ה-Koss Porta Pro הגיעו אלי + סקירה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Koss Porta Pro הגיעו אלי + סקירה

Guy King

Recommended Posts

טוב, הם הגיעו אלי לפני בערך 5 דקות. אז ההתרשמות הראשונית:

איכות סאונד - עד עכשיו היו לי את ה-CX300 (התקלקלו) וה-SR80 (גדולות ופתוחות, לא מתאימות לנגנים). איכות הסאונד - טובה. לא נפלתי מהכסא. הייתי אומר שאולי איכות הסאונד קצת פחותה משני האוזניות האחרות שהתנסתי איתן. מצד שני - בנתיים ניסתי אותן רק על המחשב ולא על הנגן. אני מניח שגם לנגנים יש איכות סאונד טובה יותר. 8/10

נוחות - נוחות למדי. יותר נוחות מה-CX300 ומה-SR80 בצורה משמעותית. "איזור הנוחות" זה דבר נחמד, אבל זה לא שהן נוחות בצורה אבסולוטית. 8.5/10

מראה - דווקא יותר יפות ממה שאתם חושבים. לפחות עלי. לא הייתי אומר שהן פחות יפות מה-SR80 האמת, ול-CX300 אין ממש "מראה" בהיותן כפתור. 7.5/10

באסים - סבירים. קשה לחוות דעה עדיין. לפי רושם ראשוני - 7/10

עלות/תועלת - עלו 285, 309 פלוס משלוח מהיר הביתה. ביחס למחיר זאת עסקה הוגנת עד טובה. לא יודע איך הן בהשוואה ל-K26P. בקטע הזה 7/10

ציון כללי מהתרשמות ראשונית בלבד - 7.4/10.

מצד שני, אני שומע עם כרטיס קול פשוט מובנה על לוח האם ובלי מגבר והן עדיין לא עברו break in, אז שה-T10 יגיע אני אגיד אם יש הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בהן בערך 3 חודשים כבר, ואני מאוד מרוצה מהן.

איכות הסאונד שלהן הכי טובה למחיר (שהוא 36 דולר, AMAZON) חד על מגבר נורמלי כמובן, הן נוחות, נראות לדעתי לא ממש טוב, אבל אני בהחשב מניסיני הייתי נותן להן 9.

הן לא מדהימות באופן כללי, אבל למחיר שלהן הן הכי טובות שאפשר למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

36 דולר זה 145 שקל, בארץ הן עולות 70 דולר. ב-36 דולר הייתי נותן להן 9.

מגבר - השימוש העיקרי שלהן יהיה עם הנגן, אז המגבר לא רלוונטי. מצד שני בטח הסאונד של ה-T10 משובח למדי.

ד"א, אותו הדבר "קרה" לי עם ה-ATP3. אחרי כל הביקורות הטובות עליו מצפים למשהו בומבסטי, אבל מקבלים מוצר שהוא "טוב למחירו", לא מפיל מהכסא.

אני אעדכן את הסקירה עוד שבוע, אחרי שיעבור הבריק אין ואני אספיק להתרגל אליהן. חוץ מזה שה-SR80 לא לידי עכשיו, אז אני גם אשווה בינהן באמת (אפילו שה-GRADO עולה פי 2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות מתלהבות ממוצרים כי שאתה מקבל מוצר ששוה פי 2-3 ממחירו זה דבר שהוא דיי נדיר.

אני בחיים לא הייתי קונה מוצר (אזניות) במעל 250 שקל, למה? כי אני לא מאמין שאני כבר ארגיש הבדל.

אני מאוד מרוצה מהאוזניות הנ"ל.

הATP3 הם מצויינים גם כן, אבל אתה לא לא יכול להשוות אותה למערכת באלפי שקלים, אתה יכול להשוות אותה למערכות שעולות פי 2 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחיים לא הייתי קונה מוצר (אזניות) במעל 250 שקל, למה? כי אני לא מאמין שאני כבר ארגיש הבדל.

אתה מאמין שאוזניות שאוזניות ב-60 דולר מציגות את האיכות האופטימלית? שלא תרגיש הבדל?

ה-GRADO SR80 למשל עולות 95 דולר, נחשבות לאחת הטובות בתחום המחירים הזה. הסאונד שלהם טוב, אבל הוא לא מהמם בצורה שאתה נמצא בשוק טוטאלי אחרי ששמעת אותם. אני יכול בהחלט לדמיין סאונד באוזניות שיהיה הרבה הרבה יותר איכותי מהן. כמובן שהתועלת השולית פוחתת, זה ברור, אבל אני בהחלט יכול לדמיין סאונד איכותי "פי 2" מהסאונד שלהן באוזניות שעולות פי 5 יותר. ד"א, אם זה לא המצב, אז זה חבל מאוד, כי אני מקווה שיוצרו בעולם שישיארו אותך חסר מילים והמום לגמרי לאחר שתשמע אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר אני לא יודע :)

הייתי מנחש שלעלות-תועלת ב-120-150 שקל הכי משתלמות.

ד"א, איך אני מסתדר עם הפלסטיקים שעל הקשת לכיונוון גודל האוזניות? אפשר לקבע אותם? כי כל פעם שאני מוריד אותן מהראש הם גולשים למטה ואני נאלץ להביא אותם הכי למעלה כדי שלא יפלו במורד הקשת למטה, ואז רק ככה שהן על הראש שלי אני יכול להוריד את הפלסטיקים ולהתאים אותן לראש שלי. וזה לא הכי נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על האוזניות האלה...הסאונד שלהם היה כלכך נקי ועמוק..באס נקי וטוב

הבאתי אותם מארה"ב ככה שבטח שזה היה שווה תמחיר..אני אפילו לא זוכר כמה זה היה

הם היו אצלי לפני שנתיים והייתי ממש מרוצה ...חבל שאחרי חצי שנה הם הלכו קפוט..זה ממש רגישות תשמור עליהם

האוזניות עצמן מתפרקות מהקשת וזה מזה מעצבן...וגם החיבור של זה לנגן ממש מעצבן הוא נהרס כבר אחרי 3 חודשים היתי צריך להחליף אותו ואחר כך גם החוט עצמו בפנים נקרע

קיצר ממש לא עמידות

אבל בין האוזניות היותר טובות ששמעתי...(אני מדבר על טווח המחירים הזה)

לחבר שלי יש SR80 ולדעתי זה פחות טוב...

עכשיו יש לי PX100 ואני גם ממש מרוצה...אבל אין על הפורטהפרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם היו אצלי לפני שנתיים והייתי ממש מרוצה ...חבל שאחרי חצי שנה הם הלכו קפוט..זה ממש רגישות תשמור עליהם

האוזניות עצמן מתפרקות מהקשת וזה מזה מעצבן...וגם החיבור של זה לנגן ממש מעצבן הוא נהרס כבר אחרי 3 חודשים היתי צריך להחליף אותו ואחר כך גם החוט עצמו בפנים נקרע

קיצר ממש לא עמידות

יש להן אחריות לכל החיים, לא?

קראתי ש-30 שקל ומקבלים חדשות אם הן מתקלקלות, אבל אני לא יודע איפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על האוזניות האלה...הסאונד שלהם היה כלכך נקי ועמוק..באס נקי וטוב

הבאתי אותם מארה"ב ככה שבטח שזה היה שווה תמחיר..אני אפילו לא זוכר כמה זה היה

קיצר ממש לא עמידות

אבל בין האוזניות היותר טובות ששמעתי...(אני מדבר על טווח המחירים הזה)

לחבר שלי יש SR80 ולדעתי זה פחות טוב...

עכשיו יש לי PX100 ואני גם ממש מרוצה...אבל אין על הפורטהפרו

חרא של שור.

זה כנראה התעללות באוזניות.

יש להן אחריות לכל החיים, לא?

קראתי ש-30 שקל ומקבלים חדשות אם הן מתקלקלות, אבל אני לא יודע איפה.

מעניין מאד איפה *אהמ* אני אהמ*. ::)

זה לא שמחליפים לך את האוזניות אלא פשוט מתקנים אותם על כול דבר.

אם נשברה לך הקשת- יתקנו אותה- משהו באוזניה עצמה- יתקנו לך.

על כול דבר שהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאד איפה *אהמ* אני אהמ*. ::)

בסדר, סליחה, זה היה לפני כמה שבועות, לא זכרתי. ;) ד"א, בעיקר על בסיס זה החלטתי להעדיף אותן על ה-AKG.

אתה יכול בבקשה לתת לי את השם והמספר טלפון שלהם? ליתר ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, במיוחד למישהו כמוני שלא נוטה לשמור יותר מדי טוב על מוצרים. אבל כתוב בכל אתרי המכירה "אחריות לכל החיים, ניתנת ע"י היבואן". ואני לא יודע מי היבואן ואיפה הוא נמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...