בעיה עם הקירור של ה NorthBridge - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הקירור של ה NorthBridge

Goldlm

Recommended Posts

שלום לכם,

קניתי לפני כמה שנים מחשב שבא איתו ל NorthBridge,

המאוורר עשה רעשים בלתי ניסבלים וניתקתי אותו.

לאחר שנה בערך החלטתי להחזיר אותו וחיברתי חזרה לחיבור שלו בלוח אם,

והמאוורר לא מסתובב בעת ההפעלה של המחשב אלא רק אם אני ניכנס ל SpeedFan (והמאוורר מוגדר שם לפעילות 100%) מוריד את זה ל0% ומכוון שוב ל 100% ואז המאוורר נדלק, המאוורר מתחיל להסתובב מהר ומסתובב על 3500RPM ולאחר כמה דקות זה יורד לסביבות ה900RPM ולא מסתובב מהר יותר!

אין לי מושג מה לעשות, איך להחזיר אותו לפעילות תקינה, אני מיואש ואשמח מאוד לעזרה. :nixweiss:

איך אפשר לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המאוורר חיברתה לחיבור חכם בלוח אם, ושאתה מדליק אותו הוא לא נפעל, או לא פועל כראוי?

מה הוא המאוורר? ובן כמה הוא בערך?

CoolingMaster

חיברתי אותו לחיבור שהוא היה בו לפני בלוח אם, לפי מה שרשום בספר.

כשאני מדליק את המחשב הוא לא נפעל אך כאשר אני מפעיל את התוכנה SpeedFan ומשנה את מהירותו מ 100% ל 0% וחזרה ל 100% הוא נפעל על מהירות 3500RPM בערך ומהירותו יורדת לאט לאט ל 900RPM. הייתי רוצה לדעת איך עושים כך שהוא ידלק עם הפעלת המחשב, אמיר יצחקי-לאחר שאצליח לגרום לכך שהוא יוכל להידלק עם הפעלת המחשב והוא עדיין יסתובב במהירות כזו נמוכה באמת אחשוב על שימון מאוורר אך קודם כל צריך לגרום לכך שזה יקרה.

המאוורר הוא המאוורר סטוק שבא עם הלוח אם שלי (Abit IS7-E) והוא בן 3 שנים בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, תעשה RESET, ואז תפעיל את המאוורר ידני. תן לו דחיפה קטנה. אם הוא ממשיך אז כנראה המתח הראשוני שהלוח נותן למאוורר לא מספיק חזק. כנראה המאוורר תקול. תשמן אותו בכל אופן. לא יזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...