טוב סידרתי תבעיה !!! ATI מעולים -_- כרטיס זיכרון הי& - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב סידרתי תבעיה !!! ATI מעולים -_- כרטיס זיכרון הי&

Oranili

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לקחתי את הציטוט הזה מפורום כרטיסים מומלצים =הכרטיס X1950P יכול להספיק היום להרצת משחקים ברזולוציה של 1024*1280 (הרזולוציה הטבעית של מסכי LCD)

ללא שום התפשרות משמעותית.

אז למה זה לא ככה? Call of Duty® 2 יש מקומות שהוא לא זז חלק ברזולציה כזאת וגם שאני מוריד קצת ויש לי עוד כמה משחקים. נמאס כבר אפילו אחי צוחק עלי עם הכרטיס שלו 5700 זז לו טוב . יש לי גם גיגה וחצי וזה מספיק . לפי איך שזזים לי משחקים אז קריסיס בכלל לא יזוז לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין לדעת שאני מריץ משחקים בצורה מקורטעת..... אולי פשוט לא שמתי לב לזה..... :screwy:

תאמין לי שעם 1GB אני מריץ חלק את כול המשחקים שניסיתי!

כנראה שיש לך 1GB מסוג מיוחד שאנחנו לא שמענו עליו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את הציטוט הזה מפורום כרטיסים מומלצים =הכרטיס X1950P יכול להספיק היום להרצת משחקים ברזולוציה של 1024*1280 (הרזולוציה הטבעית של מסכי LCD)

ללא שום התפשרות משמעותית.

אז למה זה לא ככה? Call of Duty® 2 יש מקומות שהוא לא זז חלק ברזולציה כזאת וגם שאני מוריד קצת ויש לי עוד כמה משחקים. נמאס כבר אפילו אחי צוחק עלי עם הכרטיס שלו 5700 זז לו טוב . יש לי גם גיגה וחצי וזה מספיק . לפי איך שזזים לי משחקים אז קריסיס בכלל לא יזוז לי.

אחי S.T.A.L.K.E.R רץ לי חלק לגמרי בhigh...משהו לא בסדר במחשב שלך..תנסה לפרמט או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...