ה7900 שלי מת. הוחלף ב 8600GTS חדש. השתלשלות האירועים.. *התרשמות ראשונית בעמוד-6* - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה7900 שלי מת. הוחלף ב 8600GTS חדש. השתלשלות האירועים.. *התרשמות ראשונית בעמוד-6*

jacko_il

Recommended Posts

לפי דעתי אולי כדאי שדרוש את ה250 במזומן מכיוון שכל התהליך הזה הוא בעיה ו"טעות" שלהם...

בכל מקרה חשבתעי להזמין מהן כמה רכיבים אבל עכשיו אני חושב שאני אשאר עם KSP למרות כל הקשיים שהיו לי איתם בעבר...

יום טוב ותתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ד"א מה שמצחיק/עצוב הוא שאם הם ירדו מהעץ לאור הפירסום השלילי פה, זה שהם מטרטרים אותך בלי בושה (בלי לספוג את ה 250 שקל האלו) לחנות הלוך ושוב, דבר ששווה הרבה יותר מ 250 שקל, בלי שהם בפועל צריכים לעשות כלום. וכמו שנאמר, אם שילמת להם את ה 250 במזומן, תדרוש אותו במזומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן קיבלת כרטיס מסך זמני - עליך להחזירו שלם ותקין. גרימת נזק פיסי לכרטיס פוגמת מיידת באחריות שלו ועליך לבוא בטענות רק לעצמך.

כרטיס זה לא יתקבל חזרה - וזה סופי.

פשוט בושה!!

אין לי בעיה עם זה שנאמר שהכרטיס תקול, גם טעויות קורות, אבל הבנאדם מסביר לך שהכרטיס תקין ועובד אצלו

הייתי מצפה מ

שירות איכותי מהיר וטוב.
לבקש מהלקוח לבוא שוב עם הכרטיס ולא לכזאת תגובה (אני לא רוצה לחשוב איזה תשובה jacko_il קיבל בטלפון ::) )

הם החליטו לסיים את העניין בצורה אנושית ופחות דרמטית ולזכות אותי על ה 250 ש"ח ששלמתי

במידה ואכן אראה להם שהכרטיס עובד.. פיי , איך הם באו לקראתך , נועה ,שיחקתם אותה - אני עכשיו בא לקנות אצלכם

אני שמח שלבסוף הם החליטו לבצע את הצעד הנכון מבחינתם ולהיות איתי הוגנים..

הקיצר, אני בספק גדול האם למשיך לקנות מהם.(jacko_il - אני מקווה שלא אכפת לך שלמדתי שיעור על חשבונך :P)

יובל - מאחר ו"לנועה מחשבים" יש נציגות פה בפורום (לדעתי) לא יזיק שתפרסמו פה בתראד התנצלות ל jacko_il ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לאף חנות מחשבים תרבות במדינה הזאתי? לא מספיק מה שקורה בשלטון כנראה יש אולמרט קטן בכל חנות מחשבים, הקיצר לא לקנות לא בנועה לא בפנדה לא בKSP ולא באייבורי, אני אישית ממליץ על WELLCOM.CO.IL בראשל"צ רמת גן או לוד. קניתי משם 7 פעמים ללא שום בעיה, ופעם בטעות ביקשתי מחבר שלי לחבר לי כי הייתי עסוק והייתי צריך את זה דחוף חזרתי והוא אמר לי שהוא קיצר את הלוח, הקיצר הלכתי לחנות אמרתי הלוח מת לי המוכר לא שאל למה ופשוט אחרי יומיים קיבלתי לוח חדש במסגרת האחריות, השירות סבבה והאנשים אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שזאפ די מגוננים על חנויות (יש להם גם סיבה, הן משלמות עבור הפרסום שם אז זאפ לא רוצים שהחנויות יברחו מהם).

ניסיתי כבר לכתוב פעמיים ביקורות שליליות על חנויות (כן, רק שני מקרים מסריחים מתוך רבים שקרו) אבל זאפ די טירפדו את העניין ולא איפשרו לי לפרסם את הביקורת -פשוט לא אישרו אותה למרות שהיא עמדה בחוקים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זאפ טירפדו ביקורת נגד סולן תיקשורת זאפ הפכו למיסחריים ואנטרסנטים (אכן בעל המאה זה בעל הדעה ומי שבעל המאה אלו הם החנויות שמלמות לזאפ-קבוצת דפי זהב !!!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, שוב אני..

עכשיו אני חוזר לנושא ה 8600GTS. אחרי כמה שעות משחק עם הכרטיס אני רוצה להגיד לכם שהוא בסה"כ די נחמד..

במקרה יש עליי פה תוצאות שרשמתי בעבר עם ה 7900GT שהיה לי במשחק COMPANY OF HEROES -

מינימום- 24.6 , מקסימום- 145 , ממוצע- 50.9

ואלו הם התוצאות עם ה 8600GTS מאתמול על אותו מפרט על אותן הגדרות -

מינימום- 24.6 , מקסימום- 129 , ממוצע- 43.5

בגדול הפתיע אותי לגלות ששניהם קיבלו את אותו FPS בדיוק במינימום ! ה 8600GTS לא הצליח כנראה להגיע למקסימום FPS כמו ה 7900GT ולכן גם הממצוע הנמוך יותר.. אבל, באיכות תמונה נראה לי שרואים צבעים והחלקה טובה יותר מצד ה 8600GTS.. בנוסף לכך, במשחק יש אפשרות לסובב את זווית הצפייה תוך כדי משחק באמצעות העכבר (כפתור ALT + העכבר). עם ה 7900GT לא היתה לי זרימה חלקה והסיבוב היה מתבצע לעיתים עם לאגים ולא בצורה חלקה.. בייחוד באזורים עם הרבה אובייקטים ועצים. עם ה 8600GTS אני מקבל זרימה חלקה תמיד ולא חשוב כמה פירוט יש בסצינה.. אהבתי.

מקרה נוסף- TEST DRIVE UNLIMITED, עם ה 7900GT המשחק היה בלתי שחיק כשהייתי מפעיל את ה . ה FPS היה כל כך נמוך שזה היה זוועה.. עם ה 8600GTS אני משחק עם HDR+FSAA X2 על 1280X1024 עם HIGH DETAIL ומקבל FPS סביב ה 30-35..

להזכירכם, יש לי רק 1GB RAM ומעבד שאמנם עובד ב 2200MHZ אבל עדיין, קשה לו.

דוגמא נוספת - STALKER, המשחק זורם לי בצורה נחמדה על 1360X768 עם מלא והגדרות בינוניות. האמת שכאן אין לי השוואה מול ה 7900GT כי אני לא זוכר מה היו ההגדרות שם, אבל פחות או יותר רצים אותו דבר (לפחות מבחינת העין..)

שמתי לב רק לדבר אחד חשוב- ההבדל ה FPS בין 1280X1024 לבין 1024X768 הוא ממש ממש מורגש ב 8600GTS. משום מה קשה לו לעבוד מהר על 1280X1024 דבר שב 7900GT לא היה מורגש כלל.. לדוגמא, ב TD-UNLIMITED ניסיתי סתם בשביל רגע להשאיר את כל הפילטרים על מקסימום (HDR עם AAX4) אך הורדתי את הרזולוצייה ל 1024X768.. קבלתי תוספת של איזה 15 FPS (וזה כבר מדוד עם FRAPS..) מה שמראה שיותר קשה לו עם רזולוצייה מאשר פילטרים דבר שהיה ממש הפוך עם ה 7900GT.. אולי בגלל ה 128BIT של הזכרון עושים את ההבדל כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברי'ה , אני לא ממש יודע מה הולך פה, אבל אני אגיד דבר אחד קטן :

היה לי כ. מסך של GEFORCE 5950 ULTRA

אחרי שנה וחצי של עבודה הכרטיס נשרף, והוחלף לי ע"י CD-LOG ל 6800GT של .

לא יודע, במי ובמה זה קשור, אבל העובדות בשטח, והנה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... 6800GT הוא בערך פי 2 בביצועים אם לא יותר מאשר 5950U חחחח

לגבי הרזולוציה - ז'אקו.. אתה צודק.. הבעיה היא בבקר הזיכרון הקטן 128ביט.. זה מה שגורם לו להיות בעייתי עם רזולוציות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, שוב אני..

עכשיו אני חוזר לנושא ה 8600GTS. אחרי כמה שעות משחק עם הכרטיס אני רוצה להגיד לכם שהוא בסה"כ די נחמד..

במקרה יש עליי פה תוצאות שרשמתי בעבר עם ה 7900GT שהיה לי במשחק COMPANY OF HEROES -

מינימום- 24.6 , מקסימום- 145 , ממוצע- 50.9

ואלו הם התוצאות עם ה 8600GTS מאתמול על אותו מפרט על אותן הגדרות -

מינימום- 24.6 , מקסימום- 129 , ממוצע- 43.5

בגדול הפתיע אותי לגלות ששניהם קיבלו את אותו FPS בדיוק במינימום ! ה 8600GTS לא הצליח כנראה להגיע למקסימום FPS כמו ה 7900GT ולכן גם הממצוע הנמוך יותר.. אבל, באיכות תמונה נראה לי שרואים צבעים והחלקה טובה יותר מצד ה 8600GTS.. בנוסף לכך, במשחק יש אפשרות לסובב את זווית הצפייה תוך כדי משחק באמצעות העכבר (כפתור ALT + העכבר). עם ה 7900GT לא היתה לי זרימה חלקה והסיבוב היה מתבצע לעיתים עם לאגים ולא בצורה חלקה.. בייחוד באזורים עם הרבה אובייקטים ועצים. עם ה 8600GTS אני מקבל זרימה חלקה תמיד ולא חשוב כמה פירוט יש בסצינה.. אהבתי.

מקרה נוסף- TEST DRIVE UNLIMITED, עם ה 7900GT המשחק היה בלתי שחיק כשהייתי מפעיל את ה . ה FPS היה כל כך נמוך שזה היה זוועה.. עם ה 8600GTS אני משחק עם HDR+FSAA X2 על 1280X1024 עם HIGH DETAIL ומקבל FPS סביב ה 30-35..

להזכירכם, יש לי רק 1GB RAM ומעבד שאמנם עובד ב 2200MHZ אבל עדיין, קשה לו.

דוגמא נוספת - STALKER, המשחק זורם לי בצורה נחמדה על 1360X768 עם מלא והגדרות בינוניות. האמת שכאן אין לי השוואה מול ה 7900GT כי אני לא זוכר מה היו ההגדרות שם, אבל פחות או יותר רצים אותו דבר (לפחות מבחינת העין..)

שמתי לב רק לדבר אחד חשוב- ההבדל ה FPS בין 1280X1024 לבין 1024X768 הוא ממש ממש מורגש ב 8600GTS. משום מה קשה לו לעבוד מהר על 1280X1024 דבר שב 7900GT לא היה מורגש כלל.. לדוגמא, ב TD-UNLIMITED ניסיתי סתם בשביל רגע להשאיר את כל הפילטרים על מקסימום (HDR עם AAX4) אך הורדתי את הרזולוצייה ל 1024X768.. קבלתי תוספת של איזה 15 FPS (וזה כבר מדוד עם FRAPS..) מה שמראה שיותר קשה לו עם רזולוצייה מאשר פילטרים דבר שהיה ממש הפוך עם ה 7900GT.. אולי בגלל ה 128BIT של הזכרון עושים את ההבדל כאן?

לא יודע מה אתה מדבר בכלל

לי יש 7900GT ואני משחק TDU עם 1240X1024 כולל וAF16 המשחק עובד חלק לחלוטין

בלי תקיעה אחת אפילו! אולי זה כי המעבד שלי זה עם 2 ליבות אז יכול להיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה 7900GT שלי לא הייתי יכול לשחק איתו ב TD עם .

לא יודע מה קורה אצלך, אבל אצלי לא היה אפשרי.. זה היה מוריד לי את ה FPS בצורה מטורפת ! ולא היה אפשרי לשחק כי זה היה זז אולי על 10 FPS..

עם ה 8600GTS זה בקושי מפריע לו עם או בלי וגם אפילו בשילוב עם AA זה לא כל כך מפריע..

אני מניח שזה נובע מכך שיש לו מעולה שלא ממש מתרגשת מתוספת החישובים אך הזכרון של הכרטיס מפריע לו לשמור על רצף מהיר של שליחה וניקוי הזכרון..

שוב אני מזכיר, יש לו יותר בעיה עם רזולוצייה גבוהה מאשר עם פילטרים.. מה שנראה לי די מאשש את מה שאני אומר..

* ועדכון לעניין שהיה לי עם נעה-מחשבים *

היום קפצתי לשם שוב עם ה X300SE ולאחר שהראתי להם שהוא עובד העניין הזה הסתיים. ביטלו לי את החיוב בסך 250 ש"ח ששלמתי והעניין בא על מקומו..

אז אפשר להגיד סוף טוב הכל טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...