספק כח כי יש לי מהמחשב הישן אני רק מחליף את החלקים שרשמתי.

ואם אתם יכולים להתייחס לשאלה השנייה והשלישית אז תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלב נתן לך הוא בעל 512 מגה , ולוח האם הרבה יותר טוב.

לדעתי אם אתה יכול לדחוס גם את'לון 2400 ביחד עם 512, זה יהיה הכי טוב. בכל אופן, תחליף , אם אתה לא מחפש פיצ'רים מסויימים, פשוט קח איזה לוח מבוסס KT333, אבל מברנד טוב כמו אביט או אפוקס.

בקשר ללבטים בין א.מ.ד לאינטל, קח מה שאתה מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר זה פחות 260 שקל אז זה לא הרבה יותר משתלם כי אני שמתי חלקים יותר טובים,אבל תודה על העצה.

אני לא צריך ספק כח כי יש לי מהמחשב הישן אני רק מחליף את החלקים שרשמתי.

ואם אתם יכולים להתייחס לשאלה השנייה והשלישית אז תודה רבה.

זה כן יותר משתלם

1. יש שם 512MB מה שיתן בחלק מהמקרים פי שתיים ביצועים (כן, פי 2)

2. יש שם מצויין, מהטובים ביותר (השני הטוב ביותר בעולם לAMD לדעת רבים, והטוב ביותר כשאתה עושה OC ורוצה NF2)

3.נשאר לך קצת כסף, כך שבעוד שנה+ אתה תקנה מעבד חדש(ברטון) וזה בתיאוריה (איאפשר לדעת מה יהיה אז וכמה כל דבר יעלה) יתן לך בערך פי שתיים ביצועים בעוד שנה באותו מחיר ו3% פחות ביצועים פחות היום

אז מה עדיף?

נ.ב

כנראה הספק הישן שלך לא יתאים (אני מניח שהוא 300W ג'נרי)

הספק ששמתי בא עם המארז, ואני לא חושב שניתן לקנות בלי, אבל תבדוק בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן יותר משתלם

1. יש שם 512MB זכרון מה שיתן בחלק מהמקרים פי שתיים ביצועים (כן, פי 2)

2. יש שם לוח אם מצויין, מהטובים ביותר (השני הטוב ביותר בעולם לAMD לדעת רבים, והטוב ביותר כשאתה עושה OC ורוצה NF2)

3.נשאר לך קצת כסף, כך שבעוד שנה+ אתה תקנה מעבד חדש(ברטון) וזה בתיאוריה (איאפשר לדעת מה יהיה אז וכמה כל דבר יעלה) יתן לך בערך פי שתיים ביצועים בעוד שנה באותו מחיר ו3% פחות ביצועים פחות היום

לא הבנתי איפה יש 512 mb על הלוח אם? כי ראיתי ששמת 256 כמו שאני שמתי.

ואם אתה או בכלל יכולים לענות לי על השאלה השנייה והשלישית אז תודה רבה!

אגב אני לא צריך כרטיס קול כי יש לי אחד מעולה ואני לא רוצה להחליף אותו וגם לא כרטיס כי יש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב הוא בעיקרון למשחקים וגלישה באינטרנט, קצת תוכנות ושום דבר חוץ מזה- אז אתה לא צריך לוח מבוסס צ'יפסט nForceII (גשר צפוני), אלא שאתה תסתפק בKT400 של VIA. במשחקים בכלל לא יהיה הבדל. עכשיו..

1) IronEddie, אתה עושה לי פיצול אישיות. כאן אתה אומר שלOC לא טוב PC2700 ובת'רד מקביל אמרת שלא מומלץ 3200 לOC, אלא רק 2700. בכל אופן זה ממש בולשיט, אני אף פעם לא שמעתי עד דבר שכזה, אני דורש הוכחה כי לפי מיטב ידיעתי שניהם טובים באותה רמה לOC (זה תלוי בדברים אחרים ולא בזה..) ואף שה400Mhz יותר טוב.

2) זכרונות, קח שני סטיקים של 256 מבית , אם אתה לא מתכנן , מה שאני חושב לנכון בשבילך, וWinbond למקרה ואתה דווקא כן מתכנן . אבל מן הסתם שאתה לא, אז קח שני סטיקים PC3200 400Mhz מבית סאמסונג.

3) AXP2000+ עדיף בשבילך, מן הסתם כי אתה לא כזה הארדקור שירביץ אוברקלוקים וירים AXP1700+ ל2000, למרות שזוהי לא בעיה. בכל אופן עם HSF טוב תוכל לאזן את ההתחממות שלו. בכל אופן הוא לא סתם מתחמם, הוא מתחמם יותר וזה לגיטימי, יותר מהירות : יותר התחממות.

4) לא, אתה ממש לא הולך להרביץ אוברקלוקים, אבל אני בכל זאת לא בטוח בכך אז תקן אותי אם אני טועה. בכל אופן, אם לא אז רד מכל העניין של הלוחות מבוססי צ'יפ הnForceII של nVidia וקח את הEP-8K9AI של , הוא יספק אותך לטווח ארוך של זמן שימוש. אתה לא תצטער על הרכישה.

- זהו, אני חושב. בהצלחה עם המחשב החדששש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...