מחפש תרגילים לחיזוק שרירי החזה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תרגילים לחיזוק שרירי החזה...

Lol10k

Recommended Posts

לפני כמה שנים בבר מצווה הייתי ממש בטט.

אבל עכשיו רזיתי ועדיין נשאר לי קצת בחזה.. לא נופל אבל טיפה שומן..

רציתי לדעת אילו תרגילים יעזרו לי להעלים את השומנים האלה כי אני יודע שקשה להוריד אותם..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא יכול להחליט מאיפה להוריד שומן. פשוט תרזה. כשתגיע למשקל האופטימלי אתה תראה בסדר ולא יהיה לך ריכוז שומנים בציצ.

(שכיבות שמיכה לשרירי חזה. ידיים ברוחק שונה כל פעם. קרובות זו לזו זה במיוחד לחזה וזה קשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

זה לא שאני צריך להרזות!

אין לי כבר מה להרזות :|

אבל תאמת שזה לא בגלל שאני מתאמן,פשוט אני גודל וגם אין לי כ"כ תיאבון.

אני 165~ ושוקל איזה 50-55

רק הבעיה שאת השומן בחזה צריך להוריד בכושר ולא בלא לאכול.. כי לא משנה כמה אני לא אוכל השומן הזה לא משמש לתזונה...

אין משהו עם הגומיה הזאת..? זה נראה לי מועיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי המשקל והגובה שלך אתה לא שמן.

פעיולות אירובית לא תחזק לך את החזה, אך היא "תשרוף" לך את מצבורי השומן (ואת הקלוריות בשמם העממי) שיש לך גם בחזה.

בכל מקרה תעשה שכיבות שמיכה, כפיפות בטן ומתח. ובאופן כללי אני מציע לך לעסוק בפעילות גופנית באופן סדיר,

תירשם לחדר , או באיזה חוג בספורט שאתה אוהב, אולי שחייה (שמעולה לחזה), כדורגל, כדור סל, כדור יד.

והכי חשוב- תאכל בריא ואל תפריז בממתקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו עכשיו תפסתם :P

אני לא שמן

זה רק עודפים שנתקעו וקשה להוריד אותם

כמו שקשה להוריד שומן מהלחיים

קיצר אני אנסה מה שאמרת.

הגעתי למסקנה שאני פשוט לא אוהב ..

ניסיתי כל דבר,אפילו טניס,שיחקתי וכבר נהייתי אחלה,קניתי מחבט מקצועי באיזה 700+ והוא עכשיו סתם תלוי על הקולב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור גם אני שונא ספורט אני אפילו לא מסוגל לשבת ליראות מישחק כדורגל [משעמם תחת!]

תירשם לחדר תתחיל לעבוד חזק

תיראה גם אני הייתי ככה אבל בגיל 14-15 גבהתי מהר וממש מהר והייתי שמנמן הדרך היחידה שהצלחתי להכניס את הגוף לפרופרציה זה היה אימונים בחדר כושר

עכשיו אני רק מרוויח מיזה בזה שהחזה שלי בולט וזה נותן לי מראה מנופח יותר

בקיצור חדר יעזור לך הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו עכשיו תפסתם :P

אני לא שמן

זה רק עודפים שנתקעו וקשה להוריד אותם

כמו שקשה להוריד שומן מהלחיים

קיצר אני אנסה מה שאמרת.

הגעתי למסקנה שאני פשוט לא אוהב ..

ניסיתי כל דבר,אפילו טניס,שיחקתי וכבר נהייתי אחלה,קניתי מחבט מקצועי באיזה 700+ והוא עכשיו סתם תלוי על הקולב

אין דבר כזה "להוריד שומן מהחזה". שומן יורד מכל הגוף, או שלא יורד בכלל. בגלל זה הציעו לך לעשות אירובי, כדי לחטב את עצמך. אני הייתי מציע לך ללכת לתזונאי שיכין לך תפריט מועשר בחלבונים, עם תוכנית אימונים שכוללת הרבה אירובי, זה כבר יחטב אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...