בעיה מוזרה ב - Nero DVD-CD Speed; לא מאפשרת Quality Check - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה ב - Nero DVD-CD Speed; לא מאפשרת Quality Check

tyapseou

Recommended Posts

אני משתמש בגרסא הכי חדשה של התוכנה. כאשר אני מכניס לכונן סידירום רגיל היא מאפשר לי לעשות את הסריקה בטאב הרלוונטי, אבל כאשר אני מכניס צרוב, שאפשר לקרא אותו מן הסתם במחשב ולעשות כל מה שרוצים עם הקבצים עליו, היא מזהה אותו, נותנת לי את המידע שלו - אבל לא מאפשרת לי להתחיל בבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ואת המשתמש הממוצע סריקת טעויות מעמיקה לא מעניינת אין שום סיבה לשים את זה בסטיקי.

מה שגם כל הצורבים (להוציא את לייטאון ופלקסטור) לא מביאים סריקה מדוייקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שקניתי את הצורב הזה, אותי זה דווקא כן מעניין.

אם או דיסק צרוב מתחילים להתפגר אני אתחיל לראות שגיאות גם ב-ScanDisk של נירו? או שזה רק מקרים של פגיעה פיזית בדיסק שיופיעו לי שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו רק מקרים של בעיה פיזית, סריקת טעויות מנתחת את איכות הצריבה עצמה.

אל תתבאס יש לך אחלה צורב (מבלי לדעת אפילו איזה מודל, כל ה הם סבבה).

להבא אם feature מסויים מעניין אותך תשאל אם החומרה תומכת בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בראש שקטע כי אני בד"כ צורב על ורבייטים יפנים או טיוונים.

באמצע שניגנתי DiVX היום מדיסק צרוב של ורבייטים המדיה פלייר אמר שהייתה שגיאה בעת קריאה מהסידירום. פתחתי אותו הקובץ עם ווינאמפ על אותו מקום בדיוק, והכל עבר חלק, ורציתי לבדוק את זה.

הסיבה המרכזית שהתחלתי להתעניין בסריקה, זה בגלל שיש לי איזה 5-6 דוידים של HP מלפני כמה חודשים, שאני חושד שהם מתחילים להתפגר לי.

עריכה: אני יודע שזה נשמע פרנואידי, אני פשוט עדיין לא יודע אם הDVDים הם מדיה מספיק אמינה, אז כל דבר חשוב שאני צורב על אני מגבה עדיין על CDR גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העיצה, יכול להיות שאני באמת אעשה את זה, גם כך אני צריך כונן - בעיקר לקריאה - למחשב השני בבית, וזה מתחיל להעיק שלא ניתן לקרא שם מה שאני צורב במחשב אחר. ללייט און יש איזה דברים שליליים שאני צריך לדעת מלבד על שבסטיקי על הצורבים?

אני מדגיש: אני לא לא מרוצה מה-, העיצה שלך פשוט בדיוק באה בזמן הנכון, לפני שכמעט קניתי עוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: אני יודע שזה נשמע פרנואידי, אני פשוט עדיין לא יודע אם הDVDים הם מדיה מספיק אמינה, אז כל דבר חשוב שאני צורב על אני מגבה עדיין על CDR גם.

למה שיהיה הבדל? אם אני זוכר נכון כל ההבדל הוא באורך הגל של הקרן ועוד כמה פרטים מינוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...